Skocz do zawartości

Portal 2


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mevek

juz gdzies byl poruszany ten temat, podobnie jak i 3D i nic z tego nie wyszlo.

mowili w tedy, cos o wsparciu dla 3 czesc, co jak widac podtrzymuja(i tak Move do mnie nie dociera).

____

przycial mi sie net-book, sorras :/

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

no HeadShoot'a to tu nie zaliczysz, nie ta branza ;)

problemy ze sterowaniem? bynajmniej, wszystko gra, jak powinno.

 

pozwole sobie zamiescic swoj 1 filmik, jaki przeslalem na YouTube o tematyce Portal'1.

na odpowiedz, co sie w nim znajduje, odpowiem... obejrzyjcie sami, nie koniecznie oceniajacie :)

 

 

 

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Nawet nie jest tak źle (nawet nie wiedziałem, Grigori, że też jesteś fanem Portala/uniwersum HL). Myślałem, że jest znacznie gorzej (zwłaszcza jak pisałem post pod swoim postem). Choć pewnie jakby dodali tego Move to sądzę, że byłoby znacznie, ale to znacznie lepiej. Ciekawi mnie za to światowa sprzedaż? Życzyłbym Valve milionowych nakładów, ale boję się, że większość będzie sceptycznie podchodzić do tego tytułu (choć mogę się mylić, w końcu P2 wygrał tam parę nagród na najbardziej oczekiwaną grę 2011, m.in. na VGA). Oczywiście, ja też biorę na premierę i bardzo liczę również na edycję kolekcjonerską albo chociaż limitowaną.

Odnośnik do komentarza

Nawet nie jest tak źle (nawet nie wiedziałem, Grigori, że też jesteś fanem Portala/uniwersum HL). Myślałem, że jest znacznie gorzej (zwłaszcza jak pisałem post pod swoim postem). Choć pewnie jakby dodali tego Move to sądzę, że byłoby znacznie, ale to znacznie lepiej. Ciekawi mnie za to światowa sprzedaż? Życzyłbym Valve milionowych nakładów, ale boję się, że większość będzie sceptycznie podchodzić do tego tytułu (choć mogę się mylić, w końcu P2 wygrał tam parę nagród na najbardziej oczekiwaną grę 2011, m.in. na VGA). Oczywiście, ja też biorę na premierę i bardzo liczę również na edycję kolekcjonerską albo chociaż limitowaną.

 

mysle ze sporo ludzi kupi, chociaż niekoniecznie akurat z tego forum, tu jest za duzo dzieciarni co sie podnieca CODem :P

Odnośnik do komentarza

Bardzo konkretnym posunięciem jest kupno wersji PS3 i dostanie też tej na Maca. Cholernie mnie to kreci bo bede mogl zagrac w Portal 2 gdziekolwiek jestem, niekoniecznie w domu. To jest akurat ten typ gry, dzieki ktoremu sie relaksujesz i przy okazji wysilasz szare komorki. Jednyka miala geniusz w sobie i licze ze dwojka tez bedzie go posiadac. Niestety, premiera wypada dla mnie dosc niekorzystnie, zeby brac w premiere ;]

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

(...) Ostatnio w wywiadzie Gabe powiedział... że teraz dla niego największym zmartwieniem jest to, że pracownicy za bardzo lubią siedzieć w pracy w weekendy i wolałby żeby jednak spędzali nadgodziny z własną rodziną.

od razu przypomnial mi sie artykul o R*, gdzie 'Dean' skarzyl sie na zla atmosfere tamtejszego studia - calkowite przeciwienstwo.

i jak tak sie rzeczywscie sprawy maja to ja, wcale sie nie martwie o klimat, ktorym Velve napelnia te niepowtarzalne sztuczne istoty.

wlasnie czytuje 163nr. i zastanawiam sie, czy nasza Chell, bedzie jedyna, zywa osoba osadzona w komnatach sterowanych przez nasza ulubienice GLaDOS? wiem, ze nie bedziemy samotni(Wheatley), co juz bardzo mnie cieszy, ale tak sie rozmyslam...

tez zamierzam zakupic edycje specjalna, badz chociaz limitowana :)

i z nikim sie nia nie podziele - :wub: ani nawet mysle.

 

Możecie się ustawiać w kolejce. No, tylko się nie pobijcie o to kto będzie chciał ze mną grać... ;)

podloze sie Tobie pozwalajac dowodzic, jak tylko zdejmiesz mi kilkadziesiat % warnow, np.30%. deal?

mam nadzieje, ze nie poslesz mnie za to na wakacje ;)

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

 

Mimo wszystko 199 zł za pre order (ps3), to troszkę za dużo.

dużo ale tyle kosztuja wszystkie gry na ps3 wiec czego sie dziwisz? portal2 przynajmniej jest wart swojej ceny, a masa popierdółek tez tyle kosztuje

 

zreszta i tak cena spadnie do 189 w kilka chwil (pewnie w dobrych sklepach juz tyle jest) , a pare tygodni pozniej obnizy sie jeszcze bardziej

 

ja i tak biore na premiere

Odnośnik do komentarza
Gość mevek

Ja też raczej łyknę na premierę. Widzieliście nowy sposób eliminowania wrogów ?

 

http://www.ps3site.pl/wentylator-dobra-rzecz/64865/

jak to sie mowi: "jazda bez trzymanki" -> ciekawe, jak to jest samemu tam wskoczyc? heh..

nie ma co, prezentujace sie nowe komnaty zapowiadaja sie naprawde rewelacyjnie i pewnie tyle samo dostarcza wrazen, jak nie wiecej?

kurka, chcialbym juz jakies demo na PSN, albo chociaz na tym Steam'ie :angry2:

Odnośnik do komentarza

to nie ejst nowy sposob ten filmik wiedzialem juz ze 4 miesiace temu albo wiecej :P

ps3 site czasem ma refleks godny wiadra śledzi

 

swoją drogą co innego mnie zastnawia - do tej pory grafa wydawala sie dopracowana i konkretna, dzięki temu że jest względnie prosta to mogła być naprawde "czysta"

 

a tymczasem na tem filmiku widać wiele "ząbków" ale co najgorsze w 1:20 gdy postac idzik korytarzem do nowego pokoju widać w oddali cień w tym pokoju ktory bardzo brzydko przeskakuje z rozmazanego na dokładny, tzn robi sie pop-up i na naszych oczach dogrywa sie ładniejsza wersja cienia , wczesniej zadnych takich kwiatkow nie widzialem, i wydawalo mi sie to naturalne bo grafa nie jest zbyt skomplikowana wiec powinno sie ją dać uciągnac bez takich baboli

ciekawe o co chodzi, czy wczesniej pokazaliwali wersje PC, a teraz konsolową na ktorej elementy beda sie dogrywac 3 metry przed postacią? ;/

Odnośnik do komentarza

Chyba mam powody do zadowolenie, bo lista achievmentów wskazuje że faktycznie natkniemy się na wskazówki odnośnie Borealis'a.

 

Ship Overboard

Discover the missing experiment

No, no, robi się ciekawie. Tylko niby w jaki sposób mielibyśmy odkryć ten eksperyment?? Mam nadzieję, że to nie będzie tylko jakiś filmik czy mapy (bo co to za eksperyment i gdzie teraz jest Borealis to już wiadomo z Ep2, więc to nie byłoby raczej żadne odkrycie), tylko ... no, właśnie, co?

 

P.S. I skoro w jakiś sposób ma być nawiązanie do Borealis, a akcja dwójki dzieje się kilkaset lat później, czyli również bardzo długo po wydarzeniach z Ep2, to musieliby wyjaśnić co się działo gdy Gordon i Alyx tam dotarli. Tak mi się wydaję.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

No co, pewnie jakieś ślady jego istnienia. Nie liczę na żadne werbalne konkrety, bo one pojawią się na pewno dopiero w Ep3, ale smaczki, może w stylu odwiedzin suchego doku którego połowa zniknęła wraz ze statkiem. P2 to ponad sto lat po wydarzeniach z HL2, więc liczę właściwie tylko na coś w tym stylu.

 

Z tym dokiem pewnie masz rację (nawet sam obrazek achiva poniekąd na to wskazuje). W sumie nawet nie wiadomo, czy chodzi tylko o jakiś tam easter egg, oczko w stronę fanów czy też będzie to miało duże znaczenie fabularne i zwiastuje to zapowiedź Ep3 (w sumie niedawno była promocja na steamie na Ep2, Valve została do ogłoszenia jeszcze jedna niespodzianka, a niedługo GDC ..... wiem, że to tylko pobożne życzenie, ale jakoś zawsze mam nadzieję).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...