Skocz do zawartości

WipEout HD Event


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

no dobra, czyli wybór tras leży po stronie hostującego ? ;]

dobra luz, najwyżej się na czacie zgadamy co i jak. Więc jeśli nikt nie ma obiekcji, to będę hostował 2. grupę, możecie inwitki wysyłać id: wfank

Nie wiem jak poziom tej grupy, boje się, że osram się totalnie i będzie siara i w ogóle ;] - nie pamiętam kiedy regularnie grałem, miałem z pół roczną przerwę ;]]

 

ed; mam hedseta jak co

Edytowane przez bloo
Odnośnik do komentarza

Właśnie bloo też myśle ża na początku im więcej osób tym lepiej,a jak już będzie stała grupka narwańców to możemy zrobić eliminacje!

A co do zasad to Tri już gdzieś tu pisał coś na temat.

2x4 lap z bronią i 2x4 lap bez!

Prędkość do uzgodnienia (rapier/phantom)

godz.21.30 ;)

Ale czemu zmieniacie godzine eventu ? miało byc o 21.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pracuje pracuje, tak moja praca właśnie wygląda ;]

a tak poważnie, to pospieszam pracowników, by dziś przycisnęli z zamknięcie, co bym wyrobił, dzowniłem też już do panny by podładowała baterię z aparatu, przerestartowała ruter i włączyła pleja, co by wszystko było przygotowane jak wbiję na chatę - to dopiero wzorowa organizacja pracy ;]

Odnośnik do komentarza

hah Bloo :)

 

ja wiem tylko tyle, że z brońmi wygrałem oba 1x4, bez broni pierwszy 1x4 a z drugiego zrezygnowałem bo nie mogłem już wytrzymać tego zmieniania tras, wybierania złych ustawień i przestawiania od początku. Event, który powinien trwać godzinę z groszem przeciągnął się do 23:20 czy coś....Ja wiem, że można nie wiedzieć jak zakładać lobby itp, ale jak chce się wszem i wobec brać na siebie odpowiedzialność za hostowanie to trzeba zrobić parę ćwiczeń w zakładaniu i konfigurowaniu pokoi....

Odnośnik do komentarza

Ja też pamiętam tylko swoje: 2. miejsce w pierwszych trzech turniejach i 1. w ostatnim (tylko dlatego, że sakiu nie wystartował ;) )

 

ja wiem tylko tyle, że z brońmi wygrałem oba 1x4, bez broni pierwszy 1x4 a z drugiego zrezygnowałem bo nie mogłem już wytrzymać tego zmieniania tras, wybierania złych ustawień i przestawiania od początku. Event, który powinien trwać godzinę z groszem przeciągnął się do 23:20 czy coś....Ja wiem, że można nie wiedzieć jak zakładać lobby itp, ale jak chce się wszem i wobec brać na siebie odpowiedzialność za hostowanie to trzeba zrobić parę ćwiczeń w zakładaniu i konfigurowaniu pokoi....

IMHO wynikało to także z problemów z serwerem. Ja do trzeciego turnieju nie mogłem się w ogóle podłączyć, ciągle wywalało network error i dopiero po restarcie gry się udało.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...