Skocz do zawartości

Pro Evolution Soccer 2011


Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem. Gram przed chwilą mecz w MLO, straszne lagi i nagle wyskakuje informacja, że tracę połączenie z serwerem. No ok, odpalam ponownie MLO... Testing Network Environment, chwile się ładuje, po czym wyskakuje informacja: You are already logged in... I tak za każdym razem, nie mogę wejść w MLO oraz nie mogę zagrać żadnego meczu Online, nawet Exibition, Quick Match...

 

EDIT:

 

Ok, już wszystko gra, ale przez tego disca odjęło mi 10pkt, ffs.

 

Miałem to samo z tym, że starciłem 36 na konto gościa z D5..

 

BTW: Tak, pamiętam Orson.. ;) dzięki wielkie! Jak zakupisz PES to dam Ci wygrać.. ;P A tak serio to kiedy zamierzasz przejść na ciemną stronę mocy? ;)

Odnośnik do komentarza

Hihihi a ja się odblokowałem i zacząłem w końcu wygrywać. Narazie streak 5 wygranych w MLO i mam nadzięję będę kontynuował ;) Dzisiaj zerwało połączenie nie z mojej winy i zaliczyło mi wynik 3:0 i dodatkowo 150k euro (przy wejściowych 52k), czyli trzykrotna ilość. Wypas ;)

 

I udało mi się przejść do knockout stage w competition... niestety odpadłem w pierwszym meczu w karnych. Za przejście do playoffów dostałem 400k

Odnośnik do komentarza

Rozegrałem pierwszy mecz w MLO, oczywiście w D5. Przeciwnik grał Mallorcą w której w składzie byli m.in. Jovetic, Pedro Leon, Canales itd. Rozumiem, że zdobył on kasę poprzez walkowery. Czy duży odsetek jest takich ludzi? Bo szczerze mówiąc to nie chce mi się grać tymi defaultowymi cieciami. Swoją drogą to czy normalnym jest, że w meczu z takim przeciwnikiem defaultowi napastnicy 99% pojedynków biegowych przegrywają?

Odnośnik do komentarza

szczerze to wystarczy sprzedac jak najwięcej ludków ze składu, kupic szejściu najtańszych kopaczy w mlo, na wstępie możesz kupic kilku dobrych graczy.

 

na początek polecam zakupic Langila, Ozbeka i Fernando, reszty nie pamiętam. jest dośc dużo tanich i dobrych graczy, trzeba tylko poszukac.

Edytowane przez Yakubu
Odnośnik do komentarza

Rozegrałem pierwszy mecz w MLO, oczywiście w D5. Przeciwnik grał Mallorcą w której w składzie byli m.in. Jovetic, Pedro Leon, Canales itd. Rozumiem, że zdobył on kasę poprzez walkowery. Czy duży odsetek jest takich ludzi? Bo szczerze mówiąc to nie chce mi się grać tymi defaultowymi cieciami. Swoją drogą to czy normalnym jest, że w meczu z takim przeciwnikiem defaultowi napastnicy 99% pojedynków biegowych przegrywają?

 

Nie koniecznie zdobył kasę poprzez walkowery... Możesz sprzedać swoich najlepszych zawodników i dostaniesz za to niezłą kaskę. Ja po wyprzedaży, zarobiłem ponad 8mln, a za taką kasę kupisz już trzech solidnych grajków, ew. kupisz większość (średniej) drużyny.

 

Jest możliwość zapisywania bramek w MLO?

Odnośnik do komentarza

Ja mam inną sytuację niż wy bo ma wrażenie, że gra online jest jakaś szybka. Szybciej zawodnicy biegają i piłka też dziwnie szybko po murawie lata :turned::teehee: Ciekawe..... Inne tempo jest offline i online. Tak jakby online na dzień dzisiejszy było rozgrywane na tempie +2 .Na początku było aż za wolno, a teraz jest za szybko..... :blink:

Edytowane przez lons
Odnośnik do komentarza

Net w MLO chodzi dobrze. Jest delikatne opóźnienie w stosunku do offline (czasem praktycznie niewyczuwalne), ale gra się dobrze, Na 30 meczy miałem jeden fatalny jeśli chodzi o jakość połączenia. Przycinało strasznie, nie dało się grać, aż w końcu zerwało połączenie.

 

Ja spadłem do D5 i tam wcale nie idzie mi dobrze. Mam 5 typów w składzie całkiem dobrych (Hulk, Zidan, Rodwell, Sverkos, Rustu) ale dalej mam problem ze stwarzaniem sytuacji. Wczoraj grałem z kolesiem, który grał pierwszy mecz w MLO całkowicie deafultowym składem i zremisowałem 1:1, najgorsze, że po wyrównanym meczu :( Po prostu czarna rozpacz w czarnej (pipi)e :( Muszę zrobić sobie przerwe od MLO i pograć z konsolą. Rozegrać się trochę i nauczyć stwarzać sytuacje, bo w tej lidze będę na szarym końcu :)

Edytowane przez tomi_d
Odnośnik do komentarza

Ja mam inna sytuację niż wy bo ma wrażenie, że gra online jest jakaś szybka. Szybciej zawodnicy biegają i piłka też dziwnie szybko po murawie lata :turned::teehee: Ciekawe..... Inne tempo jest offline i online. Tak jakby online na dzień dzisiejszy było rozgrywane na tempie +2 .Na początku było aż za wolno, a teraz jest za szybko..... :blink:

 

Stary mam to samo! Grałem ok. 1 i oczom nie mogłem uwierzyć jak zapieprzali po murawie.. Gra się przez to bardzo źle. Pomijam fakt, że kamera jest często nie taka jakbym chciał. Zależne jest to od stadionów, czy mi się tylko zdaje?

Odnośnik do komentarza

Ja mam inna sytuację niż wy bo ma wrażenie, że gra online jest jakaś szybka. Szybciej zawodnicy biegają i piłka też dziwnie szybko po murawie lata :turned::teehee: Ciekawe..... Inne tempo jest offline i online. Tak jakby online na dzień dzisiejszy było rozgrywane na tempie +2 .Na początku było aż za wolno, a teraz jest za szybko..... :blink:

 

Lons mam dokladnie to samo dla odmiany rzucilem MLO i zagralem zwykly ranking z 5 meczow. Mowie kurr co to jest, nawet mi lagowalo !? inny pes normalnie 2010. Szybko arcadeowo. Zarzucilem odrazu MLO - masakra inna gra wolniutka przyjemnie. Zupelnie inne GRY!!! Nie to ze mam wolnych grajkow mam juz niezly sklad, gralem na tevezow itd. Zupelnie inaczej sie gra, nie wiem inne servery?

Edytowane przez raulos
Odnośnik do komentarza

Ja mam inna sytuację niż wy bo ma wrażenie, że gra online jest jakaś szybka. Szybciej zawodnicy biegają i piłka też dziwnie szybko po murawie lata :turned::teehee: Ciekawe..... Inne tempo jest offline i online. Tak jakby online na dzień dzisiejszy było rozgrywane na tempie +2 .Na początku było aż za wolno, a teraz jest za szybko..... :blink:

 

Lons mam dokladnie to samo dla odmiany rzucilem MLO i zagralem zwykly ranking z 5 meczow. Mowie kurr co to jest, nawet mi lagowalo !? inny pes normalnie 2010. Szybko arcadeowo. Zarzucilem odrazu MLO - masakra inna gra wolniutka przyjemnie. Zupelnie inne GRY!!! Nie to ze mam wolnych grajkow mam juz niezly sklad, gralem na tevezow itd. Zupelnie inaczej sie gra, nie wiem inne servery?

 

Raulos a to ciekawe co piszesz :blink: Muszę zapodać MLO i sprawdzić :ohmy: Na samym początku było fajnie bo gra była wolna aż do bólu, a teraz szybko i presing na chama. Sprawdzę dziś MLO i porównam bo aż mi się wierzyć nie chce, że gra tak różni się w dwóch trybach :wacko:

Odnośnik do komentarza

poleccie na poczatek jakiegos taniego dobrego napadziora.

aha, najlepiej zeby byl bialy.

 

Bellion po taniości jest, za 1,1 miliona ojro. tyle, że biały to on nie jest

rasizm do kwadratu : -)

 

 

edit- by UEFA "wykopmy rasizm ze stadionów" :potter:

Edytowane przez Orson
Odnośnik do komentarza

czyli ze gre w sieci od wczoraj dziala gorzej??

 

Rozegrałem dzisiaj 4 mecze i jest ok. O 20 mają działać z serwerem konami, więc lepiej wstrzymać się z graniem.

 

Możesz jaśniej? O 20 będą coś robić z serwerami czy skończą i wtedy warto grać?

 

Sorry chłopaki, ale pomyliły mi się daty - dzisiaj jest 21.. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...