Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

A ja po 25h na liczniku zauważyłem dwie, mocno wkurzające mnie wady. Po pierwsze wskaźnik szybkości zawodników można sobie wsadzić w dupsko. W tej grze Samuel Eto'o jest z piłką wolniejszy od obrońców, którzy mają 70-75 speeda :/ Rozumiem, że chcieli ukrócić rajdy skrzydłami i obecnie praktycznie ich nie ma, ale to z lekka nierealistyczne :/ Urywając się obrońcy takim Pato czy Krystyną, chcę wrzucić wyższy bieg i zniknąć. A tu wychodząc sam na sam z przewagą 3m na pole karne docieramy z obrońcą na plecach. Dla kogoś, kto w prawdziwej piłce wykorzystuje szybkość jest to wada dość uciążliwa :confused:

 

Trochę tak jest, ale jak wciskasz 2 x R1 gdzie zawodnik wypuszcza piłkę daleko przed siebie już tak łatwo obrońca Cię nie dogoni. Tylko wtedy zwrotność spada.

Odnośnik do komentarza

A ja po 25h na liczniku zauważyłem dwie, mocno wkurzające mnie wady. Po pierwsze wskaźnik szybkości zawodników można sobie wsadzić w dupsko. W tej grze Samuel Eto'o jest z piłką wolniejszy od obrońców, którzy mają 70-75 speeda :/ Rozumiem, że chcieli ukrócić rajdy skrzydłami i obecnie praktycznie ich nie ma, ale to z lekka nierealistyczne :/

 

 

czy ja wiem? to jest realistyczne bo prowadzac futbolówke ciezko sie rozpedzić (trzeba ja kontrolowac przecież), a dwa- naprawia gre- jak sam piszesz koniec z rajdami

 

no i jak pisza wyżej- mozna wypuscic piłke

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

I jak tam w D4? dostajecie wiecej kasy? jaki nastepny pulap do D3? Rowniez sie nie zgodze z powyzszym, mianowicie wynik 3:0, 4:0 jest wrecz niespotykany przynajmniej w MLO, 3:0 to pogrom.

Jak dla mnie jest cholernie ciezko kasy dostaje sie tyle samo ale wygrać jest 30x ciężej. W D4 Juz praktycznie nie ma przypadkowych graczy.

 

To prawda, każdy mecz jest ciężki. Na początku myślałem, że to ja mam jakiś regres...:) Na razie będzie walka o utrzymanie. A jak się spadnie to trudno, w D5 będzie okazja do podreperowania morale dużą liczbą zwycięstw :)

 

Czy w MLO da się sprawdzić statsy poszczególnych graczy ze swojej drużyny? Ile spotkań, bramek etc.?

Ja mam miejsce 23882 :D i raczej za prędko sie nie odbije bo dosteje po (pipi)e w prawie każdym meczu. Mam 10,5 mln ? (wyprzedalem Grajkow w desperacji) i składam sklad od nowa :P Raz sobie kupiłem c Ronaldo i nawet wygrałem z nim 3 mecze ale co z tego jak tak go mówili ze w prawie każdym kontuzja ;/

Odnośnik do komentarza

I nie zgadzam się z Kosem. Nowy PES jest cholernie trudny, sytuacje podpramkowe to rzadkość, a top player w ML to zupełnie inna bajka niż w exhibition.

 

A czy napisałem, że jest łatwy? :)

 

Akurat sytuacji podbramkowych jest mnóstwo, ale bramek nie pada jakoś szczególnie wiele. PES jest trudniejszy od Fify i w tej chwili po sieci gram tylko w niego - bo czuć, że jeśli ktoś jest lepszy, to po prostu gra lepiej. No i zabawa w super cancel i naciskanie "X" w odpowiednim momencie, a nie trzymać cały czas, oddziela mężczyzn od chłopców. Ja jestem już pełnoletni,

Odnośnik do komentarza

A ja po 25h na liczniku zauważyłem dwie, mocno wkurzające mnie wady. Po pierwsze wskaźnik szybkości zawodników można sobie wsadzić w dupsko. W tej grze Samuel Eto'o jest z piłką wolniejszy od obrońców, którzy mają 70-75 speeda :/ Rozumiem, że chcieli ukrócić rajdy skrzydłami i obecnie praktycznie ich nie ma, ale to z lekka nierealistyczne :/

 

 

czy ja wiem? to jest realistyczne bo prowadzac futbolówke ciezko sie rozpedzić (trzeba ja kontrolowac przecież), a dwa- naprawia gre- jak sam piszesz koniec z rajdami

 

no i jak pisza wyżej- mozna wypuscic piłke

 

No tak, ale takiej akcji

już w PESie nie uświadczymy. Wiem, wiem, coś za coś, lepsze takie rozwiązanie, niż w co drugiej akcji rajd skrzydłem, wrzutka & strzał :thumbsup:

 

@ koso: super cancel rzeczywiście rządzi, a ja piszę o małej liczbie akcji w ML na top playerze, gdzie po 6 meczach Milanem mam 3pkt <_< na turnieje z kumplami przyjdzie czas i wtedy okaże się, jak jest naprawdę. Zresztą muszę się jeszcze przestawić właśnie w związku z tym, że tegoroczna rozgrywka jest zupełnie inna, taktyczna. Mniej tu biegania, więcej dokładnych & przemyślanych podań. Nieco przypomina to FIFĘ, na szczęście PESowy feeling wciąż da się wyczuć :) No i dzięki temu chce mi się w nią grać, a nie jak w trzech ostatnich edycjach, gdzie po kilku meczach gracz nie miał większych problemów z wygrywaniem, przez co gra błyskawicznie się nudziła.

Edytowane przez ted360
Odnośnik do komentarza

Przedwczoraj zagrałem pierwszy mecz online... i obyło się bez większych lagów...choć może dlatego,że byłem hostem? Nie wiem :P Wygrałem 2-0 Realem z Barceloną :) W tym piękna bramka Kaki w okno i dwie jedenastki nie wykorzystane przez kolesia. Jedna obroniona, druga niecelna ;)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Jest jedna rzecz, która irytuje mnie w tym Pes, a mianowicie przegięci obrońcy. Rozumiem, że chcieli z balansować atak i obronę, ale nie może być tak, że dobry napastnik przegrywa walką z każdym obrońcą :mellow:

 

Ja tam nie zawsze przegrywam :D trzeba balansowac, warunki i statsy maja znaczenie no i skill

 

W jaki sposób balansować? Idę bark w bark z obrońcą i mnie przepycha :turned:

Odnośnik do komentarza

tak czy siak chyba wiekszosc przyzna, ze gra sie fajnie? Ja czasem az czerwony z nerwow siedze ale skoncze mecz, pogapie sie w sufit, sapne i jade z nastepnym :)

 

Gra się rewelacyjnie :biggrin: Przede wszystkim fun z gry i miód daje o sobie znać. Nie cierpię fajnych gier a zarazem nudnych jak flaki z olejem. Pes 2011 jest bardzo fajną grą, aż nie chcę nawet myśleć co będzie z wersją 2012 :woot:

Odnośnik do komentarza

Po mimo kilku bledow i tak gra sie Za(pipi)iscie . Mogli by jakoś inaczej pomyśleć z tem competition w MLO bo tam sie dostać to prawie cud :/

 

Mi udało się wczoraj bez problemu. Co więcej, widziałem, że w trakcie competition były czasem wolne miejsca, tzn skakała liczna uczestników (max 300, a przez chwilę 297, 295,298 itd - ludzie wychodzili) co oznacza, że można też próbować pare minut po terminie i rozegrać te 3 dobre mecze.

Odnośnik do komentarza

A gra ktoś w mater league offline? Mam problem że cały czas jestem na minusie. Pod koniec sezonu byłem już 7 milionów na plus a jak się zaczął nowy sezon to -12 i pisze że muszę ograniczyć koszty lub zwolnić zawodników(wszystko jest na minimum). Coś z tym chyba jest nie tak czy ja coś źle robie?

Edytowane przez czapa
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...