Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

 Czołg mnie trochę zaskoczył, ale mam nadzieję, że będzie to jedyna tego typu niespodzianka w AC:B. Wydaje mi się, że twórcy za bardzo posunęli się w kierunku fantasy/science fiction (mówię to mając na uwadze jedynie ten nieszczęsny czołg, bo IMO zakończenie "dwójki" wcale nie było tak głupie, jak niektórzy mogą sądzić).    

Edytowane przez VergilDH
Odnośnik do komentarza

 

Ps. Podobno beta rewelacja, ja muszę czekać jeszcze tydzień :(

 

Beznadzieja, mimo ze oba AC skonczylem na 100% tak tujest kompletna porazka

 

 

Kiedys przy okazji jakiejs gry powiedzialem jedno zdanie

 

"Niektore gry powinny pozostac singlowe"

Tyczy sie to zarowno AC:B jak i DS2 dane mi bylo grac w obie bety.

Odnośnik do komentarza

A ja mam zdanie odmienne, byłem bardzo sceptycznie nastawiony do multi w AC ale od wczoraj jestem w nim zakochany, na początku wszystko wydaje się trochę chaotyczne ale w momencie kiedy zrozumiesz jak należy zabijać i się zachowywać żeby zamiast 100 punktów za killa dostać 500 gra nabiera rumieńców i przestaje być tępym bieganiem sprintem po mapie w poszukiwaniu celu :) do tego w raz z rozwojem postaci dochodzą nowe umiejętności urozmaicające rozgrywkę i skuteczną ucieczkę przed oprawcą - najlepsze jest to, że nigdy nie wiemy kto w danej chwili na nas poluje, więc trzeba uważnie obserwować zachowanie postaci aby wychwycić graczy z NPCowego tłumu ;)

To tylko moja subiektywna ocena ale polecam każdemu przekonać się na własnej skórze i nie zniechęcać po 1 czy 2 meczach bo naprawdę bo bliższym zapoznaniu się z mechaniką rozgrywki wszystko zaczyna wyglądać inaczej ;)

 

P.S

Mam pytanie do osób, które w betę aktualnie grają, mianowicie czy zdarzają się Wam również zwiechy konsoli (głownie przy próbie wyjścia do menu) ? Wiem, że to beta i to raczej normalnie, że dzieją się takie rzeczy ale mimo wszystko chciałbym wiedzieć jak kto wygląda u Was.

Odnośnik do komentarza

 Czołg mnie trochę zaskoczył, ale mam nadzieję, że będzie to jedyna tego typu niespodzianka w AC:B. Wydaje mi się, że twórcy za bardzo posunęli się w kierunku fantasy/science fiction (mówię to mając na uwadze jedynie ten nieszczęsny czołg, bo IMO zakończenie "dwójki" wcale nie było tak głupie, jak niektórzy mogą sądzić).    

 

Na dobrą sprawę to AC pierwszy już był sci-fi ;]. A dwójka kompletnie poszła w tym kierunku co mi się osobiście strasznie nie podoba a zakończenie było głupieee imo ;].

 

Co do tego czołgu bleeeeee ale na tym trailerze co wrzucił MBeniek widać jak Ezio strzela z jakiegoś okrętu. To wygląda smakowicie, konkretnie i klimatycznie to znaczy, że będą jakieś walki na morzu? Chętnie zobaczyłbym dłuższy urywek.

 

Co jak co ale zróżnicowania BrotherHood nie można odmówić to znaczy póki co.

 

http://www.gametrailers.com/video/psn-multiplayer-assassins-creed/705261 PSN Multiplayer Beta Trailer

 

Multi w ogóle nie widzę w tej grze i w ogóle do mnie nie przemawia.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Akurat to co pokazali, mogło się komuś nie podobać, ale uznawanie nawiązania do paleoastronautyki za głupie jest imo... głupie  :D

 

To nie jest paleoastronautyka tylko Star Trek. O ile motyw z

Adamem i Ewą

podobał mi się to zakończenie jest strasznie naiwne. My jesteśmy aż tak wielcy, że ty głupi człowieku nas nie rozumiesz. LOL

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.