Skocz do zawartości

Nowości serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

właśnie kur.de ciekawe jaki procent obsady wróci. w sumie fajnie gdyby większość to byłyby nowe twarze i z oryginalną serią te dziewięć odcinków łączyła tylko atmosfera. no i badalamenti musi koniecznie wrócić jeśli żyje xD. no podjara konkretna zwłaszcza, że właśnie jestem w trakcie kolejnej sesji z tym kultowym serialem :).

Odnośnik do komentarza

Nowy serial o ludziach obdarzonych mocą z nieco innej perspektywy czyli Powers dostał swój trailer

Powers-New-York-Comic-Con-Trailer.jpg

Serial będzie typowym police procedural oparty na komiksie pod tym samym tytułem. choć z fajną obsadą. No i Sharlton Copley w głównej roli. Jednak po zapowiedzi widać, że będzie to serial z małym budżetem. Ale ma być rated "R" więc można się zainteresować.

Co ciekawe serial nie wyląduje na FX jak to pierwotnie planowano ale na PSN. Na końcu trailera jest notka, że plusowcy dostaną serial za darmo (pewno tylko za oceanem)

Edytowane przez Farmer.
Odnośnik do komentarza

dwa nowe polskie seriale dobre nawet sie zaczely a wy nic. wataha na hbo (wczoraj drugi odcinek, na ta chwile podoba mi sie) i zbrodnia na axn (zaraz sie biore za 1odc). kto oglada? co do watahy to mysle ze utrzyma poziom, o ta zbrodnie juz troche bardziej sie obawiam ale jestem ciekawy i tak (z tym ze to niby miniserial)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

No to na dzisiaj mam dla was dwa ostre je.bnięcia ze świata seriali:

 

http://hatak.pl/artykuly/ash-vs-evil-dead-serial-dostaje-sezon

 

W formie serialu wraca Ash. Wszystkie najważniejsze osoby biorą udział w projekcie realizowanym dla stacji Starz.

 

http://hatak.pl/artykuly/fundacja-isaaca-asimova-w-hbo-nolan-za-sterami

 

HBO za to spodobał się temat sci-fi więc postanowili zrobić serial na podstawie książki Asimova "Fundacja". Jak tego nie zepsują to będzie grubo. Za sterami pan od Person of Interest.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...