Skocz do zawartości

Nowości serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Adaptacja cyklu powieści Terry'ego Brooksa. Obejrzałam kilka odcinków i nie powiem, wciągnęło mnie.
Niczego sobie efekty, plenery zdjęciowe ale za to muzyka powalająca.
Znakomicie zespala akcję i mroczne lokacje w całkiem dobre kino  :thumbsup: 

Odnośnik do komentarza

This is the latest high-profile movie remake greenlighted this TV development season, joining the straight-to-series Taken at NBC, and pilots Training Day at CBS and Frequency at the CW.

For Wayans, Sr., who was identified for the role of Murtaugh about a month ago, this marks a return to acting after a five-year break. He is repped by ICM Partners and Kleinberg Lange Cuddy & Carlo.

After lengthy negotiations, Fox and Warner Bros. TV have closed a pilot-order deal for Lethal Weapon, an hourlong series based on the cop buddy action comedy movies that starred Mel Gibson as Martin Riggs and Danny Glover as Roger Murtaugh.

In Living Color alum Damon Wayans Sr. is set to play Murtaugh in the remake, with Charlie’s Angels helmer McG set to direct the pilot for Warner Bros. TV.

Written by former Chuck executive producer and Forever creator Matt Miller, Lethal Weapon, like WBTV’s Rush Hour series for CBS, is a relatively straight remake featuring the movies’ central characters.

 

Masakra, Zabójcza broń w formie serialu...

Edytowane przez Timmy
Odnośnik do komentarza

Ja jestem po 3 odcinkach Billions (prawie 3h), które wchłonąłem w walentynkowy wieczór. Damian Lewis, Paul Giamatti i David Costabile naprawdę dają rade ! Serial wciąga fajnie widza. intryga, tajemniczość. Ma nieco z Wilka z Wall Street i The Big Short. Myślę, że będzie naprawdę mocarny, na razie jednak dla mnie to mocna 8 i serio, warto zobaczyć.

Edytowane przez Koleś88
Odnośnik do komentarza

 

Scorsese i Jagger. Pierwszy sezon liczy 10 odcinków. Po obejrzeniu 1szego mamy kolejny HICIOR od HBO.

 

EDYTA:

Mówta co chceta o Lucyferze ale muza w serialu jest kapitalna. Świetnie dobrane kawałki w każdym odcinku. Jak do końca dnia nie bedzie tematu to sam załoze :P 

Edytowane przez Mani
Odnośnik do komentarza

Mówta co chceta o Lucyferze ale muza w serialu jest kapitalna. Świetnie dobrane kawałki w każdym odcinku. Jak do końca dnia nie bedzie tematu to sam załoze :P

 

Zakładaj bo serial powinien mieć własny topic. Pewnie będzie sporo maruderów co czytali komiks ale ja nie miałem styczności i mi serial podszedł.

Odnośnik do komentarza

https://www.youtube.com/watch?v=EGCc_jtuz44

 

The Night Manager mini serial produkcji BBC oraz AMC, oparty na książce "Nocny Recepcjonista". 

Niezła obsada: Tom Hiddleston, Hugh Laurie, Tom Hollander, Elizabeth Debicki i Olivia Colman

 

 

Jaka obsada o_O'

W ciemno biorę, to się musi udać.

 

Ps. premiera 19 kwietnia.

 

Tak, ale poczekam chociaż na 3 odcinki.

Oceny jak na razie bardzo wysokie ma pilot.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...