Skocz do zawartości

Nowości serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Z Nation - SyFy postanowiło wskoczyć na zombiakowy bandwagon. we współpracy z asylum (xD) robią sobie taki luźny serialik będący serialowym odpowiednikiem powiedzmy state of decay. zombie apokalypsa na całego, w pełni funkcjonujące post-apokaliptyczne społeczeństwo, umarlaki bardziej jak z 28 dni później niż nocy żywych trupów i klasycznie misja znalezienia odtrutki. w roli głównej harold "DEJTUKMAJSON" perrineau:

 

300.perrineau.harold.090908.jpg

 

do prasowania w sam raz.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

http://www.dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-2752825/Married-With-Children-spinoff-works-new-comedy-based-wise-cracking-Bud-Bundy-character.html

Better late than never! Married With Children spinoff in the works with new comedy based on wise-cracking Bud Bundy character


 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Peaky Blinder (2014) -BBC

 

Pierwszy sezon ma tylko 6 odcinków nad czym strasznie ubolewam. Klimaty mafii irlandzkiej w latach 20 XX wieku. Porachunki, strzelaniny, pobicia, komuniści, IRA i piękny piękny akcent.

 

Serial ma świetny klimat i świetne kostiumy, a główna obsada (w rolach głównych Cillian Murphy i Sam Neill) jest świetnie dobrana. W 2gim sezonie do obsady dołączy Tom Hardy. Rozmach jest nieziemski. Do tego muzyka Nicka Cavea, Toma Waitsa i Jacka Blacka <3

 

Polecam wszystkim którzy w przerwie przed nowym sezonem serialowym nie mają co obejrzeć:

 

https://www.youtube.com/watch?v=EXNs5HEUspI

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

od dawna miałem to na oku, a po ogłoszeniu że hardy dołączył do obsady to już w ogóle obowiązkowo trzeba się za to zabrać. a z seriali z bejnem jeszcze the take mam do zaliczenia :(. ogląda ktoś outlandera? ja widziałem pierwszy odcinek i zapowiada się spoko romansidło z podróżami w czasie. podobno o wiele bliższe literackiemu pierwowzorowi niż seria filmów z lambertem i connerym.

Odnośnik do komentarza

Kurde, mam tak napięty grafik jeśli chodzi o seriale, że do poczekalni poleciały wpierw kilka odcinków Ray'a Donovana, a później The Knick (jeden odcinek obejrzałem i mocno zrobiło mi dzień), którego nadrobię w maratonie. A teraz muszę dopisywać do listy kolejne seriale.

Cieszy mnie to bo dzięki temu sporo filmów nagromadzi się na święta. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...