Skocz do zawartości

Portal 2


Yano

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

juz bardziej podchodzi mi za okladke 2'fotka/po prawej z glownego posta powyzej. bardziej obiecujaca.

_______________________________________

no, ale jak widac przejechalem sie :/

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Nieco nowego gameplay'u:

 

http://www.youtube.com/watch?v=UgLgm_TN1gE

 

I nowe screeny:

screen 1 screen 2 screen 3 screen 4 screen 5

 

W sumie ja i tak staram się już unikać oglądania gameplay, gdyż i tak wiem, że jak dla mnie gra roku (a już na pewno tego półrocza) będzie miała premierę 18 kwietnia :lol: .

Odnośnik do komentarza

Ktoś się może orientuje jaki jest czas przejścia gry?

 

mowili że ma byc 4 razy dluzsza niz jedynka, ale jak to sie przeklada na czas gry to nie wiadomo

Calkiem mozliwe, ze bedzie 4 razy dluzsza... jedynka byla tylko dodatkiem do Orange Box, Portal 2 to oddzielna produkcja sprzedawana po "normalnej" cenie, w zwiazku z czym musi oferowac godną zawartosc i dluga kampanie :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Portal 2 to oddzielna produkcja sprzedawana po "normalnej" cenie, w zwiazku z czym musi oferowac godną zawartosc i dluga kampanie :thumbsup:

z tego, co widzialem do tej pory to dla samego singla jestem w stanie zakupic Portal'2.

a jak sie okazuje w sklad kodu wchodzi jeszcze Co_operacja, ktora z pewnosci daje(niezlego kopa), jeszcze wiecej radosci i satysfakcji niz sama kompania(przynajmniej mi sie tak wydaje ;)).

ciekawe, jak to bedzie z tymi Pc'tami, czy to juz pewne info?

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Wygląda na to, że sony i valve nieźle się skumało

http://www.eurogamer...s-platform-play

 

- wspólna gra online na platformach PS3, PC, Mac

- przechowywanie zapisanych stanów gry na serwerach Valve

- komunikacja głosowa między wszystkimi dostępnymi platformami

- dostęp do P2 w wersji PC/Mac na licencji już zakupionej wersji PS3

 

SUPER :woot: ! Dodatkowo Gabe zapowiedział, że to nie wszystkie ficzery i z czasem będą dodawane kolejne funkcje. Nice :thumbsup:. Szkoda, że tak nie jest ze wszystkimi grami , może przy następnej generacji. I mam nadzieję, że ta cała funkcjonalność nie jest robiona tylko dla jednego tytułu i na inne tytuły (L4D) też możemy liczyć.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

- dostęp do P2 w wersji PC/Mac na licencji już zakupionej wersji PS3

wlasnie tu ciekawi mnie wspomniana wyzej opcja dostepu do PC'P2(Steam'u) pod wzgledem mozliwych pobran DLC.

moglby sie ktos wypowiedziec na jakich zasadach, sa one udostepniane.

czy np. bede mogl podarowac swoja darmowa PC'owa wersje znajomemu?

 

Edit: nawet offline ?

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

- dostęp do P2 w wersji PC/Mac na licencji już zakupionej wersji PS3

wlasnie tu ciekawi mnie wspomniana wyzej opcja dostepu do PC'P2(Steam'u) pod wzgledem mozliwych pobran DLC.

moglby sie ktos wypowiedziec na jakich zasadach, sa one udostepniane.

czy np. bede mogl podarowac swoja darmowa PC'owa wersje znajomemu?

 

Krótko mówiąc: NIE. A już na pewno nie będziesz mógł zrobić tak, że razem będziecie grali w CO-OP'a na jednej kopii (ty na PS3, on na PC). To konto steam, które "powiążesz" ze swoim kontem na PS3, dostanie darmową kopię na PC/MAC. Jedynie twój znajomy będzie mógł grać w P2 (korzystając z twojego konta), jeśli akurat ty nie będziesz go używał (będziesz grał offline).

 

------------

 

Nowe screeny (z co-op'a): http://www.hlportal.de/?site=news&do=shownews&news_id=8522

 

------------

 

Gamestop jako bonus preorderowy daje takie coś:

 

portal2bonuslg.jpg

 

"Ubranko" dla robotów w co-op'ie :confused:. Co więcej, w grze będzie minisklep działający na zasadzie mikrotransakcji w którym będzie można kupować inne stroje (coś jak niesławne czapki w TF2). Valve się stacza na dno... <_< Mam nadzieję, że w kolekcjonerce (oby taka w ogóle była) zaproponują coś znacznie lepszego.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Jedynie twój znajomy będzie mógł grać w P2 (korzystając z twojego konta), jeśli akurat ty nie będziesz go używał (będziesz grał offline).

czyli, nie wchodzi w rachube tutaj, granie offline w tym samym czasie przez nas dwojga(Ps3/Pc)?

ja moge, chodz nie musze... ale tu chodzi o wersje PC, w ktorej wyglada na to, iz wymaga zalogowania do Steam, tak?

dzieki, za wczesniejsze info.

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenia z pokazu P2 w Monachium. Ten kto jest w temacie i tak nie dowie się niczego nowego, ale... mnie zmartwiła jedna rzecz:

W grze z 2007 roku można było się zaciąć. W przypadku trybu dla dwóch osób, Valve chciało mieć pewność, że gracze będą w stanie rozwiązywać kolejne zagadki bez przeszkód, więc poziom trudności został nieco obniżony.

W Portal (1) można było się zaciąć?! :blink: Chciałbym wiedzieć gdzie. Przecież to grę przechodziło się prawie z miejsca. Czasami trzeba było stanąć na chwilę i pomyśleć, ale zaciąć?? O tyle ta wypowiedź jest dziwna, gdyż po trailerach i gameplayach zagadki wyglądają na trudniejsze niż w jedynce. Mówią co innego a pokazują co innego. Już sam nie wiem. Ja chciałbym w coopie trudniejszych zagadek, żeby faktycznie trzeba było mocno pogłówkować z kompanem.

 

mevek -> Na steam'ie na PC da się grać offline, nie logując się (i na PS3 na pewno też tak będzie można), więc niby będziecie mogli grać offline w tym samym czasie, 'korzystając' z jednego konta (oczywiście tylko w singla).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Gra w P2 nie skończy się po kampanii single i co-op'ie! Twórcy oznajmili, że na wszystkich platformach będzie można grać (tworzyć tylko na PC) w mody/levele stworzone przez graczy. Super :good:!

źródło

 

Co więcej, Valve potwierdziło że będą dwa zakończenia (jedno dla singla, drugie dla co-op'a) i obie wersja napisów końcowych dostaną coś specjalnego (czyli pewnie chodzi oto, że będą dwie różne piosenki na zakończenie, oby tak świetne jak

). I, niestety, zapowiedzieli że gra nie będzie zbyt trudna aby każdy (tylko niech nie przesadzają) mógł dotrwać do zakończenia, a nie żeby je na youtubie oglądać.

źródło

 

P.S. W następnym PSX Extreme (163) pojawi się obszerna zapowiedź Portal 2.

 

yano -> Dzięki, o wiele ładniej :thumbsup:.Chociaż nie wiem czy nie przydałaby się jeszcze data premiery, aby uniknąć postów typu 'kiedy premiera?', choć z drugiej strony z Valve i ich premierami też nigdy nic nie wiadomo (choć mam nadzieję, że 22.04 to naprawdę ostateczny termin).

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Nowy image Chell:

 

62810247.jpg

pressbg.jpg

 

I od razu chętniej będziemy się przeglądać Chell w portalach :thumbsup:.

 

A tak poza tym, na oficjalnej stronie (która swoją drogą została zaktualizowana) pojawił się taki news: "We're going to help you with the "perfect romantic gift" part Monday". Trzymam kciuki, żeby to chodziło o co-op'owe demo (w końcu gdyby nie przełożona premiera, już byśmy od trzech dni grali w P2, więc może to będzie taka mała rekompensata :whistling:), choć pewnie okaże się, że to tylko możliwość złożenia pre-order'a na steam'ie <_<.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

I od razu chętniej będziemy się przeglądać Chell w portalach :thumbsup:

od razu staje w koncie i look'am, a jest na co popatrzec, oj jest :wub:

 

"We're going to help you with the "perfect romantic gift" part Monday". Trzymam kciuki, żeby to chodziło o co-op'owe demo

zaciekawiony, chcialbym by te slowa sie ziscily.

co-operacja to idealny prezent dla dwojga zakochanych, moze sie uda?

trzymam...

 

kciuki-powodzenia-OBRAZKY.PL.jpg

 

wszystkie Cztery, heh..

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

Jako, że do gry na PS3 będzie dodawany za darmo 'klucz' do wersji PC/MAC, to myślę, że mogę podać (minimalne) wymagania komputerowe :whistling::

 

PC System Requirements

o OS: Windows 7 / Vista / XP / 2000

o Processor: 3.0 GHz P4, Dual Core 2.0 (or higher) or AMD64X2 (or higher)

o Memory: 1GB XP / 2GB Vista

o Hard Disk Space: At least 7.6 GB of Space

o Video: Video card must be 128 MB or more and should be a DirectX 9-compatible with support for Pixel Shader 2.0b (ATI Radeon X800 or higher / NVIDIA GeForce 7600 or higher / Intel HD Graphics 2000 or higher).

o Audio: DirectX 9.0c compatible

 

 

Mac System Requirements

o OS: MAC OS X 10.6.6 or higher

o Processor: Intel Core Duo Processor (2GHz or better)

o Memory: 2GB

o Hard Disk Space: At least 7.6 GB of Space

o Video: ATI Radeon 2400 or higher / NVIDIA 8600M or higher

 

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza
Gość mevek

swietnie zrealizowany filmik(zwruccie uwage na fizyke), ukazujacy zakochanego, nie poddajacego sie partnera...

 

Fact: Portal 2 is available for pre-order now.

 

FACT: 100% of people prefer cake for valentines day.

FACT: The cake is a lie.

miales racje :/

Edytowane przez mevek
Odnośnik do komentarza

 

 

Świetna informacja !

 

Pre order już dostępny w Ultimie. 199 zł. Bez bonusów. Czekam na kolejne sklepy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...