Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

dokładnie, odcinek całkiem dobry ale nie obyło sie bez kilku głupot, jak własnie akcja że murzyn kompletnie otoczony wyszedł bez szwanku gdy wcześniej ze 30 postaci zostało zabitych przez jednego głupiego zombiaka. to była akcja podobna do tego jak gubernator otoczony przez 50 zombiaków w zamkniętym budynku zdołał sie obronić i uciec

zwłaszcza razi w porównaniu ze sceną z poprzedniego odcinka jak killerka z mieczem zwichneła sobie noge walcząc z jednym zobiakiem

 

w ogole akcja że tym samochodem sie zatrzymali i czekali aż zostaną otoczeni z każdej strony gdy odrazu mogli wycofać

Odnośnik do komentarza

no ale równie dobrze można powiedzieć, że te zombiaki to też bezsensu że go zaatakowały, bo przecież nie istnieją. Gorszą głupotą niż przebijanie im czaszek nożykami do tapet i tak niema. Najbardziej martwią mnie dialogi, zaczynające przypominać Spadkobierców. Na siłe próbują miąchać od początku, żeby dojść do jakiegoś zaskakującego finału połowy sezonu. Juz wolałem sielanke na farmie

Odnośnik do komentarza
za dużo akcji ( sezon 3 )- źle

 

nie słyszałem takich głosów

3 sezon oberwał za to że pod konieć było ogromne spowolnienie i odwlekanie konfrontacji która po czekaniu na nią 5 odcinków i tak okazała sie kiepawa

 

zaczęło się odliczanie do barserk mode przy pomocy młotka.

 

spoko, berserker z młotkiem, to nic złego ale mogli to troche inaczej pokazać, a nie tak że jest on całkowicie otoczony ze wszystkich stron, i jakoś żaden zombiak nie zechciał go ugryźć w kark od tyłu

Odnośnik do komentarza

Najgorszym grzechem jest to, ze zagrozenie stawiane przez zombiaki jest calkowicie zalezne od tego co akurat sobie wymyslili uposledzeni scenarzysci. Od 2 sezonu sa akcje ze ekipa bez wiekszego problemu rozwala maczetami mala horde zombi by odcinek pozniej (pipi) w gacie i zarzynac swinie po zobaczeniu przy siatce 10 nieumarlych.

 

Przez takie akcje suspens w tym serialu nie istnieje a jak ktos umiera to jest to jakis noname ktory nas nie obchodzi (nadal zastanawiam sie kim byl ten magiczny Dave ktory zostal spalony razem z dupa Cuddy'ego).

Odnośnik do komentarza

W sumie to nie było zle. Nie mam nic do braku akcji, dla mnie n razie i tak najlepszy był sezon 2, który akcji praktycznie nie miał. Tylko niech to będzie jakoś bardziej ciekawe;]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Gdyby nie końcówka z wypędzeniem i starcie z pijoczkiem to byłby kaszalot nie z tej ziemi. Czyli zostaje, kaszalot nie z tej ziemi. Dawno nie widziałem czegoś tak odtwórczego, nudnego i wypranego z większych emocji ( a walka to już śmiech na sali ). Na pewno najgorszy odcinek nowego sezonu. Żeby poza więzieniem jeszcze zrobić gorszy odcinek niż w więzieniu. Straszne rzeczy. No ale jeśli epizod zaczyna się tragicznym dialogiem z małą dziewczynką to można było się spodziewać.

Edytowane przez Sibian
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

wykluczenie Carol to jeden z największych buraków tego serialu, do tego typy biorą leki i zamiast wrócić ścieżką, którą weszli, to pchają się wgłąb kompleksu, głupota scenarzystów grzebie ten serial

 

Myslalem, ze mi baniak (pipi)nie z niedowierzania.

 

Konfrontacja Daryla z D'Angelo na plus. Reszta pazdzierz.

Odnośnik do komentarza

w.g mnie jeden z lepszych odcinków w sezonie, ale nie zmienia to faktu, że sezon jak do tej pory chu.jnia no nie ma co ukrywać. liczę, że sytuacja się odwróci i tak jak w sezonie trzecim pierwsza połowa trzymała w napięciu od początku do końca i pozostaje najlepszym okresem w historii tego serialu tak tutaj podobnie będzie z drugą połówką. taki nowy start, poza więzieniem.

 

z biznesowych wieści: wd po raz kolejny pobiło oglądalnością niedzielne rozgrywki NFL w kluczowej grupie wiekowej.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

odcinek taki sobie, było jak zwykle kilka głupot i pchania sie w głupie sytuacje, i szkoda że laska z tatuażem tak szybko odpadła

 

 

zdziwiła mnie decyzja porzucenia carol, ciekawe czy zniknie z serialu, i czy na zawsze czy może tylko na jakiś czas ?

ona chyba była w miare lubianą postacią, wątpie żeby tak poprostu sie jej pozbyli (juz prędzej przewiduje że daryl wkurzy sie na taki obrót sprawy i będzie chciał jej szukać)

Odnośnik do komentarza

Odcinek super, w końcu się rozkręca. No i końcowa scena zapowiada bardzo dobrze dla sezonu. :)

 

Tak w ogóle od kiedy można walić spoilery otwarcie? W BB jak ktoś walnął to był ban, a tutaj lecą od razu na świeżo i nikt nie reaguje. No może bez przesady panowie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...