Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

ostatnio wpadł mi w łapy audiobook The Walking Dead. Nie czytałem komiksu, ale jeżeli jego akcja i akcja audiobooka się pokrywają, to napiszę tu opinie która pewnie będzie zminusowana, ale historia opowiedziana w serialu >>>>>>>>>>>>>> historia opowiedziana w audiobooku /komiksie i tylko cieszyć się należy, że w serialu poszli inną drogą

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

O, po przeczytaniu komiksu (no, jeszcze mi zostalo moze ze 20 numerow), obejrzalem do konca serial (wczesniej tylko widzialem S1 przed komiksem).

 

Fajnie, ze serial i komiks tocza sie troche inaczej - tyle ze niektore rzeczy ewidentnie z(pipi)ali.

 

Watek z Sophia, wut?!?! Co za idiotyzm, no ale jakos musieli wprowadzic wydarzenie katalizujace zmiane wszystkiego innego.

 

Inna rzecz, to to co zrobili z Carlem - WTF, tak z(pipi)ali jego postac. W komiksie to bylo o wiele lepiej zrobione. Rick zreszta tez jest tutaj inny, taka irracjonalna pizdeczke troche z niego zrobili.

 

No ale za to Daryl i Merle to za(pipi)iste postacie. Daryl chyba jedna z moich ulubionych poki co - a nie bylo ich w komiksie.

 

 

Final serialu tez bezsensowny - nawet zal pisac o tej calej akcji z Gubernatorem....

LOL, no i dlaczego oni wszyscy sie wprowadzili do tego pierdla? Przeciez to nie ma sensu. Nie bylo governora, to dlaczego po prostu nie wprowadzili sie do miasta i przejeli nad nim kontrole? Oni by rzadzili i mieszkali razem z reszta normalnych ludzi. Przeciez miasto tez bylo calkiem nienajnogrzej ufortyfikowane, wystarczyloby tylko kilka luk zalatac i tyle.

Odnośnik do komentarza

Z banda niedolezcow krecacych sie po cisnych korytarzach wiezienia? Przeciez w razie czegoto nawet glupia ewakuacja bedzie trudnym do przeprowadzenia zadaniem.

 

W miescie nie byloby tego problemu.

 

No chyba, ze uzyja podstepu - niedolezcy: mieso armatnie. W czasie ataku mowia im: DOBRA, uciekamy tedy! A sami pobiegna w innym kierunku. Starcow rozjada czolgi a4c02fec4e63.gifi zjedza zombiaki, a reszta ucieknie korzystajac z zamieszania.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Skończyłem oglądać sezon nr 3 i powiem że godnie było, szczególnie po zamulastym w (pipi) sezonie nr 2. 

 

Bitwa o wiezienie wyglądała tak jak powinna : pośpiesznie zebrana cywilbanda dostała po (pipi)e od lepiej uzbrojonej, zmotywowanej i wytrenowanej grupy obrońców którzy wykorzystali element zaskoczenia, pułapki i słabość przeciwnika. 

 

Merle szkoda troche - mam wrażenie że pare miechów z grupą Ricka zrobiłoby z niego porzadnego kolesia tak jak z jego brata. 

 

A trailer 4 zapowiada sie smakowicie, szczególnie że pewnie opuszczą wiezienie ( nie wiem jak inni ale ja w klimatach post apo lubie o wiele bardziej wędrówke przez pustkowia niż próby osiadłego życia ).

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

patrząc na sezon drugi i drugą połowe sezonu w więzieniu obawiam sie że te sceny kacji które były na trailerze to wszystkie sceny akcji jakie zobaczymy

 

nie chce marudzic bo lubie ten serial ale mam obawy że następny sezon będzie rozwleczony do bólu

Akurat pilot 2-go sezonu i  jego 2-ga połowa były świetne.

 

Trzeci sezon (a w zasadzie jego druga połowa) ucierpiał Nie na skutek rozwleczenia akcji, a z powodu zrobienia z Andrei totalnej idiotki i skarykaturowanie jednej z najlepszych postaci tego uniwersum:

governatorptp.jpg

 

Nie kłanianie się kulom. GPS najwyraźniej wciśnięty Andrei w dupę. Samotne pokonywanie w walce wręcz band walkerów w pół mroku.Odgryzanie dwóch palców rosłego mężczyzny jednym szarpnięciem szczeki. Strzelanie jedną ręką bez odrzutu z karabinu szturmowego.

 

Kabaret Mości Hrabio. Kabaret.  :scratch_one-s_head:  

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...