Skocz do zawartości

Portal 2


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie jako początkującemu nie mającemu styczności z tytulem portal w dwoch slowach powiedzcie mi o co tam chodzi - przykladowo tworze portal by transportowac jakas kostke czy cos oczywiscie w recenzjach mawiają że to gra także logiczna co by mnie cieszylo takie nie wiem ukladanie przenoszenie albo cos w tym stylu czy to wlasnie jest portal ?

Odnośnik do komentarza

Transportujesz sebie, skrzynki i wiele więcej. Szczerze mówiąc tą grę ciężko opisać słowami. Dlatego w reckach też jest lekki chaos.

 

Gra jest genialna. 2 miesiące temu byłem w podobnej sytuacji co ty. Nie grałem w jedynkę itp. Zaufałem poleceniom aby zagrać i gra z miejsca mnie zdobyła.

 

Nie zastanawiaj się tylko bierz! Chyba, że nie akceptujesz gier bez dużej ilości strzelania i zabijania, w tedy to faktycznie może nie podejść.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Panowie jako początkującemu nie mającemu styczności z tytulem portal w dwoch slowach powiedzcie mi o co tam chodzi - przykladowo tworze portal by transportowac jakas kostke czy cos oczywiscie w recenzjach mawiają że to gra także logiczna co by mnie cieszylo takie nie wiem ukladanie przenoszenie albo cos w tym stylu czy to wlasnie jest portal ?

 

od biedy poogladaj na jutubie początek gry i zobacz na czym to polega bo na poczatu jest niby-tutorial, cieżko to opisać słowami

 

za pomocą urząrzenia strzelającego portalami mozesz tworzyć 2 dziury ktory dzialaja tak ze jak wejdziesz jedną to wyjdziesz drugą, wyobraz sobie ze jedną rzucasz na sciane obok siebie a drugą gdzieś za przeszkode (np przepaść) , wchodzisz i wychodzisz z drugiej strony i w ten sposob omijasz przeszkode, to najprostrzy przykład, cala gra krąży wokół rozwiązywania zagadek na bazie możliwosci jakie dają portale, potem dochodzi do tego kilka pobocznych bajerów ktore urozmaicają zagadki

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pierwszy teaser Portal'a najlepiej wyjaśnia działanie Portal Gun'a, a dodatkowo nic nie "spoileruje" nam z gry.

 

http://www.youtube.com/watch?v=TluRVBhmf8w

 

@mattpsx, a i polecam Ci jednak zacząć od pierwszej części, bo moim zdaniem wiele stracisz jak zaczniesz od drugiej (szkoda, że wcześniej nie pisałeś bo niedawno była promocja na steamie, w której Portal(1) był za darmo).

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jestem po 4 rozdziałach. Najlepszy moment? Zdecydowanie końcowa ucieczka, ze świetną muzyką w tle.

 

http://www.youtube.com/watch?v=wrTPfQb8Aco EPIC!

 

Na razie jednak czuję się po tych wszystkich ochach i achach rozczarowany - oczywiście gra jest dobra, ale nie ma nic czego bym nie widział już w pierwszym Portalu...

Edytowane przez Kre3k
Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Trailer drugiego DLC, który pozwoli wszystkim graczom w prosty sposób tworzyć nowe komory testowe. Coś jak w LBP: "play, create, share". Niestety, na razie dlc zadebiutuje na PC&MAC (8 maja), jeszcze nie wiadomo kiedy (albo w ogóle czy) pojawi się na konsolach. Na szczęście przy kupnie P2 na PS3 dostaliśmy gratisowy kod na wersję na PC (choć wiem, że nie każdemu widzi się granie na pececie).

 

http://www.gametrailers.com/video/exclusive-creation-portal-2/729579

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

tak sobie myślę po cichu, ze może wrzuca od razu w jedno DLC edytor plansz, kto wie..?

Nie ma szans, bo tym DLC nie zajmuje się Valve tylko osobna firma (sixense) - i z tego powodu obstawiam też, że ten dodatek będzie tym razem płatny (oby nie przesadzili z ceną).

http://sixense.com/portal2inmotion

 

P.S. Obsługa PSMove zostanie też dodana do normalnej kampanii :).

 

@Yano, mogliby przynajmniej tak zrobić, że na konsolach byłaby chociaż możliwość grania w te wszystkie levele stworzone na PC.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

no mogli by, bylo by fajnie

 

chociaz to pewnie nie takie latwe, zwlaszcza ze na pc oprocz tego prostego edytora ktory pozwala tworzyc komnaty testowe, maja tez skomplikowany programistyczny edytor na bazie silnika ktory pozwala tworzyc w szystko i na pc sa levele takie jak w grze, z roslinnoscią, i wszelakimi elementami (teksty, własna muzyka fabula itp) , a nie tylko komory testowe ktore mozna tworzyc w tym prostym edytorze

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

w końcu coś jest na rzeczy :D

 

Oczekiwanie na dodatek do Portal 2, który zapewni obsługę kontrolera PS Move, już niedługo się zakończy. Sprawdźcie najnowszy zwiastun Portal 2 In Motion! Na graczy czekać będzie świeża kampania.[/size]

 

Deweloperzy z Sixense zadbali o zupełnie nowe doświadczenie dla właścicieli kontrolerów PS Move. W grze pojawi się możliwość obracania obiektami i zmieniania ich rozmiarów w celu rozwiązania lamigłówek. Łącznie czeka na nas 20 nowych plansz testowych.

 

 

DLC dostępne będzie w cenie 36 złotych i wyląduje w cyfrowej dystrybucji 6 listopada.

http://www.ppe.pl/ne..._In_Motion.html

Edytowane przez 4 mE
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

w końcu coś jest na rzeczy :D

 

Oczekiwanie na dodatek do Portal 2, który zapewni obsługę kontrolera PS Move, już niedługo się zakończy. Sprawdźcie najnowszy zwiastun Portal 2 In Motion! Na graczy czekać będzie świeża kampania.[/size]

 

Deweloperzy z Sixense zadbali o zupełnie nowe doświadczenie dla właścicieli kontrolerów PS Move. W grze pojawi się możliwość obracania obiektami i zmieniania ich rozmiarów w celu rozwiązania lamigłówek. Łącznie czeka na nas 20 nowych plansz testowych.

 

 

DLC dostępne będzie w cenie 36 złotych i wyląduje w cyfrowej dystrybucji 6 listopada.

http://www.ppe.pl/ne..._In_Motion.html

 

mam zamiar zakupić owy dodatek, ale pod warunkiem, ze sterowanie także obejmie singla. ktoś może pobieral ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...