Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Lepiej by bylo jesli tylko jedna osoba by mogla miec danego pilkarza, i tylko ona mogla by go odsprzedac

Nierealne.

Zrozumiałe jest,że każdy chce mieć dobrego piłkarza.

Poza tym wyobrażasz sobie ,żeby ktoś kto uzbierał w jednym teamie Messiego i Ronaldo, odsprzedał Ci ich za nic nie znaczące PESowe funty? :teehee:

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Widze zawsze tak bedzie Pes vs Fifa.

A wiec jesli ktos nie wie czym jest wczesna beta(pes 2011 ML online tym wlasnie jest) to o czym z nim rozmawiac.

Ja powiem tyle Pes zrobil wiekszy krok do przodu w tym roku niz Fifa to widac na kazdym kolejnym filmiku z GC.

A na dowod tego kupcie nowy magazym PSX Extreme.

Edytowane przez masta_g
Odnośnik do komentarza

Widze zawsze tak bedzie Pes vs Fifa.

A wiec jesli ktos nie wie czym jest wczesna beta(pes 2011 ML online tym wlasnie jest) to o czym z nim rozmawiac.

Ja powiem tyle Pes zrobil wiekszy krok do przodu w tym roku niz Fifa to widac na kazdym kolejnym filmiku z GC.

A na dowod tego kupcie nowy magazym PSX Extreme.

 

To każdy tutaj wie ale jest kilku asów,którzy widzą inaczej niż wszyscy na świecie.

Odnośnik do komentarza

wie ktoś jak będzie z datą premiery? 30 wresien czy 8 październik (jedni mówią tak, drudzy inaczej)?

 

 

Kurde ale jestem podjarany tymi filmikmi. Jest jedna rzecz, która niektórym może się nie podobać a ja ją uwielbiam - ten PES jest wolny! Fifa pędzi jak struś pedziwiatr, tu jest wolno- stosunkowo oczywiście, czyli jak w prawdziwym futbolu!

Odnośnik do komentarza

A będzie do tego jakaś zmiana prędkości gry ?

Też lubię wolną rozgrywkę, lecz na niektórych filmikach zdaje się to zapiernicza szybciej.

Nie wiem, czy wersja na jest takze zmieniona pod wzgledem szybkosci, ale jezeli nie, to filmy z bety byly nawet nieco szybsze niz sama rozgrywka, wiec akurat o tempo nie macie sie co martwic!

 

Suwak - pewnie bedzie 1 standard, ale kazdy bedzie mogl dopasowac go do siebie. Rankingi i mecze online beda na normalu, a zmiany bedziesz mogl dokonywac jedynie w salonach, badz przy hostowaniu gry ze znajomym. Komu to przeszkadza?

 

To każdy tutaj wie ale jest kilku asów,którzy widzą inaczej niż wszyscy na świecie.

PRZE-Rodzyn ! My nie wiemy, caly swiat wie !

My..., nie... :lol:

Edytowane przez easye
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

A będzie do tego jakaś zmiana prędkości gry ?

Też lubię wolną rozgrywkę, lecz na niektórych filmikach zdaje się to zapiernicza szybciej.

Nie wiem, czy wersja na jest takze zmieniona pod wzgledem szybkosci, ale jezeli nie, to filmy z bety byly nawet nieco szybsze niz sama rozgrywka, wiec akurat o tempo nie macie sie co martwic!

 

To każdy tutaj wie ale jest kilku asów,którzy widzą inaczej niż wszyscy na świecie.

PRZE-Rodzyn ! My nie wiemy, caly swiat wie !

My..., nie... :lol:

 

Nie my tylko ty!

Odnośnik do komentarza

a z tym suwakiem zmiany prędkosci to zły pomysł (jesli bedzie). Powinien byc jeden standart bo potem nie sposób grac z innymi...

Jak będziesz wybierał mecz online z kimś to tempo chyba z góry będzie ustalone w ustawieniach meczowych,więc będziesz mógł wybrać czy chcesz z kimś grać czy nie.Poza tym standard jest na 0, +/- 2

Odnośnik do komentarza

wie ktoś jak będzie z datą premiery? 30 wresien czy 8 październik (jedni mówią tak, drudzy inaczej)?

 

 

Kurde ale jestem podjarany tymi filmikmi. Jest jedna rzecz, która niektórym może się nie podobać a ja ją uwielbiam - ten PES jest wolny! Fifa pędzi jak struś pedziwiatr, tu jest wolno- stosunkowo oczywiście, czyli jak w prawdziwym futbolu!

 

30 września na Ps3, XO i kompy a 8 października na Ps2, Wii.

 

To podobno dzień przed czy po Fifie 11 nie? ;]

Oby Konami wypuściło NORMALNE demo.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

wie ktoś jak będzie z datą premiery? 30 wresien czy 8 październik (jedni mówią tak, drudzy inaczej)?

 

 

Kurde ale jestem podjarany tymi filmikmi. Jest jedna rzecz, która niektórym może się nie podobać a ja ją uwielbiam - ten PES jest wolny! Fifa pędzi jak struś pedziwiatr, tu jest wolno- stosunkowo oczywiście, czyli jak w prawdziwym futbolu!

 

30 września na Ps3, XO i kompy a 8 października na Ps2, Wii.

 

To podobno dzień przed czy po Fifie 11 nie? ;]

Oby Konami wypuściło NORMALNE demo.

 

KONAMI poinformowało, że demo to będzie finalna wersja gry. Wszystko jest jasne w tej sprawie.

Odnośnik do komentarza

Można mieć. O to w tym chodzi, im więcej graczy ma tego piłkarza tym cena wyższa, czy coś takiego - jeżeli dobrze zrozumiałem ten wywiada z Seabassem.

 

dokładnie tak jak piszesz,

 

im więcej graczy kupi danego piłkarza tym wyższa cena, teraz dla przykładu wygląda to tak :

 

C.Ronaldo - 21mln, 3dni temu był za 10

Messi - 18mln, 3dni temu 10

 

najpopularniejsi są aktualnie Agbbonlahor, Lajonel, CR7, Pato, Aguero, Rooney, chociaż wcale tak wiele osób ich nie ma (~20 osób, na ok. 700 graczy w becie)

 

bardzo opłacalne jest kupić kogoś kto będzie lotnym towarem i później go opchnąć za 200-300% ceny wyjściowej

 

PS. Polska panuje w becie, razem z kumplem dobiliśmy do #1 rankingu, ludzie już kojarzą gdzie leży Polska :blush: tylko jest jeden minus, niektórzy jak spojrzą przed meczem na ranking to robią szybkie zmiany w formacji na full defens :P urocze ; plus, że gdy na turniejach trafiam na czołówke z rankingu, wielu graczy zna sie po nickach bo same znajome twarze bo ciągle się natykamy na siebie w 1/8 1/4 itd mecze sa ostre :yucky: ...myślę, że w fullu też będzie fajne community

 

PS2. Ciekawostka z gamescom :D

 

40341_421075224326_280573964326_5007508_631921_n.jpg

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...