Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

ja proszę tylko o niestawianie znaku równości między mną o easye :P Ja uważam,że gdy wyeliminują błędy bety ten PES będzie wielki, w przeciwieństwie do Easye, który jak każdy wie i tak wybierze i będzie zachwalał pod niebiosa nową Fifę :P

 

Ogółem śmieszy mnie na przeczulica na odczucia z bety. Gdy ktoś napisze coś złego to nagle zlatuje się stado i jedni bronią PESa bo "w fullu tego nie będzie" a inni nagle piszę " a widzicie, wiedziałem,że ten pes ssie".

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

A kogo zdanie cię obchodzi?

 

 

Jak rozumię -tych, którzy mówią tylko w superlatywach. można i tak...

 

Niektórzy chcieliby najwidoczniej by był to kącik nerdów , w sensie powiesz złe słowo = wypier.dalaj.

 

Nie, ja nie grąłem w PESa (bete) , nie mam zdania wyrobionego na temat tej gry (tzn trochę- pozytywne wrazenie robią te filmiki) ale naprawde cenne są dla mnie spostrzeżenia ludzi, którzy grali- bez względu czy sa dobre czy złe. Medal ma zawsze dwie strony.

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Nie obchodzą mnie kłótnie jakiś cymbałów, którzy od 30 stron piszą w kółko to samo:

 

(...)-ALE TO BETA, WSZYSTKO SIĘ ZMIENI

 

-ALE FIFA JEST LEPSZA

 

-PES JEST LEPSZY

 

-ALE KRZYWO PODAJĄ W PESIE

 

-ALE TO BETA, WSZYSTKO SIĘ ZMIENI

 

-NO ALE TO JUZ BYŁO W FIFIE

 

-ALE PES MA TO LEPSZE

 

-ALE SĘDZIA MA GETRY A POD NIMI SKARPETY Z WEŁNY

 

-ALE TO TYLKO BETA! WSZYSTKO SIĘ ZMIENI!!!1

 

-JA NIE KUPIE PESA KUPIE FIFE, ZAWIODŁEM SIE NA PESIE I MAM NADZIEJE, ZE BEDZIE ZAJ.E.BISTY ALE GO NIE KUPIE BO SIE ZAWIODŁEM NA NIM, FIFA RZADZI

 

-PES TO TERAZ TYLKO BETA, WSZYSTKO SIE ZMIENI JA KUPIE

 

-JA NIE BO SIE ZAWIODŁEM

 

-A JA TAK, BO TO TYLKO BETA, WSZYSTKO SIĘ ZMIENI

 

(...)

 

 

 

 

 

I jeszcze ktoś śmie w temacie o PES wyzywać kogoś od fanbojów, no (pipi)a tak samo nie mogę być kibicem Realu w temacie o Primera Division?

 

 

 

 

Chcecie sobie gadać o Fifce jaka to ona jest piękna i w ogóle kul to sobie gadajcie w swoim temacie, ja tam wam nie zaglądam i nie krytykuje każdej wypowiedzi w której ktoś się cieszy, że coś tam mu się podoba i jest zaj.ebiście.

 

 

Odnośnik do komentarza

ale uwazasz ze np Ficus jest fanboyem Fify bo opisuje tu bledy Pesa? za innych sie nie wypowiadam

 

gdyby konami od 3 lat nie dostarczalo pasztetu to nikt by na bledy z bety nie zwracal uwagi...tyle ze zawsze to sa te same bledy : bramkarze, przenikanie i sztuczna inteligencja

sam licze na pes i go kupuje ale majac na uwadze poprzednie wersje pesa podchodze z pewna doza asekuracji...

oby do dema a wtedy kazdy bedzie wiedzial na co wydac kase

Edytowane przez Szymek_PL_
Odnośnik do komentarza

Oran problem jest inny, nie chodzi o to, ze ktos pisze ze mu się podoba

 

chodzi o to, ze jak ktos pisze ze mu się NIE podoba to do niego dymią, tym samym zalewają topik setką postów w których tłumaczą mu, że jest slepy

Odnośnik do komentarza

lol....pes bedzie lepszy- ludzie kupią pesa, o jakie "banie " wam chodzi ...

Tylko,że na przykład mnie nie obchodzi to,czy PES będzie lepszy czy nie,bo to subiektywna opinia każdego z osobna.Dla mnie temat PES vs FIFA nie istnieje.

Ja chcę jedynie by był dobrą,grywalną,pozbawioną bugów i utrudnień z poprzednich odsłon grą.

Odnośnik do komentarza

A "zwyczajowo" kiedy demo (ogólnodostępne) się pojawia? Podobnie jak FIFA okolice 2 tygodnia września?

 

PS Bezsensowne wojenki słowne PES vs FIFA, XBOX vs PS3 itp a właściwie osoby w nich uczestniczące zawsze kojarzą mi się z nolajfami które byłby by gotowe sprzedać matkę za 2 pady i koszulkę z wąsatym hydraulikiem @_@

 

Ludzie to są tylko pier**ne konsole i gry, to ma służyć rozrywce a nie spinkom O_O

 

 

Odnośnik do komentarza

A "zwyczajowo" kiedy demo (ogólnodostępne) się pojawia? Podobnie jak FIFA okolice 2 tygodnia września?

 

PS Bezsensowne wojenki słowne PES vs FIFA, XBOX vs PS3 itp a właściwie osoby w nich uczestniczące zawsze kojarzą mi się z nolajfami które byłby by gotowe sprzedać matkę za 2 pady i koszulkę z wąsatym hydraulikiem @_@

 

Ludzie to są tylko pier**ne konsole i gry, to ma służyć rozrywce a nie spinkom O_O

zapewne przed premiera :) a kiedy dokladnie? tego narazie nie wiemy..imo oby jak najszybciej

Odnośnik do komentarza

nie znają się :rolleyes:

 

jedyne co mnie wprawia w niepokój, jest to, że PES idzie za bardzo w stronę FIFY, która mi po prostu nie podchodzi. i jeszcze te podania, pewnie na krzyżaku nie da się grać.

 

 

bo gra na kryzaku to archaizm. wiem, PES od zawsze "stał krzyżakiem" , gdy przesiadłem się na Fifę 09 to, jako długoletni fan PESa grałem na kryżaku ,aż do World Cupa, gdzie zaczełem przestawiać się na analog. Poczatkui były trudne, ba do dziś zdarza m i się jakiś babol, np idzie kontra a ja "machnę sie" i przeciwnik jestm na czystej pozycji. Ale uwierz , od miedy gry piłkarskie zaoferowały drybling 360 , nie ma najmniejszego sensu trwac przy kryżaku

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...