Skocz do zawartości

WipEout HD Event


triboy

Rekomendowane odpowiedzi

ale oczywiscie decyzja należy do .............. (mnie)????? :)

 

Tak dokładnie, decyzja należy do Ciebie, do Grzesia, do Hatora i do każdej osoby biorącej udział w tym Evencie. :thumbsup: Z tymi eliminacjami to może być ciekawie, pomysł z dwiema grupami byłby dobry jeżeli zawsze mielibyśmy 4-6 zawodników na rezerwie. Wtedy podium z Eventu rezerw zastępuje 3 ostatnich z głównego. Oczywiście decyzja należy do....... NAS! :lol:

 

 

1. klocki_LEGO

2. triboy

3. dariusz1230

4. Wreckedge

5. GrzesPL

6. kundox1

7. sakulukk

8. mattaman_pl

 

Rezerwa:

 

1. MMaros

2.

3.

Odnośnik do komentarza

Zobaczymy bloo, na razie wpiszę Cię na rezerwę.

 

1. klocki_LEGO

2. triboy +

3. dariusz1230 +

4. Wreckedge

5. GrzesPL +

6. kundox1 +

7. sakulukk +

8. mattaman_pl +

 

Rezerwa:

 

1. MMaros

2. bloo

3.

4.

5.

 

I jeszcze info do uczestników. Pany, potwierdzając swój udział w Evencie postawcie obok nicka "+", będzie czytelniej :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Kundox nie tak.

Nie proponuje drugiej ligi, tylko elastyczną forme eventu. szybki podział na 2 grupy kiedy jest wieksza liczba osób niż 8. Tak żeby wszyscy latali,a nie 3 osoby czekają na reszte,która leci sobie własnie eliminacje.

Na koniec punktacja wszystkich osób które leciały...

Niezły pomysł Di. Odrazu znosi sprawę z ograniczoną liczbą graczy do 8-iu.

 

Dlatego MMaros...

Jak by ktoś wypadł to się pisze psnID MMaros

...śmiało się załapiesz tym sposobem, oraz każdy kto będzie chciał spróbować swoich sił w evencie.

 

# Wyniki przedstawione były by w dwóch osobnych listach po zakończonym evencie.

# Więc jednak dwie ligi, jeśli lista chętnych > 8.

# I spadek/awans tak jak ktoś napi.sał (ahh ta cenzura) wcześniej.

# Każdy nowy uczestnik startował by od najniższego poziomu w danej chwili (może to być 2 lub 1 liga w zależności od liczby uczestników w danym tygodniu)

# Równiez osoba, która opusciła by jakiś event, a miała zagwarantowany udział, automatycznie udaje się na "koniec kolejki" (2 lub 1 liga w zależności od liczby uczestników w danym tyg.)

 

Di na prezydenta!! :)

 

...

Zapomnial bym.

Odnosnie punktacji to jestem zwolenikiem obwieszczania jej na forum

Hmmm

Coś nie tak z linkiem? Albo za mało oficjalnie?

 

Poprosze o plusik na liście.

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

Podrasowana propozycja Dariusza wydaje się najlepsza, nie ogranicza Eventu tylko do 8 osób, a i daje możliwość rotacji między zawodnikami. Co więcej w kolejnym Evencie w grupie I zapewniony występ będą miały tylko osoby z podium. Reszta zostanie zastąpiona podium z grupy II.

 

Przykładowo:

1,2,3 zostają w gr I, 4 i 5 zostają zastąpieni przez 1 i 2 z gr II.

 

Jeżeli zbierze się minimum 6 osób w gr I, wtedy awans z gr II uzyska całe podium.

 

Napiszcie co o tym myślicie.

 

Nowa lista wygląda więc tak:

 

1. klocki_LEGO +

2. triboy +

3. dariusz1230 +

4. Wreckedge

5. GrzesPL +

 

6. kundox1 +

7. sakulukk +

8. mattaman_pl +

9. MMaros +

10. bloo

11.

12.

Odnośnik do komentarza

Czyli dwie ligi po 5 osób na chwilę obecną ? To ja mam do was takie pytanie:

 

Czy w takiej formie event nie straci na atrakcyjności ? Na każdym spotkaniu walka gra pierwszy skrzypce, a przy mniejszej liczbie pilotów to nie będzie to samo.

 

Pomysł nie jest zły, ale dopóki nię będzie wystarczającej ilości graczy na dwa zespoły, to moim zdaniem mija się on z celem. Bo nawet jakby było po 6 osób to to nie będzie to samo.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W pierwszej grupie hostuje Pan Triboy :) A w drugiej?? Jest ktoś chętny??

I tak sobie myślę,że jest tyle osób że powinniśmy lecieć tak żeby było po równo :)

Tak Qjon teraz znowu icaras :woot: bo niebieska strzała już mi się wydawała za wolna ;)

to do 21 chłopy!! bedzie się działo :)

 

1. klocki_LEGO +

2. triboy +

3. dariusz1230 +

4. Wreckedge

5. GrzesPL +

6. kundox1 +

 

7. sakulukk +

8. mattaman_pl +

9. MMaros +

10. bloo

11.Qjon +

12. DaN__PL +

Odnośnik do komentarza

Niezła frekfencja, chociaż i tak wszystko wyjaśni się pewnie pięć minut przed rozpoczęciem Eventu.

Z tego co wiem to Event ma się rozpocząć ok. 21-21.30

 

EDIT:

Przeważnie osoba hostująca robi fotki wyników po każdej rozegranej trasie, oraz zlicza punkty na koniec.

Edytowane przez pajacyk
Odnośnik do komentarza

pozwolę się nie zgodzić,

ja np najbardziej lubię latać purystycznie, bez broni w mniejszym gronie (uwielbam latać one on one z kimś na moim poziomie - cały wyścig łeb w łeb i foto finisz - poezja) - więc jest to podejście bardziej subiektywne.

no i imo, przecież można spróbować na dwie grupy, na początku im więcej ludzi tym lepiej, można uzbierać większą ekipę z która będzie stale lub regularnie latać

 

 

Co do hostingu, aparat mam (h50), więc robi całkiem przyzwoite zdjęcia ;]

 

ed; i zaczynamy 21,30 co ? ;]

Edytowane przez bloo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...