Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

Dawno nie byłem tak obsrany oglądając serial. Ostatnio chyba podczas Red wedding. No ale tam

przynajmniej kończyło się tak, że człowiek milczał przez dobrą minutę gapiąc się w napisy końcowe. Tutaj widzisz napisy i mówisz na głos "co jest koorwa?" i nie dowierzasz na jak długo te hujki zostawiły cię z cliffhangerem.

 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Trevor mutherfuckin' Philips :banderas:

Niezle sie zdziwilem jak zobaczylem Ogga, nie czytalem w ogole tematu az do konca sezonu wiec dla mnie to byla gruba niespodzianka. Co do samego odcinka to...

 

 

Ilu do uja jest tych Saviorsow? Calosc byla tak sztucznie skoordynowana ze momentami mialo sie wrazenie jakby Neegan tam gral w RTSa zywymi ludzmi i mial ciagly podglad z gory na druzyne Ricka, zbyt idealnie to wyszlo jak na swiat gdzie w kazdej chwili wszystko moze pojsc sie chrzanic.

 

Sama koncowka nawet spoko, az do urwania kamery, scena trzymala w napieciu i... jak to napiecie nie zostalo rozladowane poprzez pokazanie kto ugryzie piach, to zamienilo sie we w(pipi)ienie za tak bezczelny cliffhanger. Jeszcze jak sie okaze ze nie zabili nikogo z tej "glowniejszej" obsady to (pipi) im w dupe za robienie z ludzi glupkow po raz kolejny [glenn].

 

 

Ehh.

Odnośnik do komentarza

Odcinek generalnie na poziomie, aż do końcówki. No ale...

 

 

Przyzwyczaiłem się już do tak chamskich clifhangerów w tym serialu.  Jakoś musieli sobie zabezpieczyć rekordową oglądalność pierwszego odcinka kolejnego sezonu :P Pod koniec wyliczanki kamera zaczęła tak randomowo skakać między kolejnymi facjatami, że nie ma szans wykminić, kto został "szczęśliwcem". Na pewno nie Rick i Coral, z tego co powiedział Negan przed egzekucją. Obstawiam mimo wszystko jakiegoś drugoplanowego Abrahama albo innego Aarona. Zobaczymy w listopadzie.

 

 

No i Negan z Lucille zdecydowanie na propsie, choć myślałem, że ta ostatnia będzie ciut bardziej pokaźna, cóż... W każdym razie serial cierpiał na brak wyrazistego czarnego charakteru od czasu Gubernatora. Bardzo spoko, że teraz się to zmieniło.

 

Btw. Trevor to ten

 

 

cwaniak z trochę januszowym wąsem?

 

 

Nie ogarniam komiksów, a imię w odcinku chyba nie padło...

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Meh te zapewnienia, że w finale miał być taki shocker, że nam kapcie pospadają, zawyjemy do księżyca i cuda, wianki.

 

Tradycyjnie skończyło się na

dość niskich lotów clifhangerze

, jak niestety zresztą śmiałem przypuszczać.

 

No, gdybym nie wiedział, że

Negan kogoś zapitoli

to moooże by mnie to ruszło. Problem w tym, że wszędzie o tym huczało od dłuższego czasu, no i w sumie nie było jeszcze chyba finału TWD bez

odstrzelenia kogoś z obsady

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Jak tak myślę, to mimo że finał jest jaki jest, 6. sezon jako całość wypadł więcej niż przyzwoicie. Pokusiłbym się nawet  o stwierdzenie, że najlepiej od kilku lat. Generalnie nie czuło się mielizn, zbytniego popadania w telenowelę, a nawet jak się trafił jakiś zamulający wątek z doopy, to w miarę szybko był ucinany.   :banderas:  Oczywiście wszystko to jak na standardy TWD

Widać było, że Rick stał się zbyt pewny siebie i zaczął kozaczyć, szczególnie gdy

bez większego namysłu\rozpoznania sił przeciwnika poszedł na układ ze Wzgórzem

 

 

Teraz mu się to jak zwykle odbiło czkawką, no ale wiem, że jakiś powód do konfrontacji z Neganem musiał być. 

 

I faktycznie

 

liczba Saviorsów wydaje się trochę przegięta, choć nie wiem jak to wyglądało w komiksowym oryginale. Toż to mała armia i to jeszcze same chłopy pod bronią. :obama:  Negan spokojnie mógłby zalać Alexandrię ludzką masą

 

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

Co do końcówki odcinka...

 

Według mnie nie zginie ani Glenn ani Daryl. Pod koniec wyliczanki, Negan idzie w lewą stronę względem Ricka, gdzie jest Sasha, Eugene, oraz (chyba) Aaron i Carl . Można to zauważyć po cieniu Negana. Michonne, Abe, Rosita, Daryl, Maggie i Glenn są po prawej stronie względem Ricka. Jeżeli w S07E01 okaże się, że zginął ktoś z prawej strony Ricka, to po prostu wyśmieję wszystkich scenarzystów, reżysera i Gimpla.

 

Takiej sceny nie powinno się przerywać...

 

"In an interview with Comicbook.com,

showrunner Scott Gimple confirmed that

Negan's kill will be addressed in The Walking

Dead Season 7 premiere - and it will be

brutal."

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Skisłem jakem to zobaczył:

 

 

 

1459800683724.jpg

 

 

Ludzie zaraz skomplikowane wzory na prawdopodobieństwo zaczną tworzyć  :dynia:

 

No ale jak się potwierdzi to trafię też ze swoim typem. :) Ale to też trochę słabo, bo to będzie dowód na to,że twórcy nadal

nie mają jaj żeby ubić kogokolwiek z "core" ekipy i nawet są w stanie mocno olać komiks, bo z tego co wiem powinien tam oberwać... pewien miłośnik śmietników? :D

 

Edytowane przez Frantik
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...