Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

 

Przecież to nie jest żadne opóźnienie. Polska nie dostaje europejskiej wersji gry jak np Węgrzy czy Niemcy tylko angielską. Dlatego gra będzie miała premierę w tym samym momencie co w Wielkiej Brytanii. Wersja europejska domyślne ma język ojczysty kraju w którym jest wydawana bez możliwości wyboru angielskiego. My nie mamy gry tłumaczonej i dlatego nasza premiera jest w tym samym momencie co w UK.

Odnośnik do komentarza

W takim razie wiecie w jakim sklepie UK najtaniej kupić PESa? Bo pewnie się okaże, że szybciej i taniej dojdzie mi z UK niż kupie w Polsce.

A pewnie nie mam co liczyć, że kupię w Polsce w granicach 170zł ?

 

Wejdź sobie na allegro. Tam chodzą po 175 zł.

 

niech sobie wydają na co chcą, byleby gry dobre robili.

 

Słowo dobra gra dla każdego znaczy co innego. Dla mnie gra może być naszpikowana nie wiadomo czym i na pierwszy rzut oka może robić masakryczne wrażenie, ale po jakimś czasie te wszystkie super hiper rzeczy już nie robią takiego wrażenia, a gra staje się z tygodnia na tydzień po po prostu nudna i bez klimatu.

Odnośnik do komentarza

Promocyjnie EA bije Konami na głowe - Fifa juz jest :P

 

Dziwisz się? Ja nie bo jeżeli firma wydaje więcej na M A R K E T I N G niż na produkcję samej gry mówi samo za siebie.

 

 

co jak co, ale nie mów ze bys nie chciał by Konami sypneło kapuchą i stworzylo olbrzymią baze licencyjną a i nowy engine by sie sprzydał- nie 1000 nowych animacji , ale nowy, urywający jaja- jak to było kiedyś

 

bo np licencje- kiedys ktos tu napisal, ze trzeba byc dresem by płakac o znaczek klubu.

 

A ja twierdze, ze ktos kto kocha futbol, ktos kto identyfikuje sie z jakims teamem chce oryginalnych cherbów, strojów.

 

Jasne, ze to nie sa najwazniejsze elementy ale byłoby miło, nie?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Promocyjnie EA bije Konami na głowe - Fifa juz jest :P

 

Dziwisz się? Ja nie bo jeżeli firma wydaje więcej na M A R K E T I N G niż na produkcję samej gry mówi samo za siebie.

 

 

co jak co, ale nie mów ze bys nie chciał by Konami sypneło kapuchą i stworzylo olbrzymią baze licencyjną a i nowy engine by sie sprzydał- nie 1000 nowych animacji , ale nowy, urywający jaja- jak to było kiedyś

 

bo np licencje- kiedys ktos tu napisal, ze trzeba byc dresem by płakac o znaczek klubu.

 

A ja twierdze, ze ktos kto kocha futbol, ktos kto identyfikuje sie z jakims teamem chce oryginalnych cherbów, strojów.

 

Jasne, ze to nie sa najwazniejsze elementy ale byłoby miło, nie?

 

Z tym nowym engine to farsa. KONAMI żadnego nowego enginu nie potrzebuje i tego przykładem jest PES 2011. Popatrz sobie na wielki engine FIFA w wersji 08 i porównaj to np z FIFA 11 to zobaczysz jaki duży skok nastąpił w animacjach. Dlaczego? Bo FIFA cały czas pracuje nad ulepszeniem ich jakości. Pes 2011 jest pierwszym PES nex gen opierającym się w pełni na technologii mo - capture i z roku na rok animacje będą na wyższym poziomie. Dokładnie taka sama sytuacja jak z FIFA. KONAMI sypnął kasą? O czym ty mówisz? konkurencja z EA nie ma żadnego sensu bo z nimi nikt nie wygra. O tym mówił producent UFC kiedy EA szykowało się na odebranie im licencji. Pierwsze co zaczęli robić to przekupywać zawodników UFC. Jak to powiedział gość z UFC "Typical EA politics" EA SUCKS!

Odnośnik do komentarza

rozmawiamy tu o pesie, pamietaj :ninja:

 

 

wg mnie PES nie rusza sie slicznie, animacje nie są doskonałe.

 

PES 2011 jest wg mnie fajny, pewnie go wyrwe , zwłaszcza ze nie ma online pass - to wymienie jakąs gre z kolekcji za niego (z doplatą) ale nie wyglada za ciekawie. A juz AA wali po gałach masakrycznie/

Odnośnik do komentarza

rozmawiamy tu o pesie, pamietaj :ninja:

 

 

wg mnie PES nie rusza sie slicznie, animacje nie są doskonałe.

 

PES 2011 jest wg mnie fajny, pewnie go wyrwe , zwłaszcza ze nie ma online pass - to wymienie jakąs gre z kolekcji za niego (z doplatą) ale nie wyglada za ciekawie. A juz AA wali po gałach masakrycznie/

 

Pes 2011 nie rusza się ślicznie, a czy gra konkurencji z numerem 08 poruszała się ślicznie? No właśnie.

Odnośnik do komentarza

rozmawiamy tu o pesie, pamietaj :ninja:

 

 

wg mnie PES nie rusza sie slicznie, animacje nie są doskonałe.

 

PES 2011 jest wg mnie fajny, pewnie go wyrwe , zwłaszcza ze nie ma online pass - to wymienie jakąs gre z kolekcji za niego (z doplatą) ale nie wyglada za ciekawie. A juz AA wali po gałach masakrycznie/

 

Pes 2011 nie rusza się ślicznie, a czy gra konkurencji z numerem 08 poruszała się ślicznie? No właśnie.

 

Porównywanie PES 2011 z FIFĄ 08...:mellow: <facepalm>

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

rozmawiamy tu o pesie, pamietaj :ninja:

 

 

wg mnie PES nie rusza sie slicznie, animacje nie są doskonałe.

 

PES 2011 jest wg mnie fajny, pewnie go wyrwe , zwłaszcza ze nie ma online pass - to wymienie jakąs gre z kolekcji za niego (z doplatą) ale nie wyglada za ciekawie. A juz AA wali po gałach masakrycznie/

 

Pes 2011 nie rusza się ślicznie, a czy gra konkurencji z numerem 08 poruszała się ślicznie? No właśnie.

 

Porównywanie PES 2011 z FIFĄ 08...:mellow: <facepalm>

 

A w czym widzisz problem? Jedna gra ma swój przełom szybciej, druga później. Pokazanie pewnych podobieństw wdrażaniu nowych technologii 2 firm jest czymś normalnym. Wiele osób, które dyskutują na pewnym poziomie dobrze to rozumieją. Twoja dyskusja polega na tym, że wylatujesz z tekstem w stylu: " Nie ma np Fabregasa w Arsenalu" łeeeeeeee EPIC FAIL!!!!! Konami zawaliło!!!!. Człowieku Grow up... Grow up...

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...