Skocz do zawartości

Assassin's Creed: Brotherhood


Butcher

Rekomendowane odpowiedzi

Wysmienity. Brotherhood to ponoc najlepsza gra serii, ale to co wiem napewno to fakt, ze trailery do tej gry nigdy nie byly takie dobre. Launch i story trailer to najlepsze zwiastuny na silniku gry jakiekolwiek ukazaly sie pod szyldem tej marki. O cinematic trailerach nie wspominam, bo te sa wprost genialne.

 

Jeszcze niecaly tydzien do premiery.

 

Let's take back Roma! ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

...a ja mam takie, żeby gra nie była taka prosta ( innymi słowy, walki z dużą grupą żołnierzy powinne być trudniejsze, a nawet nie do wygrania - vide Thief - dwóch strażników= prawie pewna śmierć). Również zabijanie w świetle dnia, na oczach przechodniów, też powinno mieć mocne konsekwencje ( innymi słowy, chciałbym mocniejszy akcent na aspekt skradankowy ). That's all folks ;)

Odnośnik do komentarza

Trailer świetny - robi ogromne wrażenie

 

Przyznam się że AC2 ukończyłem 2dni temu. Po pierwszej części która najzwyczajniej mnie znudziła i nawet jej nie ukończyłem nie miałem jakiegoś parcia na ten tytuł. Ale gdy dwójka już wpadła w moje łaspka gra wciągnęła mnie na maksa - szkoda że tak późno   :blush:

Gra zdecydowanie inna niż pierwsza część - mogę z czystym sumieniem dodać ją do grona prywatnego rankingu must have

 

 

...a ja mam takie, żeby gra nie była taka prosta ( innymi słowy, walki z dużą grupą żołnierzy powinne być trudniejsze, a nawet nie do wygrania - vide Thief - dwóch strażników= prawie pewna śmierć). Również zabijanie w świetle dnia, na oczach przechodniów, też powinno mieć mocne konsekwencje ( innymi słowy, chciałbym mocniejszy akcent na aspekt skradankowy ). That's all folks ;)

Też uważam to za największą wadę tego tytułu, nie ma co ukrywać - poziom trudności  jest banalnie łatwy

Odnośnik do komentarza

Dla mnie wszystko zapowiada się mega, prócz tematu z tymi machinami, mam nadzieje, że fajnie będzie to zrobione plus liczę, że walka będzie bardziej dynamiczna, a nie czekanie na countery. Z tego co słyszałem ma to być jakoś dobrze rozwiązane, gra ma nagradzać precyzje ;)

 

 

A co do launch trailera, to ten niema sobie równych:

 

http://www.youtube.com/watch?v=tiqx2ta72Vo&feature=fvst

 

ps: po tych trailerach widać fajny progres w grafie ;)

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Czyli Ascendance będzie dla Brotherhood tym, czym dla AC II był Lineage.

Jeez liczyłem na coś więcej, a tu znowu ten Ezio - - (przynajmniej darowali sobie kolejny serial).

Z tego co wiem wraz z premierą Brotherhood ma miejsce premiera w US komiksu AC: The Fall (który swoją drogą mnie bardziej ciekawi, od kolejnego wprowadzenia do właściwej fabuły).

Odnośnik do komentarza

Dobrze to rozwiazali. Ascendance to most miedzy AC2 a ACB, a The Fall to calkiem inna, nowa historia w uniwersum. Kupilbym ten komiks, gdybym zdobyl na niego dobry namiar w Europie...

Ale przecież AC:B zaczyna się dokładnie (można by rzec, że co do sekundy) w momencie, którym kończy się dwójka??

 

@kudłaty -> Pancerz może i fajny, ale nie wiem czy Ezio zdołałby w nim tak sobie fikać po dachach :sweat: .

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dobrze to rozwiazali. Ascendance to most miedzy AC2 a ACB, a The Fall to calkiem inna, nowa historia w uniwersum. Kupilbym ten komiks, gdybym zdobyl na niego dobry namiar w Europie...

Ale przecież AC:B zaczyna się dokładnie (można by rzec, że co do sekundy) w momencie, którym kończy się dwójka??

 

@kudłaty -> Pancerz może i fajny, ale nie wiem czy Ezio zdołałby w nim tak sobie fikać po dachach :sweat: .

 

 

Raczej by padł po przebiegnięciu 30 m :teehee:

Odnośnik do komentarza

Dobrze to rozwiazali. Ascendance to most miedzy AC2 a ACB, a The Fall to calkiem inna, nowa historia w uniwersum. Kupilbym ten komiks, gdybym zdobyl na niego dobry namiar w Europie...

Ale przecież AC:B zaczyna się dokładnie (można by rzec, że co do sekundy) w momencie, którym kończy się dwójka??

 

Raczej paręnaście lat po dwójce :]

Odnośnik do komentarza

Ale mi chodzi, że jak już jesteśmy Ezio, to jest scena gdy wychodzimy z tego kościola, po rozmowie z tym UFO i przychodzi wuj i musimy uciekać (wrzucałem w tym temacie nawet gameplay). No chyba, że potem przeskakujemy parę lat do przodu. Ale to nie wiem po co by była ta ucieczka na początku. I mam nadzieję, że jak nie przeczytam tego komiksu (on będzie darmowy, tak jak Lineage?) to i tak zrozumiem o co chodzi w Brotherhood.

Odnośnik do komentarza

Ale mi chodzi, że jak już jesteśmy Ezio, to jest scena gdy wychodzimy z tego kościola, po rozmowie z tym UFO i przychodzi wuj i musimy uciekać (wrzucałem w tym temacie nawet gameplay). No chyba, że potem przeskakujemy parę lat do przodu. Ale to nie wiem po co by była ta ucieczka na początku. I mam nadzieję, że jak nie przeczytam tego komiksu (on będzie darmowy, tak jak Lineage?) to i tak zrozumiem o co chodzi w Brotherhood.

Eeee? Jakie UFO (ta, Minerwa i przyjaciele), przychodzi wuj i jest ucieczka? Moze pora juz nie ta, moze zmeczony jestem po pracy, ale nie mieszasz tutaj czegos? ;)

Odnośnik do komentarza

Ale mi chodzi, że jak już jesteśmy Ezio, to jest scena gdy wychodzimy z tego kościola, po rozmowie z tym UFO i przychodzi wuj i musimy uciekać (wrzucałem w tym temacie nawet gameplay). No chyba, że potem przeskakujemy parę lat do przodu. Ale to nie wiem po co by była ta ucieczka na początku. I mam nadzieję, że jak nie przeczytam tego komiksu (on będzie darmowy, tak jak Lineage?) to i tak zrozumiem o co chodzi w Brotherhood.

Eeee? Jakie UFO (ta, Minerwa i przyjaciele), przychodzi wuj i jest ucieczka? Moze pora juz nie ta, moze zmeczony jestem po pracy, ale nie mieszasz tutaj czegos? ;)

Też sobie tego zbytnio nie przypominam :blink: Możliwe, że coś przeoczyłem.

Odnośnik do komentarza

Nie ogladam tego, ale z tego co mowisz Mario pojawil sie w Watykanie tuz po zajsciu na koncu w dwojce. Z UFO to juz troche zbytnio uogólniasz. Przy drugim przejsciu to nabralo dla mnie wiekszego sensu. Nie jest to szczyt mozliwosci dla polaczenia dawnych czasow z terazniejszoscia, ale troche zmienilem o tym zdanie po drugim przejsciu.

Odnośnik do komentarza

Nie ogladam tego, ale z tego co mowisz Mario pojawil sie w Watykanie tuz po zajsciu na koncu w dwojce. Z UFO to juz troche zbytnio uogólniasz. Przy drugim przejsciu to nabralo dla mnie wiekszego sensu. Nie jest to szczyt mozliwosci dla polaczenia dawnych czasow z terazniejszoscia, ale troche zmienilem o tym zdanie po drugim przejsciu.

 

Mógłbyś się pochwalić do jakiś wniosków doszedłeś. Bo tak szczerze to nie pamiętam co dokładnie mówiła ta Minerva. Jakbyś mógł mi przypomnieć to byłbym wdzięczny :thumbsup: .

Odnośnik do komentarza

Mam nadzieje, ze osoby, ktore nie ukonczyly AC2, nie czytuja tego tematu, bo jest tu masa spoilerow. Z reszta, to kontynuacja AC2 w ktora nie ma zbytnio sensu grac w singlu, bez zapoznania sie ze wczesniejsza czescia, dlatego nie bede bawil sie w zakrywanie rzeczy w spoilery.

 

Borgia zostal papiezem zeby miec dostep do 2 Piece of Eden, ktore od wiekow towarzyszyly ludziom i zawsze byly podwalinami wojen itd. W Watykanie, kiedy Ezio darowal zycie papiezowi, odszedl i po chwili mial wizje. Ukazala mu sie Minerwa, ktora przedstawila mu Jupitera i Juony. To Trojca Kapitolinska. Przedstawila mu sie kim jest i ze byla roznie nazywana w zaleznosci od epoki. Wynika z tego, ze sa to istoty nadprzyrodzone, fakt, ale powiazane z gwiazdami i gwiazdozbiorami czyli zrodlem wszelkich religii na swiecie. Jak na to popatrzec, zwieksza to wiarygodnosc tego pomyslu i zmniejsza flame. Oczywiscie, ze za pierwszym przejsciem bylo tylko WHAT THE FUCK, ale to nie jest do konca takie glupie. Zycie Ezio i Desmonda sa bardzo powiazane i to byla wiadomosc do Desmonda wiele lat wczesniej, przez Ezio. No, naciagane, ale da sie przezyc. Mogl to miec Desmond w jakims snie, jak wtedy kiedy przysnil mu sie Altair. Minerwa powiedziala, ze oni (Trojca Kapitolanska) umiera i ze to oni stworzyli zycie, w tym ludzi, a zostali przez nich zdradzeni. Przez ciagle wojny i rzadze wladzy czlowieka. Umieraja i moga zostac ocaleni jezeli Desmond odnajdzie swiatynie wybudowanych przez tych, ktorzy od wojen stronili.

 

To daje nadzieje, ze epizody z Desmondem stana sie ciekawe, a Ezio dalej bedzie walczyl o odzyskanie Pieces of Eden i obalenie Borgii.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...