Skocz do zawartości

Nowości serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Na razie trzeba przyznać, że serial ciekawy i Stuhr daje radę. Młodzi, początkujący aktorzy też. Czekam z niecierpliwością na dalsze odcinki. Daję 8/10.

 

Po Artystach na TVP 2 kolejny dobry polski serial. Teraz czekam też na drugi sezon Paktu.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Będzie reboot "Dynastii"

 

dynasty-4e7e68e3a143e.png

 

 

http://www.cinemablend.com/television/1562179/dynasty-is-getting-a-reboot-heres-what-we-know

 

Nie wiem jak Wy, ale jestem podekscytowany bardzo.

 

masorz .... tylko oryginalna Alexis i Blake. Bede oglądać jeżeli zabiją Cristal w 1szym odcinku bo jej sie ogladać nie dało w oryginale. I Sammy Jo moja 1sza miłość za bajtla.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem z ciekawości, bo kręcili zaraz obok mojej pracy, kilka osób z ekipy nawet u mnie w sklepie było, ale z twarzy to jedynie Bluszcza gestapowca rozpoznałem. Dziwi mnie jedynie po co nazwę miejscowości zmienili. Serial nawet ok, jakiś tam klimacik jest, jednak w odbiorze przeszkadzają mi skrajnie przejaskrawione postacie. Gimby przeklinające na lekcji i naśmiewające się ze śmierci koleżanki i śmierci babci innej koleżanki. Gimb z autyzmem i czymś tam jeszcze, łysy dziennikarzyna też z jakimś niedoyebaniem umysłowym, wuefista, który niby obraca jakieś chętne małolaty i molestujący niechętne. Chłopak zmarłej doopy też jakiś niedowład mózgu ma. No nie wiem, w(pipi)iające to jest. No i oczywiście każdy ma myśleć, że tą małolatę zabił wuefista, później będzie zwrot akcji i oho a jednak to on, a później się okaże, że jednak zabił ją

"jej stary" (w sensie Gonera czy jak mu tam

i łał 10/10 ojeju. Jak dla mnie tylko ok, naciągane 5+/10.

Odnośnik do komentarza

Netflix i Marvel nie zwalniają tempa:

 

Ben Barnes (“The Chronicles of Narnia“) joins the cast as Billy Russo, Frank’s Castle’s best friend from his days in the Special Forces. He runs a successful private military corporation called “Anvil.”’
 
Ebon Moss-Bachrach (“Girls”) will play Micro, a former NSA analyst whose secrets may be of great value to Frank Castle and everyone around them.

And Amber Rose Revah (“Indian Summers,” “Son of God”) joins as Dinah Madani, a highly-trained sophisticated Homeland Security agent who is vexed by the Punisher.


Jigsaw i Micro doskonale :banderas:
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Niedawno premierę miał nowy serial z B.B. Thorntonem o nazwie 'Goliath'. Po opisie byłem zainteresowany, odkładałem oglądanie, ale wczoraj w końcu włączyłem. 

 

:obama:

 

Jakie to jest świetne. BBT pasuje idealnie do swojej roli. Na razie tylko dwa odcinki(drugi skończyłem przed chwilą) i ten serial tak dobrze dawkuje informacje głównej intrygi, że chce się od razu więcej. Uwielbiam filmy/seriale o sprawach sądowych, a ten serial ma jeszcze coś dodatkowego przez co wszystko nie jest takie pewne od razu. Sezon ma tylko 8 odcinków i już wiem, że jak wrócę wieczorem to wciągnę te pozostałe 6 odcinków jeden po drugim. :) 

Odnośnik do komentarza

W piątek premiera serialu "Młody papież", który zebrał znakomite recenzje krytyków. Tu krótka zachęta http://wyszlo.com/so...acznym-papiezu/

Mam nadzieję, że nie będzie rozczarowania. W końcu to "wspólny" serial Sky, Canal+ i HBO. Z filmów reżysera widziałem "Młodość" w kinie. Jak na razie ma u mnie kredyt zaufania.

Odnośnik do komentarza

Young Pope S01E01, E02  :obama:

Jest siła w dialogach... i w ujęciach. Kilka odniesień. Dobre role Keaton i Orlando. Law pełen sprzeczności. No i te drobne elementy. Humor zadany z gracją.

 

Ten guzik. Każdy wie po co jest, a ten jeszcze powoli to uwydatnia: "Patrz, wciskam guzik". 

Mocarne orędzia. Oba.  :fsg:

 

 

 Czekam co przyniosą kolejne odcinki. na razie jest dobrze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Również obejrzałem. Podobały mi się dłuższe ujęcia, dialogi oraz orędzia. Drugi odcinek był bardzo dobry. Na razie nie jestem w stanie czegoś sobie przypomnieć. Ten serial jest inny od pozostałych. Jestem ciekaw, jak na "Młodego papieża" zareaguje Watykan.

Edytowane przez Solderowy123
Odnośnik do komentarza

Drugi odcinek jest lepszy. Reżyser, pomimo braku dużego doświadczenia, nakręcił dwa dobre filmy, które krytyka przyjęła bardzo dobrze. Może początkowo ten serial nie jest zachęcający do oglądania, ale warto poświęcić czas. Może nie jest to jakiś wybitny serial, ale też nie jest gniotem. Po prostu nie jest to serial, który leci sobie w tle podczas prasowania gaci. Ten serial jest taki bardziej wymagający uwagi niż "Westworld" czy inne hity. Szanuję twoje zdanie. Ja tylko wyrażam swoją opinię. W końcu każdy ma inny gust. po to jest forum, aby o tym rozmawiać.

Odnośnik do komentarza

Ale o jakiej "drugiej stronie" Watykanu piszesz? Jeżeli chodzi ci o szemrane interesy, kontrolowanie Kościoła (jako wspólnoty) z za kulis przez kardynałów czy zatajanie "prawdy" o Chrystusie rodem z twórczości Browna to raczej zapomnij. To nie o tym jest serial. To Lenny jest postacią centralną zaś kuluary Państwa Watykańskiego są, jak w poprzednich obrazach Paolo, tłem. Swoistym uzupełnieniem. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...