Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

To przypomnę Ci- to był finał poprzedniej połówki sezonu, gdzie to odcinek zawodził w każdym możliwym aspekcie, zaczynając na pracy kamery i chujowym montażu a kończąc na nielogicznych i totalnie z dupy decyzjach bohaterów. Przypominam również o scenie z Deanną XD

 

O, ten sam koleś wyreżyserował dzisiejszy odcinek, będzie grubo :yao:

 

To przypomnę Ci- to był finał poprzedniej połówki sezonu, gdzie to odcinek zawodził w każdym możliwym aspekcie, zaczynając na pracy kamery i chujowym montażu a kończąc na nielogicznych i totalnie z dupy decyzjach bohaterów. Przypominam również o scenie z Deanną XD

 

O, ten sam koleś wyreżyserował dzisiejszy odcinek, będzie grubo :yao:

o jezu, to nie, tak zle nie jest

Odnośnik do komentarza

dzis odcinek był dziwny, ale nie taki zły. najpierw przeczytałem waszą opinie że jest badziewny a potem przed chwila pooglądałem... nawet ujdzie

chociaż było kilka wielkich głupot typu

 

 

czekamy na atak saviorsów ale nagle rozdzielmy sie na kilka małych grupek

to sie aż prosiło o jakieś problemy..

 

 

 

 

ale końcówka odcinka to kolejny cliffhanger...

 

 

niby daryl oberwał i rzucił krwią na kamere... ale zakładam że dostał w ramie i nic mu sie narazie nie stało... ale ogolnie kurde troche jaja sobie robią...

 

Odnośnik do komentarza

Kurde miałem zobaczyć ostatnie 3 odcinki sezonu pod rząd ale nie udało się i nadrobiłem dwa ostatnie. Ostatni rzeczywiście taki se ale zombiak z ołowianym łbem i Eugene gryzący ptaka lol. O dziwo nikt nie pisze, że w cliffhangerze

to niekoniecznie Daryl został postrzelony a Dwight, podobno podczas wystrzału nie widać rozbłysku ani łuski z jego pistoletu

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...