Skocz do zawartości

WipEout HD Event


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

Hehe, ostatni Event stał pod znakiem małego chaosu :whistling: Całe zamieszanie spowodowane jest chęcią przyciągnięcia jak największej ilości osób. Nie wiem czy pomysł z eliminacjami ograniczającymi ilość graczy do 8 jest dobrym pomysłem. Dwie grupy również nie do końca zdały egzamin. Być może spróbujemy niejako połączyć oba rozwiązania?

 

W teorii wygląda to tak:

 

W następnym Evencie zapewnione miejsce mają tylko gracze z podium, reszta stanie do walki o pozostałe pięć miejsc. I tu wykorzystam pomysł LEGO :thumbsup:. Eliminacje odbędą się w następujący sposób: na wskazanej trasie i prędkości w trybie Speed Lap należy wykręcić jak najlepszy czas. 5 najszybszych leci w Evencie.

 

Z tym, że wtedy liczba grających zamyka się w liczbie 8. Można też zrobić drugą grupę, która leci własny równoległy Event, zwycięzca mógłby mieć zapewniony start w kolejnym Evencie w gr 1. Być może to pobudziłoby rywalizację.

 

Napiszcie czy odpowiada wam takie coś, w końcu to od nas zależy jak będzie wyglądał ten Event :thumbsup:.

Odnośnik do komentarza

Istnieje takie ryzyko, stąd pomysł o nagrodzie dla zwycięzcy z 2 gr. A co do eliminacji, Ty jako zwycięzca powinieneś wytypować kryteria SL :thumbsup:. Myślę, że zamknięcie listy powinno nastąpić najpóźniej na dobę przed Eventem.

 

Oczywiście to tylko taka mała propozycja z tymi zmianami, jeżeli wam nie podpasuje zawsze możemy wrócić do poprzednich zasad. Możemy również wymyślić coś innego.

Odnośnik do komentarza

A mi się nie podoba ten pomysł. Wolał bym normalne eliminacje czyli 8 osób leci dwa razy 1x4 i 'x' zawodników leci w finale ze zwyciezcami poprzedniego eventu. Eliminacje np godzine przed eventem.

 

Edit:

Jako żeby nie zaśmiecać tematu, przenieśliśmy z triboy'em dyskusje o formie eventu na gg. Jakby co to podawajcie wasze propozycje.

I jeszcze jedno. Rozpoczęcie eventu proponuje o 20.

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jako, że wybiła już godzina 20:00 zgodnie z zapowiedzią podaje Speed Lap Quest ;) jako forme eliminacji.

Trasa: VINETA K FWD

Klasa prędkości: RAPIER

Pojazd: DOWOLNY

Eliminacje czas zacząć.

 

Swój najlepszy czas okrążenia należy umieścić na forum.

 

Start

Piątek 20:00

Planowane zakończenie

Niedziela 23:00

 

Zapraszam i połamania padów ;)

Odnośnik do komentarza

Ale hola, ten pomysł ze Speed Lapem jest imo zupełnie chybiony. Po co komplikować coś, co powinno być z założenia proste? No i przede wszystkim - co ma wspólnego SL z rozgrywką multi online? Przecież te dwa tryby odznaczają się diametralnie różnym ciężarem gatunkowym. Nie mówiąc już o tym, że w ten sposób zamyka się drzwi co niektórym słabszym graczom, którzy w wyścigu wieloosobowym mogliby liczyć na łut szczęscią, bądź też błędy swoich rywali.

 

Jestem za eliminacjami. Niech eliminacje online zadecydują, kto weźmie udział w evencie online. Przecież to takie naturalne:)

 

Aha, to ja, Tar:)

Odnośnik do komentarza

Ale hola, ten pomysł ze Speed Lapem jest imo zupełnie chybiony. Po co komplikować coś, co powinno być z założenia proste? No i przede wszystkim - co ma wspólnego SL z rozgrywką multi online? Przecież te dwa tryby odznaczają się diametralnie różnym ciężarem gatunkowym. Nie mówiąc już o tym, że w ten sposób zamyka się drzwi co niektórym słabszym graczom, którzy w wyścigu wieloosobowym mogliby liczyć na łut szczęscią, bądź też błędy swoich rywali.

 

Jestem za eliminacjami. Niech eliminacje online zadecydują, kto weźmie udział w evencie online. Przecież to takie naturalne:)

 

Aha, to ja, Tar:)

:thumbsup: No i dzięki Tar, ciesze się że ktoś ze starej gwardii ma to samo podejście do tego pomysłu co ja ^_^

 

Najlepszym i najbardziej podobnym do formy eventu jest pomysł z eliminacjami typu:

'x' pierwszych miejsc z poprzedniego eventu ma zapewniony udział, a pozostali lecą 2x4 trasy. Do finału wchodzi '8-x' pierwszych.

Albo druga forma:

Robimy dwie grupy, 1 i 4 miejsce z poprzedniego turnieju lądują w jednej grupie, 2 i 3 miejsce w drugiej. Następnie poprzez naprzemienne dopisywanie się do grup lecimy np 2x4 trasy i pierwsze cztery miejsca w grupach lecą już w głównym evencie.

 

Weźmy to na spokojnie przedyskutujmy, bo troche LEGO się pośpieszyłeś z tymi wytycznymi. Piszcie co o tym myślicie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie pospieszył się nie pospieszył, już kiedyś o tym rozmawialiśmy. A skoro pomysł z dzieleniem graczy na dwie grupy nie do końca zdał egzamin, postanowiliśmy sprawdzić inny sposób. W eliminacje online nie wierzę, wątpię żeby udawało nam się zbierać na dodatkowy turniej skoro na główny jest problem wszystkim się stawić. SLQ jest moim zdaniem lepszym rozwiązaniem, każdy może polecieć kiedy mu pasuje. A, że to inna bajka niż multi, no cóż, nawet w F1 eliminacje są rozwiązane w ten sposób :lol:

 

Oczywiście nie jest to jedyne i ostateczne rozwiązanie. Jeżeli zbierzemy większą ekipę, wtedy podzielimy się na dwie grupy, ale minimum to 14 osób. Dla mnie to optymalna ilość. Myślę, że póki co SLQ będzie ok, więc aby wystartować w Evencie należy wykręcić jak najlepszy czas na:

 

Trasa: VINETA K FWD

Klasa prędkości: RAPIER

Pojazd: DOWOLNY

Odnośnik do komentarza

Dziekuje Pany za wyśrubowane czasy.

 

Poniżej lista, którą znalazłem na WHD/RECORDS:

 

1. Triboy | 19.92

2. klocki_LEGO | 20.65

3. sakulukk | 20.91

4. QjonPL | 21.30 | (20.72)??

5. DaN__PL | 21.72

6. kundox1 | 21.74 | (20.63) ??

7. Dariusz1230 | (20.64) ??

 

Niebieskim kolorem zaznaczyłem osoby, które mają zapewniony udział w pierwszej grupie.

Czasy podane na forum (w nawiasach), nie zostały jeszcze uwzględnione w tabeli WHD/RECORDS, prosze o połaczenie z PSN i aktualizacje czasu.

 

Sorki, jeśli czyjś czas przeoczyłem.

 

Jeżeli ktoś nie miał możliwości lub ochoty brać udziału w eliminacjach, a chciał by wystartować w Evencie prosze o podanie na forum czasu 9.59.99.

 

Do konca eliminacji pozostało niespełna 2 godziny.

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...