Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Już kilka dni temu pisaliśmy o tym na forum :potter:

Filmik Kosa i jego osoba...

Niech o jego obiektywizmie w ocenie PES i FIFY w tym roku będzie świadczyło to,że w PESa grał 1 mecz(bo coś musiał dać o PES11 z GC),a przy FIFE spędził pół dnia.

Odnośnik do komentarza

:blink: Dla fan Realu mega gratka ten filmik ;) Thx :)

 

Szkoda tylko ,że nie ma full licencji na La Ligę :down:

No ale najważniejsze kluby są :)

 

No są...ale myślałem,że jednak cała liga będzie jak kiedyś ;P No cóż może jakiś option file wyjdzie z poprawionymi teamami :) Albo sam poprawię :)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

:blink: Dla fan Realu mega gratka ten filmik ;) Thx :)

 

Szkoda tylko ,że nie ma full licencji na La Ligę :down:

No ale najważniejsze kluby są :)

 

No są...ale myślałem,że jednak cała liga będzie jak kiedyś ;P No cóż może jakiś option file wyjdzie z poprawionymi teamami :) Albo sam poprawię :)

Biorąc pod uwagę nowe możliwości edytorskie w PES11, to można sie spodziewać nawet kilkunastu nowych lig w patchach:P

Mała pierdółka ,małe info o pełnej wersji gry:

 

"Its confirmed by Asim , the admin of GOD is a Geek site that the final code will be Sexual and much much better than the gamescom code and it will have a number of new gaemplay features. one is the pressure sensitive analog dribling ! like now we have only 2 options of walk and run but with this pressure sensitive analog stick gameplay you press little on the analog button the ball will be much more closely controlled and player will turn quick. "

To na razie niepotwierdzona plotka :potter:

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

MASAKRAAA

 

Czy to jest prawdziwy mecz z TV czy gra z konsoli bo jakoś nie mogę odpowiedziec sobie na to pytanie :potter::blink:

 

 

....rzeczywiście musiałeś mało meczów oglądać w TV...albo sobie jaja robisz ;] PES nigdy szczytem realizmu nie był i teraz też nie będzie ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

MASAKRAAA

 

Czy to jest prawdziwy mecz z TV czy gra z konsoli bo jakoś nie mogę odpowiedziec sobie na to pytanie :potter::blink:

 

 

....rzeczywiście musiałeś mało meczów oglądać w TV...albo sobie jaja robisz ;] PES nigdy szczytem realizmu nie był i teraz też nie będzie ;)

 

 

 

 

A fifa jeszcze mniej realistyczna jest, była i będzie. Bo to EA.

 

 

 

 

 

HE HE

 

 

Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie :teehee:

 

Oglądając to co PES 2011 zaprezentował na targach śmiało można powiedzieć,że gra będzie rewelacyjna! Przypomina mi się rok 2007 kiedy to FIFA 08 wychodziła i cały wirtualny świat piłki lekko z niedowierzaniem patrzył na to co FIFA 08 prezentuje. Taka sama sytuacja ma teraz miejsce tylko z PES 2011. Zapowiada się naprawdę interesująco.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie :teehee:

 

Oglądając to co PES 2011 zaprezentował na targach śmiało można powiedzieć,że gra będzie rewelacyjna! Przypomina mi się rok 2007 kiedy to FIFA 08 wychodziła i cały wirtualny świat piłki lekko z niedowierzaniem patrzył na to co FIFA 08 prezentuje. Taka sama sytuacja ma teraz miejsce tylko z PES 2011. Zapowiada się naprawdę interesująco.

 

szkoda ze zmieniles platforme raulos znow zaistnieje :D w swoim, swojskim pesowym wydaniu, kiedy DEemo

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Witam wszystkich forumowiczów bardzo serdecznie :teehee:

 

Oglądając to co PES 2011 zaprezentował na targach śmiało można powiedzieć,że gra będzie rewelacyjna! Przypomina mi się rok 2007 kiedy to FIFA 08 wychodziła i cały wirtualny świat piłki lekko z niedowierzaniem patrzył na to co FIFA 08 prezentuje. Taka sama sytuacja ma teraz miejsce tylko z PES 2011. Zapowiada się naprawdę interesująco.

 

szkoda ze zmieniles platforme raulos znow zaistnieje :D w swoim, swojskim pesowym wydaniu, kiedy DEemo

 

Cześć Rauli no zmieniłem platformę :teehee: Szkoda, bo z tak dobrym zawodnikiem Pesowym i nie tylko zresztą to zaszczyt było grać :thumbsup: Pes 6 RuLeZ i gadki nasze przez headseta :P

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...