Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Co za gra, WOW! Chyba najlepszy kal of djuti. Obledna oprawa a/v, swietne, różnorodne misje, mega filmowosc i przegiety poziom trudnosci na veteranie. Wiadomo, jak zawsze na tym stopniu trudności wystarczy parę strzalow do zgona, ale tu i tak jest mega, mega ciezko. W poprzednich Codach az tak sie nie meczylem na veteranie. Ale to plus:)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czytałem ale pytam się innej osoby po to żeby mieć porównanie :whistling: . Tym bardziej, że tylko jedna osoba póki co napisała ile jej zajął veteran, co nie jest miarodajne.

 

Trochę dziwne, że ten "przegięty" veteran zajął komuś tylko półtorej godziny więcej niż normal.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Słupek, jeszcze nie przeszedlem. Chyba ostatnia misja mnie teraz czeka. Miażdży ta gra totalnie. Najlepszy imo CoD. Jest nawet smaczek dla fanow Lowcy Jeleni:)

 

Dziwna sprawa z Veteranem. Pierwsze misje porządnie daja w kosc, ale potem jest jakby troche latwiej, albo moze ja na poczatku bylem leszczem i nabralem troche wprawy :turned:

Odnośnik do komentarza

Co za gra, WOW! Chyba najlepszy kal of djuti. Obledna oprawa a/v, swietne, różnorodne misje, mega filmowosc i przegiety poziom trudnosci na veteranie. Wiadomo, jak zawsze na tym stopniu trudności wystarczy parę strzalow do zgona, ale tu i tak jest mega, mega ciezko. W poprzednich Codach az tak sie nie meczylem na veteranie. Ale to plus:)

 

A Cod:WaW? nie byl przegiety? tam to juz na glownego bohatera byla jakas zmowa i oczywiscie bez konca granatów wszystkie w nasza strone

 

tu jest gorzej? bo wg mnie waw z poziomem trudnosci troche nie przykozaczył

Odnośnik do komentarza
gdybys przelaczyl na strone 14 , to bys przeczytal ze na normalu czas przejscia zajmuje 5- 6 godzin a na veteranie 7,5 godziny :whistling:

 

7,5 - 8 h to na hardened, na veteranie to zalezy od skilla. Na pewno 8h+.

W BO nie ma jakiś beznadziejnie durnych skryptów, i nie ma latających wszędzie granatów. Zmora poprzednich części, lepiej to jakoś zbalansowane.

 

Swietna gra, nie sądziłem że treyarch aż TAK szybko dojdą do poziomu IW, a nawet ich pobiją.

Odnośnik do komentarza

Litości WaW najłatwiejszy CoD-em... przecież mw2 jest najłatwiejszy to chyba każdy wie. Zresztą to fakt nie opinia.

Dokladnie. Jestes hardcore canuks, skoro WaW byl dla Ciebie taki prosty, chcialbym zobaczyc za ktorym razem przechodzisz prolog w samoloci na Veteranie, bo ja musialem ogladac filmy na YT z taktykami, by nie tracic czasu na przeladowywanie broni, albo koncowka misji ze snajpa, gdzie przeciwnicy walili do Ciebie zewszad. Sorry, ale w MW2 nie mialem jakis wiekszych klopotow, zas 1 czesc niektore misje, momenty powtarzalem sporoa ilosc razy !

 

Gdzies mozna juz dzisiaj dostac moze ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...