Skocz do zawartości

Call of Duty Black Ops


MaZZeo

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież nikt nie karze ci malować twarzy twojego wojaka, możesz to całkowicie olać i skupić się na grze. Serio panowie, płaczecie jak małe dziewczynki, tak jakby customizacja była obowiązkowa.

 

Ja nie bede robil ale bede widzial takie głupoty na ekranie i bede podnosił po jakimś nastoletnim kretynie żołto niebieski m16 :F

 

takie o "wynalazki" pokazują tylko do kogo kierowana jest gra, żal mi ludzi którzy wydadzą na ten chłam 200zł

Odnośnik do komentarza
Przecież nikt nie karze ci malować twarzy twojego wojaka, możesz to całkowicie olać i skupić się na grze. Serio panowie, płaczecie jak małe dziewczynki, tak jakby customizacja była obowiązkowa.

Wrócimy do tematu za jakiś czas - po premierze, kiedy "w modzie" będzie jęczenie jaki ten CoD jest niedopracowany, jak dużo w nim błędów i absurdalnego sprzętu. Wówczas przypomnę się tu ze swoim flagowym stwierdzeniem, które sprawdziło się już nie raz: szkoda że autorzy poświęcali czas na "misiowe wycinanki" i inne tego typu dziadostwo, zamiast porządnie dopracować rdzeń gry. Oczywiście chcę by tym razem było inaczej, ale ostatnie trailery nakazują mi spodziewać się niezłego bałaganu.

Odnośnik do komentarza

Bardzo fajna sprawa, tylko mam nadzieje, ze nie bedzie to strasznie uciazliwa rzecz, tzn: jeden zamyka, a drugi co chwila otwiera, albo bawi sie ta cala interakcja, nie koniecznie dla dobra druzyny, zobaczymt jak to wyjdzie w praniu, ale juz widac, ze bez wlasnego party na niektorych mapkach moze byc wesolo :) ps. Ostatnia taka gra w jaka gralem gdzie sie otwieralo rozne rzeczy, to bylo chyba Enemy territory i mapka seawall batterry :)

Odnośnik do komentarza

Nowe Filmiki:

Kowloon Single Player

http://g4tv.com/videos/49177/Call-of-Duty-Black-Ops---Jungle-Multiplayer-Map-Exclusive/?quality=hd'>http://g4tv.com/videos/49177/Call-of-Duty-Black-Ops---Jungle-Multiplayer-Map-Exclusive/?quality=hd

Jungle Multiplayer Map

http://g4tv.com/videos/49177/Call-of-Duty-Black-Ops---Jungle-Multiplayer-Map-Exclusive/?quality=hd

Odnośnik do komentarza

heh, po obczajeniu nowego MoH czekam wylacznie na BO. Juz po filmach mozna sie zorientowac, ze to bedzie o wiele lepsza i ladniejsza szpila. Jestem mega fanem HALO, ale gra w COD'a zawsze dawala mi duzo radosci. Juz sie nie moge doczekac !

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...