Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No, ostatni odcinek najlepszy. Chociaż poprzednie też bardzo dobre, ale wydaje mi się, że z każdym kolejnym jest coraz lepiej - aktorzy pewnie są już bardziej wczuci w role. Poza tym gra aktorska, ujęcia, muzyka na wysokim poziomie. Dodatkowo obsada, a także scenariusz na plus. Mam nadzieję, że utrzymają co najmniej taki poziom w dalszych sezonach. Szkoda tylko, że trzeba czekać do przyszłego roku na ciąg dalszy. Polecam.

Odnośnik do komentarza

No, ostatni odcinek najlepszy. Chociaż poprzednie też bardzo dobre, ale wydaje mi się, że z każdym kolejnym jest coraz lepiej - aktorzy pewnie są już bardziej wczuci w role. Poza tym gra aktorska, ujęcia, muzyka na wysokim poziomie. Dodatkowo obsada, a także scenariusz na plus. Mam nadzieję, że utrzymają co najmniej taki poziom w dalszych sezonach. Szkoda tylko, że trzeba czekać do przyszłego roku na ciąg dalszy. Polecam.

jak dla mnie obsada nie jest zbyt dobra, zwłaszcza "ojciec nie jednego dziecka", dopiero syn Morgana Freemana dał powiew jakiejkolwiek gry aktorskiej i zainteresowania postacią, zwłaszcza, że rozwiązał w mig problem apokalipsy zombie wpadając na pomysł ze śpiewaniem szant. Pan Mijagi rozumiem, będzie dziadkiem do zadań specjalnych, przesłuchań, wymuszeń, odbierania długów, a ćpunka żaden zombie nie ruszy, bo wygląda jak one ? Do tego serial zbyt szybko nadrobił czas i już od drugiego sezonu będziemy mieli to samo co w TWD tylko z latynoskimi tańcami w tle

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze retrospekcje miały miejsce w tych samych miejscach i było ich sporo, więc taki zabieg nie wydaje mi się nielogiczny.

Po drugie imho to ładne nawiązanie do komiksu, który przecież od 12 lat wychodzi w formie czarno-białej.

 

Bardzo mnie ciekawi kto

zaczął nakurwiać tym klaksonem na końcu i dlaczego, ale obstawiam sabotaż. Pewnie ksiądz

:pawel:

 

Takiego natężenia zombioków nie było w tym serialu jeszcze nigdy a i relacje interpersonalne też bardzo ładnie napisane i zagrane.

Odnośnik do komentarza

dawaj lepszą receptę na radzenie sobie z hordą.

Mieli przewage bo zombie byly w dole i powinni to wykorzystać. Przyklad: znaleźč cysterne i ich ogniem rozdupcyć. Horda poszła ale mogła po 20 km trafić na przeszkode w terenie i przyjść spowrotem. Ogólnie chodzi mi o to, że powinni lepiej wykorzystać to miejsce nawet w przyszłości do zwabiania i wybijania szwendaczy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...