Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Ja wczoraj grałem z wy(pipi)skiem z pes.com.pl i grało nam się wyśmienicie. 3 mecze i wyniki: 1:0 dla mnie, drugi 0:0 i trzeci 1:1. Rewelacja! Ta gra jest cholernie wolna! :biggrin: Ściągnłałem już sobie 1500 chantsów i dzisiaj będą wgrywał do gry :biggrin: Chyba już wyszedł też najnowszy OF od Rainaya z 12 nowymi stadionami min Stanford Bridge,Anfield Road i wiele innych. Ta gra nie musi mieć wcale pompy reklamowej bo każdy koneser wie, że ta gra jest rewelacyjna.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

I te stadiony można whrywac na ps3 ?? Jak wgrasz te chanty to napisz czy warto

 

Można wgrywać stadiony na PS3. Chantsy na pewno warto wgrywać bo oddają niesamowity kllimat meczu :biggrin: W PES 6 też mialem wgrane także polecam! Niedługo zagram sobie Chelsea v Mancheters City na Reabok Stadium przy śpiewach kiboli :thumbsup:

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Daymos jeszcze nie zrobil optiona na xa? Jesli juz zrobi prosze Lonski wklej tutaj linka :D i dasz znac jak to wgrac. Jak te wszystkie optiony zareaguja na oficialne updatey od konami ?

 

Daymos niedługo wyda swojego pierwszego Of'a, którego będzie updejtował co jakiś czas :biggrin: Powiem tobie też co masz zrobić by go wgrać :biggrin: KONAMI w PES 2011 naprawiło już ten problem i oficialne updejty od KONAMI nie będą już gryzły się z tym fanowskimi :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze, że niejaki Klashman69 szykuje konkretną paczkę stadionów na PS3 z podziałem na dany region. Stadiony w stylu angielskim, niemieckim ,hiszpańskim, włoskim,holenderskim,skandynawskim, wschodnioeuropejskim. Stadiony te będzie można przypisać do odpowiedniego teamu.

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

A jest jakieś ograniczenie dla stadionów ? I jakiej jakości są te stadiony można je gdzieś zobaczyć jak wyglądają ?

 

Stadionów można wgrać 20. Istniejących jest 25 co daje równą sumę 45 stadionów. Jakość stadionów fanowskich niczym nie różni się od tych istniejących odnośnie jakości ich wykończenia.

 

http://forums.evo-web.co.uk/showthread.php?t=60581

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

I te stadiony można whrywac na ps3 ?? Jak wgrasz te chanty to napisz czy warto

 

Można wgrywać stadiony na PS3. Chantsy na pewno warto wgrywać bo oddają niesamowity kllimat meczu :biggrin: W PES 6 też mialem wgrane także polecam! Niedługo zagram sobie Chelsea v Mancheters City na Reabok Stadium przy śpiewach kiboli :thumbsup:

 

A możesz zapodać linkiem? :)

Odnośnik do komentarza

Pliisss, powiedzcie mi gdzie można dziś kupić Pro evo 2011 na ps3 w Krakowie??? Byłem w saturnie i empiku i nic!!! Potrzebuje gierki dzis bo jade do domu(a tam gierki na bank nie ma) i mam tylko weekend na granie, wiec nie chce stracic dnia... Pomocy!

 

przesunęli premierę w PL, ratują cię tylko sklepy które same sprowadzają grę...sprawdź allegro

też byłem już bliski płaczu :rolleyes: ale na szczęście PES pojawił się w Game Over w Łodzi - 175

 

nie mogę się już doczekać MLO ;)

Edytowane przez black mamba
Odnośnik do komentarza

Ej Lons ja mam dziwny problem. Wyedytowalem sobie nazwe druzyny z d2 league, stroje i przede wszystkim chantsy, a takze zmienilem stadion. Jak gram w MLO i wybieram Old Trafford (to moj home), to chantsow ktore przypisalem do druzyny w ogole nie slysze. Kojarzysz ocb?

Ps. znasz moze kogos, kto potrafi robic stroje do pesa i ma ochote zrobic mi przysluge? smile.gif Chcialbym sobie w MLO grac w strojach Legii z sezonu 94/95 (http://legia.com/www/index.php?akt=16576 - drugi obrazek od góry - te stroje wymiatały, lub te z FSO - na pewno kazdy pamieta)

Edytowane przez Matinx
Odnośnik do komentarza

Pliisss, powiedzcie mi gdzie można dziś kupić Pro evo 2011 na ps3 w Krakowie??? Byłem w saturnie i empiku i nic!!! Potrzebuje gierki dzis bo jade do domu(a tam gierki na bank nie ma) i mam tylko weekend na granie, wiec nie chce stracic dnia... Pomocy!

 

przesunęli premierę w PL, ratują cię tylko sklepy które same sprowadzają grę...sprawdź allegro

też byłem już bliski płaczu :rolleyes: ale na szczęście PES pojawił się w Game Over w Łodzi - 175

 

nie mogę się już doczekać MLO ;)

 

No niee... nie wiedziałem nic o przesunięciu premiery, a na kiedy? Na allegro nic nie ma w pobliżu mnie, bo odebrałbym gierkę jeszcze dziś... Niestety Kraków nie słynie z dobrych sklepów z grami.... Kurcze czyli zagram pewnie dopiero za 2 tygodnie...

Odnośnik do komentarza

Pliisss, powiedzcie mi gdzie można dziś kupić Pro evo 2011 na ps3 w Krakowie??? Byłem w saturnie i empiku i nic!!! Potrzebuje gierki dzis bo jade do domu(a tam gierki na bank nie ma) i mam tylko weekend na granie, wiec nie chce stracic dnia... Pomocy!

 

przesunęli premierę w PL, ratują cię tylko sklepy które same sprowadzają grę...sprawdź allegro

też byłem już bliski płaczu :rolleyes: ale na szczęście PES pojawił się w Game Over w Łodzi - 175

 

nie mogę się już doczekać MLO ;)

 

No niee... nie wiedziałem nic o przesunięciu premiery, a na kiedy? Na allegro nic nie ma w pobliżu mnie, bo odebrałbym gierkę jeszcze dziś... Niestety Kraków nie słynie z dobrych sklepów z grami.... Kurcze czyli zagram pewnie dopiero za 2 tygodnie...

 

 

Wczoraj byłem w Saturnie i empicu w Katowicach, prawada jest taka, że nadal nie ma określonego dystrybutora. Jedynie wysyłkowo, ale to też nie wcześniej jak na wtorek, oczywiście jeżeli wcześniej zamówisz tj dziś, albo w poniedziałek.

Ja zamówiłem od gościa z http://allegro.pl/show_item.php?item=1257205406 i gdybym zamówił dwa dni wcześniej to już bym grał.. :/ Liczyłem na empic i lipa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...