Skocz do zawartości

WipEout HD Event


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Dzieki tri,że wpisałeś mi phantom :) Trafiłeś w 10 !!!

 

Godzina w sumie to wolał bym na 20 bo lubie się wyspać :)

 

Ale w razie czego 21 też przeżyje!

Grześ,na ostatnich eventach ciężko było nam sie zmieścić w 2h.

i mysle że teraz też sie troche zejdzie...

Ale możemy sie ustawić na 20 i poczekamy na reszte do 21 :P

Jak będziemy wszyscy to ruszamy!

 

Treningi co wieczór :)

No w ekstremalnych sytuacjach tak bywa, ale z reguly troche ponad 1h i koniec. Jeszcze mozna ustalic co z powtarzaniem jak kogos wywali.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Hej, ja tak z innej beki, bo można powiedzieć, że młody tu jestem. Więc o co dokładnie chodzi z tym 'eventem'? Tzn wydaje mi się, że jest to coś wyższego, niż zwykła ustawka na online ... ? ;]

 

Tak czy siak, będę najwcześniej o 21;15 ;[

Edytowane przez bloo
Odnośnik do komentarza

no ale poważnie teraz... ej

 

czyli, rozumiem, że jest to zwykła ustawka na latanie, taaa?

 

ed;

aa i jeszcze tak zapytam, jak u Was ze skillem ? Totalne mistrzostwo, amatorka, czy średniactwo.. albo miks wszystkiego, nie wiem na co się nastawiać, trochę się boję :P

Edytowane przez bloo
Odnośnik do komentarza

...A wygrany dostaje grę na X-boxa z kolekcji Triboya :P

Nie wiedziałem, że Tri ma X'a. ^^

 

Bo nie mam ;) ale grę zwycięzca będzie mógł odebrać w najbliższym sklepie, wystarczy, że powie "Z polecenia Tri". :thumbsup:

 

Ten Event to takie towarzyskie latanie, jedynie zwycięzca coś z tego ma, kasę, kobiety, sławę, no i oczywiście wyżej wspomnianą grę na X'a :yes:

A z poziomem, no cóż, latamy sobie, nawalamy do Hatora 8) niektórzy nawalą w bandę ;) a cała reszta walcuje Italian Stallion'a :lol: a na końcu i tak najczęściej wygrywa bot :P

Odnośnik do komentarza

Panowie Event był miodzio!!!

Kiedy jest full to wszystko się może zdarzyć!

Tri nie zapomnę ci tych rakiet prosto w plecy na chengou i tym samym eliminacji mojego bolida!

Udało mi się nawet odkryć nowy skrót na Moa T,w sumie mało praktyczny bo po wylądowaniu leciałem po prąd :blush:

Lego jak zwykle nie dał pograć i wszystkich brał taranem ;) Kundox długo to zapamięta.

A gadki na chacie znowu doprowadziły mnie prawie do łez :D

Fajnie było i czekam na więcej! :good:

 

cześć

Odnośnik do komentarza

Nawet 3 Matt ;) Następnym razem nie musisz dawać nam fory :whistling:

Cała przyjemność po mojej stronie D :thumbsup: Już szykuję następne 8)

 

Byłbym zapomniał. Gratulacje LEGO :thumbsup: "Triboy's Beach Party" do odebrania w najbliższym sklepie z grami :lol:

 

 

Kolejny Event już za tydzień, wtorek 18 V, godz 21.00. Poniżej przedstawię listę startową, dlaczego sam wpisuję wszystkich? Choćby po to, aby wyeliminować tryb "kto pierwszy ten lepszy". Czyli wszyscy wczorajsi uczestnicy mają miejsce zaklepane, proszę jedynie o potwierdzenie udziału. Jeżeli będzie więcej chętnych pomyślimy o rotacji, np 7 i 8 w następnym Evencie pauzują, a na ich miejsce wskakuje 1 i 2 zawodnik z listy rezerwowej. Jeżeli zbierze się wystarczająco dużo osób chętnych na latanie na rapierze, możemy zorganizować dwie grupy, phantom i rapier. Oczywiście są to tylko propozycje, dzisiaj przypomniałem sobie jak kiedyś już o tym rozmawialiśmy, c'nie Pany:lol: Być może ktoś ma jakieś własne pomysły i propozycje, zapraszam do dyskusji.

 

I jeszcze, następny Event latamy już na wszystkich trasach (rev i Fury)?

 

A tymczasem lista startowa:

 

1. klocki_LEGO

2. triboy

3. dariusz1230

4. Wreckedge

5. GrzesPL

6. kundox1

7. sakulukk

8. mattaman_pl

 

Rezerwa:

 

1.

2.

3.

Edytowane przez triboy17@o2.pl
Odnośnik do komentarza

Może np. Jest nas 10 osób na evencie.

robimy 2 grupy po 10 osób.

W pierwszej grupie leci 5 najlepszych z ostatniego eventu.

w drugiej grupie 3 ostatnich z eventu + osoby z listy rezerwowej

w następnym tygodniu

2 ostatnich z 1 grupy spada do 2 grupy

2 najlepszych z grupy 2 awansuje do grupy 1

 

 

namotałem,ale trochę głupio że bastek sie nie załapał wczoraj na event bo było full...

 

 

można też te rotacje zawodników między grupami zrobić w trakcie jednego eventu...

1x4 z bronia + 1x4 bez broni sumujemy punkty i następne czwórki lecimy już po zmianie zawodzników...

 

 

 

Acha i punktacje byśmy pisali na forum,w końcu o te punkty tak zaciekle walczymy ;)

Edytowane przez dariusz1230
Odnośnik do komentarza

Oczywiscie potwierdzam udzial w next event.

 

darek dobry pomysl, ale chyba lepszym byly by eliminacje do glownego wyscigu cos jak na zasadach F1 lecimy turnament godzine przed glownym wyscigiem 1x4 z pukawkami i 1x4 bez broni i kto bedzie najlepszy ten sie lapie do glownego wyscigu, czyli pierwsza 5 lub tyle ile jest wolnych miejsc w wyscigu glownym.

Oczywiscie w glownym wyscigu bez eliminacji jest zwyciezka trojka poprzedniego eventu.

To nam pozwoli zachowac jakis porzadek , bo moze sie okazac ze ta druga lige ktora proponuje dariusz beda latac dwie osoby.

 

Oczywiscie kazda forma bedzie dobra zawsze mozna sie dostosowac najwazniejsze jest to ze ludzie chca latac.(zebysmy mieli tylko takie problemy)

 

Zapomnial bym.

Odnosnie punktacji to jestem zwolenikiem obwieszczania jej na forum

Edytowane przez kundox1
Odnośnik do komentarza

Kundox nie tak.

Nie proponuje drugiej ligi, tylko elastyczną forme eventu. szybki podział na 2 grupy kiedy jest wieksza liczba osób niż 8. Tak żeby wszyscy latali,a nie 3 osoby czekają na reszte,która leci sobie własnie eliminacje.

Na koniec punktacja wszystkich osób które leciały...

Edytowane przez dariusz1230
Odnośnik do komentarza

Myśle że pomysł z eliminacjami jest dobry, a nawet b.dobry :thumbsup: Czyli DUPLO, Tri i Daro mają zapewniony udział, a pozostałe 8 osób (jeżeli tyle będzie, narazie by było 6) powiedzmy o 20 polecą dwa razy po 4 trasy jak pisał kundox1.

Problem może być jeżeli chętnych bedzie więcej niż te 8 osób w eliminacjach, ale wtedy można zrobić 2 grupy eliminacyjne, a turniejową piątke wyłoni ostateczne starcie czterech pierwszych miejsc w grupach. Ale to raczej w ekstremalnych sytuacjach, bo nie przewiduje takiej liczby uczestników (czas pokaże).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...