Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Czy polska wersja językowa jest dostępna tylko w naszym kraju, czy jeśli np. kupię brotherhood w UK to też będę miał napisy po polsku?

Polska wersja tylko w naszym kraju jest dostępna (i chyba w Rosji)

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Jeden z ciekawszych multi ostatnich lat. Szpic, przenikanie przez sciany to musialbyc bug, ale nie powiesz mi, ze nie ma dreszczyku emocji jak grasz i nie wiesz skad na Ciebie ktos wyskoczy :)

no pomine ze w ustawieniach pisze ze bieg i skok mam pod X a w grze jest por R1.

 

No dreszczyk jest gdy nagle 3 ludzi mnie goni a ja nikogo nie widze bo kazdy niewidzialny;p

Odnośnik do komentarza

ta gra naprawde jest taka z(pipi)ana w multi czy maja tutaj jakies dziwne perki?

30 minut gry z wysokimi lvl i widzialem juz niewidzialnych gosci i ludzi przenikajacych przez sciany....

To przez wi-fi. Podłącz internet na kablu. Ja tak miałem w Kane & Lynch 2. Niby dobry router, jedna ściana a i tak były problemy.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

 

Zobaczcie serię skoków z 2:30. Tak jak pisałem wcześniej sterowanie postacią jest dobrze wykonane i nie jest wcale takie proste jak się wszystkim wydaje. Mało kto potrafi wykonać tak precyzyjny skok. Większość graczy wylądowałaby na ścianie przy, które stała ławka. Jeśli ktoś nadal twierdzi, że sterowanie jest uproszczone i niedopracowane to po prostu nie umie grać i nie ma pojęcia o AC. Podczas gry wykonuje się tysiące skoków i przypisanie oddzielnego przycisku odpowiedzialnego za skakanie byłoby głupotą.

Odnośnik do komentarza

Nie. Zwroc uwage na to, ze

DLC rozpoczyna sie w roku 1506, a final ma miejsce w 1507. Podroz do Hiszpanii to nic innego jak wzmianka o ostatnim rozdziale. To jest odzyskane wspomnienie i ma miejsce jeszcze przed ostatecznym spotkaniem z Borgia, o czym zreszta Ezio mowi, ze pora to skonczyc.

 

Poza tym jezeli mowimy o glosach, to nie ma tam Shauna. Nic nie wiemy o tych ludziach, poza tym, ze maja Desmonda i jeden z nich ma na imie William.

 

 

 

Właśnie nie byłem pewien co do czasu. Wydawało mi się, że wszystko dzieje się już po zakończeniu AC:B. Czyli wygląda na to, że są tu tylko jakieś szczątkowe informacje dotyczącego tego co dalej się stało z Desmondem - jest podłączony do Animusa, a przy nim jest na pewno 2 mężczyzn w tym 1 z nich to jakiś William ;) Szczerze myślałem, że to Shaun z nim rozmawia.

 

 

Shaun ma bardzo charakterystyczny, brytyjski akcent ;)

 

Zobaczymy, tworcy sieja ziarno tajemnicy co do stanu Desmonda (spiaczka?!). Bo to co dzieje sie z Desmondem w DLC ma miejsce po zakonczeniu gry, lecz wspomnienia jakie sa przywolywane sa sprzed ostatniego rozdzialu gry :)

 

Odkopie starego posta, bo dopiero co skoczylem DLC. Obok infamous jest to moja ulubiona gra tej generacji i wydam kazda kase na DLC. Dlatego ciesze sie ze wyszlo jakies ;) dodatkowo dodajace smaczkow co do zakoczenia gry.

 

 

Od AC2 zastanawialem sie, czy tworcy gry zrobia nawiazanie do rzekomego homoseksualizmu Leonardo i dopiero w tym dodatku sie doczekałem. Jak tylko zobaczylem tego całego 'asystenta' wiedzialem co bedzie grane i jednen z ostatnich dialogow w DLC tylko to potwierdza :D

 

Kocham ta gre wlasnie za takie smaczki.

Czy Lukrecja Borgia nie miala czarnych wlosow w podstawce? Bo w DLC ma blond. Nie wiem czy wtedy znali juz farby do wlosow, czy po prostu upodobnili ja do Lukrecji z serialu Borgias ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...