Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

no wlasnie tdog juz w 1 odcinku 2 sezonu uszkodzil sobie ręke i wydawalo sie przez chwile że padnie, a mimo to kręci sie caly czas jako beznamiętna maszynka do wbijania pogrzebacza w oczy zombiaków. może nie mają na niego pomysłu ale potrzebują jeszcze jednego faceta do wykonywania siłowych zadań wiec go trzymają

 

a co do ricka to wydaje mi sie że troche przesadza z tym byciem twardzielem. zabicie latynosa to spoko bo byl niebezpieczny, ale inne akcje troche na wyrost "zabijmy wszystko co sie rusza na wszelki wypadek"

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Kolejny dobry odcinek, tym razem zero Ricka, ekipy i więzienia. Za to wreszcie poznaliśmy gubernatora i Woodsbury. Bardzo fajne miasteczko, zupełnie jak w komiksie. Też się obawiałem że zmiękczą gubcia, ale na szczęście nie jest źle. Świetna była scena gdy gościu pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Cieszę się że wrócił Merle, chociaż teraz jest jakiś taki zbyt grzeczny. Ale to się zapewne zmieni gdy spotka Ricka.

Odnośnik do komentarza

Super odcinek bardzo mi sie podobal i bardzo na plus serial wychodzi.

 

 

Co do odcinka

 

Troche dziwi mnie to co zrobil gubernator z wojskowymi. Mogl wcielic do swojej ekipy ludzi wyszkolonych, doswiadczonych ale przede wszystkim zolnierzy ktorzy w zamian za schronienie byli by lojalni. Tak sie lekko zdziwilem no ale i tak fajnie ; d

 

Edytowane przez HeXa
Odnośnik do komentarza
Gość Wściekły Pies

Super odcinek bardzo mi sie podobal i bardzo na plus serial wychodzi.

 

 

Co do odcinka

 

Troche dziwi mnie to co zrobil gubernator z wojskowymi. Mogl wcielic do swojej ekipy ludzi wyszkolonych, doswiadczonych ale przede wszystkim zolnierzy ktorzy w zamian za schronienie byli by lojalni. Tak sie lekko zdziwilem no ale i tak fajnie ; d

 

 

 

równie dobrze mogli jako wojsko przejąć władzę w miasteczku, tym bardziej że był tam gość wyższy stopniem. Po co miał sobie robić problemy ewentualną konkurencją?

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Super odcinek bardzo mi sie podobal i bardzo na plus serial wychodzi.

 

 

Co do odcinka

 

Troche dziwi mnie to co zrobil gubernator z wojskowymi. Mogl wcielic do swojej ekipy ludzi wyszkolonych, doswiadczonych ale przede wszystkim zolnierzy ktorzy w zamian za schronienie byli by lojalni. Tak sie lekko zdziwilem no ale i tak fajnie ; d

 

 

 

równie dobrze mogli jako wojsko przejąć władzę w miasteczku, tym bardziej że był tam gość wyższy stopniem. Po co miał sobie robić problemy ewentualną konkurencją?

 

 

No to tez prwada.

Odnośnik do komentarza

Plus

 

Spoiler dotyczący powieści, właściwie to niewielki, ale zaznaczam:

 

W powieści ("Narodziny Gubernatora"), która jest prequelem, pozbył się wojskowych z Woodsbury i stał się Gubernatorem dzięki temu.

 

 

Nie wiem czemu, ale średnio podoba mi się motyw z Michonne, w komiksie darzyłem ją większą sympatią.

 

Plus- zawsze było, że jak łeb obetniesz to zombie też umiera, a tutaj łby same się poruszają po odcięciu. Coś mi to nie gra, ale tak to na plus. Gubernator też.

Odnośnik do komentarza

Pewnie zaraz minus zaleci ale przestaje mi się podobać ten serial.

 

 

Dwa pierwsze odcinki trzeciej serii

to odtwórcze sytuacje i masowe przebijanie czaszek zombiaczków wchodzącymi jak w masło widelcami. No ale jest akcja więc pewnie już wszyscy happy, kij ,że zero finezji, pomyślunku czy oryginalności. Jak w Residentach- grach nie lubię przesadnej rąbanki tak tutaj nie trawię nagłego wyrżnięcia w 5 minut 50 chłopa, tj zombiaczków.

 

Wolałem umiar z poprzednich sezonów.

 

 

 

 

Trzeci part to jak dla mnie zbyt chamsko, szybko, ordynarnie wprowadzenie nagle ogromu nowych postaci. Sposób w jaki powrócił jeden z braci to dla mnie kpina. Spodziewałem się jakiejś elektryzującej sceny come backu a nie zwykłego zajścia od tyłu bohaterów.

Nagłe rozwarstwienie akcji, klimat zaszczucia i horroru poszedł na grzyby. Pewnie później to się ciekawie wszystko zazębi ale póki co scenarzyści nie podołali moim zdaniem.

 

Aha i nie czytam powieści czy czego tam ale jestem wprost pewien ,że tam wszystko zostało przedstawione , naturalniej i klimatycznie.

Edytowane przez Sebastian Ś.
Odnośnik do komentarza

minus nie pójdzie bo jakoś to uzasadniłeś . ja zaliczam się do większości, której sposób narracji w tym sezonie bardziej odpowiada , niż sezon na farmie . tam za często rozwój wydarzeń siadał zupełnie , a czerstwe dialogi w stylu "to moja wina . nie nie twoja. ależ moja jestem złą matką. kocham cie " w(pipi)iały strasznie. a teraz jest suspens, są head shoty i merle wrócił, więc skończyło się babci sr,anie . no a co do odcinka. andrea ma się za bardzo ku gubrnatorowi (nawet niezły aktor) , będą z nią problemy . ciekawy jestem jakie relacje łączyły bladź z kataną z zombi tragarzami, stawiam na najbliższą rodzinę. no i miszone jest intrygująca , podoba mi się jej dystans i nieufność do wszystkiego. miny siepaczy gubernatora podczas likwidowania oddziału mogą sugerować , że będzie jakaś rewolta. no i coś czuję , że merle okaże się bardziej ludzki niż się na początku zapowiadał. wiadomo czyja głowa była w formalinie nad głowami tragarzy w ostatniej scenie ?

Edytowane przez Kazub
Odnośnik do komentarza

No no no, 3 dobry odcinek z rzędu, tak nie było w tym serialu od czasów sezonu nr 1.

Kompletnie mnie zaskoczyli tym całym miasteczkiem, bo myślałem, że całość sezonu będzie się skupiać tylko i wyłącznie na więzieniu.

Governor hardy s(pipi)iel, Michonne też spoko, tylko miałem wrażenie, że cały czas chodziła tylko z jednym wyrazem twarzy (coś jak Chalky white, ale on ma charakter).

 

Nie dawajcie w spoilery, bo wtedy muszę na komurce otwierać żeby je przeczytać :(

Odnośnik do komentarza

Super odcinek bardzo mi sie podobal i bardzo na plus serial wychodzi.

 

 

Co do odcinka

 

Troche dziwi mnie to co zrobil gubernator z wojskowymi. Mogl wcielic do swojej ekipy ludzi wyszkolonych, doswiadczonych ale przede wszystkim zolnierzy ktorzy w zamian za schronienie byli by lojalni. Tak sie lekko zdziwilem no ale i tak fajnie ; d

 

 

 

równie dobrze mogli jako wojsko przejąć władzę w miasteczku, tym bardziej że był tam gość wyższy stopniem. Po co miał sobie robić problemy ewentualną konkurencją?

 

 

 

No i niezła propaganda. Wychodzi na środek miasta i opowiada jak to grupa wykwalifikowanych żołnierzy sobie nie poradziła z zombiakami. A Gubernator daje im bezpieczne schronienie, więc mieszkańcom nie w głowie bunty i narzekania

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...