Skocz do zawartości

The Walking Dead - 2010 - AMC


Shen

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Idiotycznie zrealizowana strzelanina, cgi tygrys, który dzięki jakiemuś wewnętrznemu kompasowi moralnemu wie, którzy to ci źli, postać króla Ezekiela, żenujące dialogi i 47 powtórzenie schematu "nie chciałem zabijać, ale po traumatycznych przeżyciach zamieniam się w terminatora".

Gdyby 6 lat temu AMC nie wyr.uchało Darabonta i nie zatrudniło scenarzystów z łapanki, The Walking Dead mogłoby być dzisiaj w czołówce najlepszych amerykańskich seriali.

Edytowane przez Pix
Odnośnik do komentarza

Prawa do serialu na cały świat ma Fox International Channel, więc w polsce legalnie serial można oglądać na kanale Fox HD , zaś bodajże w Toya i UPC jest dostępna aplikacja Fox Play, gdzie dostępne są wszystkie sezony serialu. Kanał dostępny w Cyfrowym Polsacie, nc+ i w kablówkach. Wszystkie odcinki są również dostępne w aplikacji Cyfrowy Polsat GO.

Edytowane przez Solderowy123
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy w historii kinematografii aktor bardziej nie potrafil ukryć zohydzenia do partnera z planu, jak całował Eryka Pięknego to prawie się zrzygał. Nawet

po jego smierci zamiast płakać to się śmial.

Na koniec akcja z dzieckiem, nie wiem (pipi)  Maggie obchodzi ze miał przyjsc z Erykiem na kolacje xD

btw: Maggie chyba powinna się martwić, w  serialu chyba juz 3 lata jest  w ciąży a nadal nie ma brzucha.

Odnośnik do komentarza

Z trudem nadgoniłem dwa pierwsze odcinki tego sezonu i naprawdę nie wiem, czy chcę kontynuować, bo zaczyna mieć to znamiona masochizmu. Absurd goni absurd, a wszystko to w ciągłym akompaniamencie strzelania wagonami kapiszonów i chowania się jak w Nagiej Broni za najwyraźniej pancernymi osłonami z przerdzewiałej blachy falistej... Idę chyba lepiej nadrabiać Z Nation. :/

Edytowane przez Frantik
Odnośnik do komentarza

 

Cała ta relacja Gubernatora z Maggie, kto to napisał.

 

 

Oglądając ten sezon czuje się bardzo źle ze straconym czasem, czy tak sie czuje na codzien widz arrowa/flasha/supergirl/.../...?

No zdecydowanie Supergirl przoduje w byciu guwnem.

A spoiler to spoiler, nie ma co się przegadywać i stosować sarkazmu tylko od razu chować takie rzeczy.

Odnośnik do komentarza

japierdl myśalłem że nie może być gorszego odcinka od poprzedniego ... A JEDNAK XD

 

też macie taki feeling jakbyście oglądali jakiś trzecioligowy serial z lat '90?

 

ktoś może porównać czy w komiksowym all out war też było tyle debilizmów? Masorz?

 

 

TE DIALOGI, TE EMOCJE

 

 

KUR/WA

 

 

XD

 

Jakieś debilizmy pewnie się znalazły, ale już tak szczegółowo nie pamiętam, bo czytałem to 2,5 roku temu.

A co do serialu to powiem Ci wieczorem, bo tych dwóch ostatnich odcinków jeszcze nie oglądałem.

'All out war' było chyba najlepszym komiksowym 'arc'iem' i jak go spierdolą to będę mocno zły.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...