Skocz do zawartości

Nowości serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Meanwhile in Gotham:

 

Według rzetelnego pisma postacie młodego Bruce'a Wayne'a oraz młodej Seliny Kyle są już obsadzone:

 

Bruce Wayne:

David%20Mazouz_1539.jpg

 

"David Mazouz (Touch) has been cast as the preteen Bruce Wayne, sentenced to a solitary life after the tragic murder of his wealthy parents. Serious and soulful, young Bruce relies on the guidance and protection of Alfred Pennyworth and James Gordon. (Note: As has been reported previously, GOTHAM is the origin story of Commissioner James Gordon and not a “Batman” show. Please note for stories that David is playing the young Bruce Wayne — not Batman.)"
 
Selina Kyle:
camren-bicondova_a262501_3_jpg_640x480_u
 
"Acting newcomer Camren Bicondova has been cast as Selina Kyle, a teenage orphan who is suspicious and wholly unpredictable. A street thief and skilled pickpocket, she’s dangerous when cornered."

 

W przypadku tej drugiej trzeba będzie ustawić sobie "prokurator alert" bo smarkacz ma niespełna 16 lat  :confused:

 

http://www.filmweb.pl/news/FOTO%3A+Komisarz+Gordon+w+akcji-103485#

 

59410.6.jpg

 

Gordon w akcji.

Edytowane przez Masorz
Odnośnik do komentarza

Na dzisiaj mam zaplanowany seans, za to otwarcie Continuum rozwaliło mój mózg.

Bardzo odważny odcinek i nie spodziewałem się, że pójdą w taką a nie inną stronę ze scenariuszem.

Nie wiem czemu ale ostatnia scena zaleciała mi wspomnianym przez ciebie niedawno niemieckim "The Door".

 

Co do "Gotham" to są też zdjęcia Cobblepota:

oss1.jpg

oss4.jpg

Odnośnik do komentarza

The 100 - jezus maria co za tragedia i bieda. Miał być nowy serial sci-fi od The CW.

Fabuła wygląda następująco - 97 lat po wyniszczeniu Ziemi wojną nuklearną resztki ludzkości (czyli parę tysięcy) orbituje na wielkiej stacji. 

Postanawiają wysłać 100 młodocianych przestępców na Ziemię 'za karę'.

Początkowo niezły pomysł zamienia się w marną teen dramę umieszczoną w biedackim settingu, który 'After Earth' może lizać podeszwy.

Może wymienię od razu co w tym serialu jest złe:

 

- za 3 miesiące ludzkość ma wymrzeć a oni zamiast zebrać najtęższe umysły z każdej dziedziny w celu rekonesansu, wysyłają setkę randomowych dzieciaków

- minęło sto lat, ludzkość na tej stacji potrafi tworzyć hologramy a nie potrafili sprawdzić jak wygląda sytuacja na powierzchni Ziemi

- potrafili wysłać kapsułę pełną stu ludzi i bezpiecznie ich 'posadzić' a nie byli w stanie wcześniej chociażby wysłać sondy w celu zebrania danych

- dzieciaki mają na nadgarstkach obroże, które wysyłają do tej stacji ich kondycję medyczną, a nie są w stanie rozróżnić czy mają zawał serca czy są zwyczajnie podekscytowane

- wspomniane obroże nie są w stanie się skomunikować ze stacją XDDD

- gra aktorska powala swoją chuyowością

- na tej stacji nawet najlżejsze przewinienia są karane więzieniem, a od lat 18 karą śmierci. Biorąc pod uwagę fakt, że ludzkość jest liczona w paru tysiącach - był to najgłupszy pomysł ever.

- bardzo zaskakujący podział w grupie tej setki na 'dobrych' i 'złych'.

 

 

Czyli wszystko jest złe i niedobre, ale mógłbym bez problemu jeszcze parę rzeczy znaleźć.

 

Ledwo przebrnąłem przez pilota, postanowiłem Wam oszczędzić bólu bo dla mnie to rozczarowanie roku.

Klikajcie śmiało w spoiler.

Niech CW lepiej wpompuje tą kasę w The Flash, bo The 100 wróżę max 1 sezon, o ile dotrwają nawet tyle.

 

1/10

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Ogląda ktoś?

 

 

Obejrzałem. Szczerze mówiąc to raczej przeciętne. Od razi mówię, że filmu nie widziałem z 10 albo więcej lat, więc nie wszystko z niego pamiętam.

Same postaci nawet nieźle odtworzone, chociaż nie mają tej charyzmy duetu Clooney-Tarantino.

Pilot trochę się dłuży i

cała jego akcja toczy się w monopolowym, podobnie jak na początku filmu, tylko rozwlekli to na 43 minuty.

Nawet teksty niektóre identyczne, łącznie z 'Everybody be cool...you be cool'.

Jest element supernaturalny w postaci dwóch młodych dziewek, których prawdziwe oblicze jest w stanie dojrzeć Seth.

 

Coś nie do końca zagrało, ale z sentymentu dam

 

6/10 dla pilota.

Obczaję co dalej , bo widzę, że drugi odcinek już jest.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jakby ktoś nie wiedział to leci obecnie w tv (do kupienia w internetach jest wersja z lektorem lub oryginalna - angielska) genialny serial dokumentalny, duchowy spadkobierca Cosmos'u z 1980 roku, Cosmos A Spacetime Odyssey. Po obejrzeniu czterech odcinków mogę powiedzieć tylko jedno. Czapki z głów dla wszystkich, którzy stworzyli to dzieło. Polecam oglądać w rozdzielczości 1080p aby docenić kapitalne cgi. To jak zrobili kosmos i podróż przez niego to jest absolutnie klasa światowa i poziom wyżej niż inne dokumenty traktujące o tym temacie. Średnia ocen na imdb mówi sama za siebie: 9.5/10. Posypią się nagrody dla Setha MacFarlena, Ann Druyan i innych autorów tego projektu. Jedna ważna uwaga. To nie jest serial, który osobom znającym temat pozwoli poszerzyć wiedzę. To jest serial celebrujący naukę i w tej roli nie ma sobie równych.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

"Akcja "Halt & Catch Fire" rozegra się w Teksasie, w latach 80. ubiegłego wieku. Bohaterem będzie młody inżynier, który dzięki swoim niezwykle innowacyjnym pomysłom będzie w stanie stanąć w szranki z najpotężniejszymi postaciami w komputerowej branży."

 

https://www.youtube.com/watch?v=1x6LXh4iPws

 

 

pierwszy odcinek zapowiada nowych MM ;)

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...