Skocz do zawartości

Call of Duty: Black Ops


Gość Pawlo_PL

Rekomendowane odpowiedzi

Ostatnie dwa Cody jechałem od razu na veteranie, WaW był mocno przesadzony, no ale przeszedłem. Tutaj chyba wybiorę normal z obawy przed debilnym spamem granatów i wiecznie respawnujących się botów.

 

Multi i tak najważniejsze.

 

 

P.S Przypomniałem sobie jak było przed premierą MW2 i też wszyscy byli entuzjastycznie nastawieni, że ta gra nie może się nie udac blabla, ogólnie to podnieta na całego itd. Jestem teraz ciekawy czy BO się przyjmie, czy ludzie zjadą kolejnego CoDa. :P

Edytowane przez Guti
Odnośnik do komentarza

Sytuacja w Lublinie beznadziejna, wyglada na to, ze gry nie dostaniemy wczesniej niz jutro... LEM dopiero dzis wysyla do sklepow, no chyba, ze ktos ma inne dostawce niz LEM. W MM dostalem inforamcje ze w Lublinie bedzie dopiero po 12:00. Najgorsze w tym wszystkim nie jest jednak dzien premiery tylko, dystrybutor - LEM, a pamietamy jakie spolszczenie zrobil w przypadku MW2... :(

Odnośnik do komentarza

Ja jutro idę do TESCO, który znajduje się 200 metrów koło mojego domu i kupuję moją kopię za 179 zł :biggrin: :thumbsup:

 

Proponuję powoli się zbierać i ustawić przed wejściem bo znając nasze """""""""sklepy"""""""""" z grami dostaną dwie kopie które za 180 pierwsi lepsi kliencie. I nie będziesz to ty.

Gorący apel do wszystkich grających już w Black Ops.

Wstawiajcie swoje doświadczenia, odczucia i przeżycia z grą w spoilery uprzedzając je wyraźnym napisem że treść zawiera informacje dot. przebiegu gry. Od czasu zainteresowania się nowym Call of Duty skutecznie broniłem się przed każdymi materiałami foto i video oraz pierwszymi relacjami o nowym projekcie Activision. Tak samo postąpiłem z m.in. Heavy Rain czy Battlefield: Bad Company 2. Do czasu mojego osobistego kontaktu z grą, nie miałem z nią żadnej styczności, nie nadziałem się na żaden, nawet najmniejszy spoiler. Wrażenia dostarczone przez tak, można powiedzieć nieznaną mi grę są o niebo lepszy od odklepanej i od lat znanej jak np. Gran Turismo 5.

 

Dziękuję

Odnośnik do komentarza

Ogladam event z premiery na Orange Sport Info i aktualnie pokazuja gameplay z singla. Kto wpadl na pomysl, zeby pokazywac chapter ze srodka gry? Fuck, staram ogladac sie jednym okiem jak najmniej, slyszec jak najmniej, ale troszke zobaczylem. Wyglada swietnie. CoD czyli masa oskryptowanych akcji wyglada fenomenalnie. Najlepiej bedzie to smakowac za 1 razem i mam nadzieje, ze tak jak mowia, to najlepszy CoD.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...