Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

Nie psujcie sobie zabawy ogladajac tyle tych trailerow :no:

 

Jeszcze 2 tyg...

Jasne... Wiele osób kupi dopiero w styczniu lub w lutym jak cena spadnie do właściwego poziomu. Wydawanie 200 złotych na grę miało sens dopóki nie wymyślono płatnych dodatków. Niby DLC do AC2 nic nie wnosiły do fabuły ale chamskie zagranie ze strony Ubi sprawiało, że każdy był ciekawy co wydarzyło się między 11 a 14 rozdziałem.

 

Na oficjalnej stronie jest filmik przedstawiający dodatki w Uplay. Można się z niego dowiedzieć jednej ciekawej rzeczy. Punkty, które uzyskamy podczas gry w Brotherhood nie starczą na odblokowanie wszystkich rzeczy związanych z tym tytułem. Innymi słowy trzeba kupić inną grę Ubisoftu, aby móc wszystko odblokować. Ja na szczęście wykazałem się przebiegłością i mam pozostawione trochę punktów z AC2. W obydwu częściach do odkrycia jest strój Altaira, który w ogóle nie pasuje do epoki renesansu a pozwala zaoszczędzić sporo punktów. Dzięki temu będę mógł odblokować postać Hellequin do multiplayer.

 

Wszelkie tego typu zagrywki zaczynają mnie już powoli w(pipi)iać. Człowiek wydaje masę pieniędzy na grę a czuje się tak jakby dostał jedynie ułamek tego co powinien.

Odnośnik do komentarza

Nie psujcie sobie zabawy ogladajac tyle tych trailerow :no:

 

Jeszcze 2 tyg...

Jasne... Wiele osób kupi dopiero w styczniu lub w lutym jak cena spadnie do właściwego poziomu. Wydawanie 200 złotych na grę miało sens dopóki nie wymyślono płatnych dodatków. Niby DLC do AC2 nic nie wnosiły do fabuły ale chamskie zagranie ze strony Ubi sprawiało, że każdy był ciekawy co wydarzyło się między 11 a 14 rozdziałem.

 

 

Tylko Ubi robi to w przekurevski sposób przecież to oni jako pierwsi a na pewno jedni z pierwszych odwalili dlc w postaci zakończenia do PoP-a. Potem AC2 i wycięte rozdziały, Francuzi są perfidni do potęgi.

Aż dziw bierze, że pierwszy AC ustrzegł się dlc choć można zrzucić to na rok 2007 - gdzie nie było jeszcze dlc. Czy tam dlc stawiało dopiero pierwsze kroki...

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

DLC do AC2 wcale nie jest oderwane od fabuly i wnosi do niej watki, ktore sa kontynuowane w AC Brotherhood. Maciavelli i Katarina Sforza to postaci, ktore odegraja wazna role w Brotherhood, wiec lepiej te DLC miec ograne :P

 

Fakt, faktem, chamskie to zagranie, dlatego z premiera ACB, mam przygotowana kase na koncie na singlowe DLC, ktore na bank bedzie zapowiedziane. Na razie darmowe z Kopernikiem (fuck yeah) i mam nadzieje, ze to caly kawalek DNA jak np. Forli z dwojki.

 

Brian, niby masz racje, ze wydawanie 200 zl na gre mialo sens jak nie bylo DLC, ale jak ty sie powstrzymac przed kupnem edycji Codex? Nie moge sie doczekac na kuriera bo wiem, ze Black Ops i Brotherhood wypelnia mi listopad i grudzien. ;)

Odnośnik do komentarza

Tylko, że tym razem główny wątek w Brotherhood będzie cały, twórcy wiele razy mówili że tym razem nic nie wycieli (co faktycznie w dwójce było strasznie chamskie) - to znaczy, że od początku do końca będziemy mogli poznać główną historię . Dodatkowo dostajemy za darmo DLC z Kopernikiem, więc raczej nie ma co się oburzać. W ogóle teraz DLC nie musi się ograniczać do misji fabularnych, bo mogą (i pewnie będą) wydawać DLC związane z postaciami, mapkami czy trybami do multi albo dodatkowymi misjami wirtualnymi. Czyli to co robi każdy wydawca.

 

rkBrian -> No faktycznie, jak mogli tak zrobić, udostępnili na FC DARMOWĄ gierkę, która odblokowuje dodatkowe rzeczy w AC:B, na prawdę, czyste złodziejstwo :P .

Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie czy AC:B będzie miało kompletne wsparcie w Uplay bo w poprzedniej części w co drugiej zakładce widniał napis "Coming soon". Właściwie to tylko te DLC były do odblokowania z czego theme z gry nie działa w naszym regionie.

 

Multiplayer z perspektywy osoby, która zupełnie nie wie o co chodzi w grze:

http://www.youtube.com/watch?v=gxrByr8ROx0&feature=related

 

Filmik ukazujący największą wadę multiplayera, którą jest losowość.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Może ktoś mi streścić w spoilerze część pierwszą ( nie przeszedłem, bo schematyczność mnie odrzuciła ) i drugą ?

Za dużo by opowiadać. Wystarczy wspomnieć o tym, że w uniwersum AC: (OGROMNY SPOILER)

 

Ludzi stworzyły pozaziemskie istoty.

Adam i Ewa byli pierwszymi ludźmi, którzy uciekli z niewoli tych istot.

Wątek główny dotyczy końca świata, które ma się wydarzyć w 2012 i ma związek z wybuchami na Słońcu.

Do tego dochodzi cała masa teorii spiskowych np. Projekt Philadelphia, katastrofa w Tungusce.

Biblijne cuda miały związek z zaawansowanymi technologicznie przedmiotami, które pozostawiły na ziemi wspominane pozaziemskie istoty.

Główni bohaterowie gry to hybrydy ludzi i istot pozaziemskich.

 

 

Poniżej masz linka do strony jakbyś pomyślał, że sobie żartuje.

http://assassinscreed.wikia.com/

 

Multiplayer wymaga rozbudowanego tutoriala, który by jasno wyjaśnił wszystkie zasady gry. Wiele osób pisało, że w Rzymie wszyscy biegają po dachach i powinno to zostać zmienione. Jest to spowodowane tym, że prawie nikt nie wie, że wciskając przycisk R1 odpowiedzialny za wspinanie automatycznie tracimy chyba 200 punktów. Mało kto wie również, że gdy odwleczemy egzekucję dostaniemy kolejne dodatkowe punkty. Raz udało mi się pobić gościa, który miał prawie dwa razy więcej zabójstw ode mnie. Dokładnie 8 do 15. System się sprawdza ale gra jest nazbyt skomplikowana i nowatorska.

 

 

Double Stun (1:55)

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Poza tym pierwsza ocena:

 

Magazyn T3: "Redaktorzy magazynu twierdzą, że gra "doskonale wykonana pod względem technicznym, epicka, wciągająca, zasługując jednocześnie na miano najlepszej części Assassin's Creed w dziejach serii". Co natomiast z multi? Podobno jest "bardzo unikalne, posiadające ogromny potencjał". Ocena 5/5

 

PS3site

Odnośnik do komentarza

maly offtop - wlasnie zakupilem assassins creed 2 i chce zrobic platyne w tej grze. Czy mozna ja sobie na spokojnie przejsc a pozniej zajac sie zbieraniem popierdółek, czy niektore piórka i inne syfy mozna zdobyc tylko w okreslonym momencie gry? Z gory dzieki za pomoc!

 

Najpierw podelektuj sie fabula ale musisz pamietac, ze jest jedno trofeum do przeoczenia w pozniejszym momencie gry- fly swatter- musisz stracic straznika z dachu w misji gdzie dostajesz maszyne latajaca. Jesli przegapisz, bedziesz musial zaczynac fabule od nowa (tak przynajmniej 5h grania jak nie wiecej).

BTW: mam nadzieje, ze w nowym AC takich "niespodzianek" nie bedzie.

Odnośnik do komentarza

Brotherhood z kwestią multiplayera może zyskać zarówno grono zwolenników jak i przeciwników. Jedni pokochają, drudzy na odwrót. Generalnie bardziej interesuje mnie singiel z dalszą historią Ezio. Jeśli będzie choćby tak udany jak AC II to multi może dla mnie w ogóle nie być.

 

Zdecydowanie popieram. Też dla mnie liczy się głównie singiel. Multi nie zbyt przypadło mi do gustu (choć i tak trzeba go będzie sprawdzić, może ze zgraną ekipą będzie lepsza zabawa), a singiel zaś pewnie zabierze mi masę godzin i ciągle będzie chciało się do niego wracać :thumbsup: . Mam nadzieję, że te dodatkowe lokacje, pomimo wszystko, będą jakoś jeszcze do zdobycia (bo ek nie kupuję, a przechodzenie tych miejscówek w dwójce było jednym z fajniejszych patentów). A tak apropo miasta, Rzymu, to myślałem że będzie bardziej zabudowany. Na tej mapie, co była na filmiku z unboxingu, to tak tylko 1/4 to teren gęsto zabudowany. Nie za mało trochę?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...