Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Jak się nie ma do czego przyczepić to się szuka na siłę "błędów" gry.

 

Uważasz po demie PES2011, że ta gra jest idealna? :potter:

 

Nie, nie jestem zwolennikiem FIFY, aczkolwiek widzę, że każda z tych gier ma swoje wady i zalety.

Uważam,że niektórzy szukają minusów na siłę.

Ader wyobraź sobie,ze jestes recenzentem, powiedzmy piszesz do PE i twoim zadaniem jest napisać recenzje PESa.

 

W tabelce, w kategori minusów co bys wpisał?

Odnośnik do komentarza

Jak się nie ma do czego przyczepić to się szuka na siłę "błędów" gry.

 

Uważasz po demie PES2011, że ta gra jest idealna? :potter:

 

Nie, nie jestem zwolennikiem FIFY, aczkolwiek widzę, że każda z tych gier ma swoje wady i zalety.

Uważam,że niektórzy szukają minusów na siłę.

Ader wyobraź sobie,ze jestes recenzentem, powiedzmy piszesz do PE i twoim zadaniem jest napisać recenzje PESa.

 

W tabelce, w kategori minusów co bys wpisał?

 

Pewnie wystawiłby 10/10 i nie wypisał żadnych minusów :blush:

Odnośnik do komentarza

Jak się nie ma do czego przyczepić to się szuka na siłę "błędów" gry.

 

Uważasz po demie PES2011, że ta gra jest idealna? :potter:

 

Nie, nie jestem zwolennikiem FIFY, aczkolwiek widzę, że każda z tych gier ma swoje wady i zalety.

Uważam,że niektórzy szukają minusów na siłę.

Ader wyobraź sobie,ze jestes recenzentem, powiedzmy piszesz do PE i twoim zadaniem jest napisać recenzje PESa.

 

W tabelce, w kategori minusów co bys wpisał?

 

Pewnie wystawiłby 10/10 i nie wypisał żadnych minusów :blush:

Cieszę się,że wiesz co myślę o PESie2011 Tosziro.

Jesteś nienormalny.Czy to,że nie czepiam się NORMALNEJ fizyki piłki,to znaczy ,że gra dla mnie jest bez wad?

Minusy?

- mechanizm przełączania między zawodnikami - chyba nigdy nie był tak z(pipi).any

- PES2011 zatracił indywidualność - taki Xavi przepycha Drogbę - LOL,przesadzili z tym wyplenianiem cyborgów

- kamera to porażka - z nią wiąże się kolejny minus

- przez tą dziwną kamerę gdy gram vs. CPU bramki tracę praktycznie tylko z rożnych(ciężko określić tor lotu piłki) - a komp ma prawie 100% skuteczności

- strzały - wydaje się ,że nie ma nad nimi żadnej kontroli,czasem lekko uderzając i chcąc uderzyć z bliska po ziemi,wychodzi jakiś super piękny lob i mimo,że gol wpada - ja chciałem inaczej akcję zakończyć - chyba więcej zautomatyzowania w tej kwestii,Ai samo wybiera jak najlepiej uderzyć,prawie jak w FIFĘ na full asyście.

Strzały z daleka są ok.

Na razie to tyle,po kilku dniach grania w fulla.

Ta gra ma dużo bugów i nie zasługuje na ocenę wyższą niż 8 - 8.5/10.

Jednak to krok w dobrą stronę i może być tylko lepiej.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie chwalisz się, że masz fulla? <_< Jakie różnice w stosunku do dema? Jak sędziowie? Czy da się wyłączyć powtórki po każdym faulu nawet bez kartki? Naprawdę wystawiłbyś tylko 8/10? Nie patrząc na konkurencję, a jedynie porównując do poprzednich trzech edycji? Z indywidualnością chyba przegiąłeś - Gattuso nie poda przecież jak Pirlo i m.in. za to kocham PESa :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dlaczego nie chwalisz się, że masz fulla? <_< Jakie różnice w stosunku do dema? Jak sędziowie? Czy da się wyłączyć powtórki po każdym faulu nawet bez kartki? Naprawdę wystawiłbyś tylko 8/10? Nie patrząc na konkurencję, a jedynie porównując do poprzednich trzech edycji? Z indywidualnością chyba przegiąłeś - Gattuso nie poda przecież jak Pirlo i m.in. za to kocham PESa :thumbsup:

Nie ma powtórek po każdym faulu,sędzia nie gwiżdże każdego kontaktu jak w demie.

Indywidualność to nie tylko podania - dla mnie to chore,że Drogba przegrywa walkę bark w bark z jakimiś konusami.Kiedyś było inaczej.

W porównaniu do PESa 10 to ta gra ma 9+,ale naprawdę nie jest bez wad niestety i prędzej czy później te wady staną się uciążliwe.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie...były informacje,ze full doda kamere vide ale czyzby okazały sie tylko plotkami? <_<

 

to jakas maskra- seabass mysli,ze taka kamera jest fajna? ok, jego prawo. Ale po co wyrzuca opcje wide? No po co??????

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

Wlasnie...były informacje,ze full doda kamere vide ale czyzby okazały sie tylko plotkami? dry.gif

 

to jakas maskra- seabass mysli,ze taka kamera jest fajna? ok, jego prawo. Ale po co wyrzuca opcje wide? No po co??????

 

 

ja byłem przekonany że w demie jest wide ,ta kamera mi pasuje oddalam tylko screnem maksymalnie daleko .

 

pograsz online, zobaczysz ile goli przez nia stracisz

Odnośnik do komentarza

nikt nie kupil jeszcze tej gry ? Co z was za fani !? niech ktos wrzuci jakies info jak online, czy rozni sie czyms od dema something !

na razie tylko torenty w obiegu :-)

 

mantix -mnie interesuje tylko info o online na ps3 bo na zmiane tej skur.ionej kamery nie licze

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

nikt nie kupil jeszcze tej gry ? Co z was za fani !? niech ktos wrzuci jakies info jak online, czy rozni sie czyms od dema something !

na razie tylko torenty w obiegu :-)

 

mantix -mnie interesuje tylko info o online na ps3 bo na zmiane tej skur.ionej kamery nie licze

 

to napisz do lonsa na psn. Ma pesa i mial dzis testowac

a myslisz , ze mamgo w znajomych jak my tu na noze cielismy sie :-)

pewnie jutro napisze jak sprawa wyglada

Odnośnik do komentarza

Jak na torrentach - w Warszawie juz sa od reki, gdyby podobał mi sie tak samo jak FIFA juz bym mial w domu. Lons ma - super info Matinx, dlaczego sam go nie zapytasz, powinniscie sobie pione przybijac ! :rolleyes:

a po co Ci info, czy sie czyms rozni, jak Ty w demie nawet podawac nie umiales i uczyc Ci sie nie chcialo bo nie warto? :>

Z czystej ciekawosci, chcialbym wiedziec, czy poprawili chocby z(pipi)any AA, czy online dziala poprawnie, czy czymkolwiek sie rozni. Racja - uczyc sie nie warto, bo wybralem inna gre, a na dwie pily nie mam czasu (ile trzeba bylo go miec by w obydwie dobrze grac) no i w przeciwienstwie do Ciebie na konsoli nie gram tylko w pile... :thumbsup:

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...