Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja pie,rdo,le, nie powiem, fakt kto umiera, i  co mówi czasami, mogła scisnąć za gardło, ale do licha, nie wiem czy kiedykolwiek serial widział tak zywotnego i  gadatliwego ugryzionego xD

pokazał wości, nakarmił, zasadził drzewko, zdazyl pogadac z Neganem, i  jeszcze całą noc wyznawał kazdemu miłość. Poważnie to przeciagneli, zamiast krócej i mocniej, to rozwlekli Na pewno pozegnanie z przyszywaną siostrą to jedna z lepszych scen  w tym serialu, tym bardziej jak się ma bardzo podobną córkę w realu ;/

Pominę milczeniem przygody murzyna z Xami, jak ten młody się zakradl o  tak niezauwazony za plecy goscia na koncu, no mega zagadka, smieszne tez bylo przebijanie glów patykiem bez zadnego naporu.

 

No jest ok, ale przejdzmy do akcji  gentlemans.

Odnośnik do komentarza

No i, (pipia)a, obejrzałem :frog:

Zombiaki mające łby chyba z masła, to już standard w tym serialu, ale nie wiedziałem, że do ludzi też się to aplikuje :kaz:

Odcinek jak dla mnie taki sobie. Były gorsze, były trochę lepsze. Zamulania z Coralem akurat się spodziewałem. Dobrze, że chociaż

 

cudownie nie ozdrowiał

, bo to byłoby już zupełne fucklogic.

Odnośnik do komentarza

Najnowszy odcinek i znowu myśl: po cholerę ja to jeszcze oglądam.

Ładne zaoranie wątku śmieciarzy - do piachu, a głównodowodząca będzie prowadziła jakąś swoją chorą wendettę pewnie teraz.

 

Podobał mi się ostatni dialog, w sumie to czekam tylko, aż Rick stanie się chorym skur.wielem gorszym niż Negan.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj dla odmiany całkiem mi się podobało, fajne podchody z tego wyszły.

 

Po(pipi)us z GTA się doigra - Negan już wie, więc to tylko kwestia czasu, aż Dwayne albo Negan go pozbawią łba.

Śmieszna babcia ze skautami przekazująca wiedzę na temat życia. Myślałem, że może ma jakieś inne ciekawe wieści, a tu plany na infrastrukturę. No ale jakoś musieli do tego dojść. W komiksie chyba nie było nikogo takiego, nie?

 

Aha, powrót złomiary w sumie spodziewany, ale co ona może zrobić? Skoro go nie zabiła teraz to co, zawiezie do Hilltop i będzie siedział w więzieniu?

 

Edytowane przez Szwed
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...