Skocz do zawartości

Nowości serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Co do Terry Novy to jest to typowy średniak. Taki Falling Skies tylko w innej otoczce. Oby tylko szybciej się rozkręcił.

 

[sarkazm mode on] Co do odcinka to najbardziej rozwaliła mnie ostatnia scena. Prawie się wzruszyłem :sorcerer: [sarkazm mode off]

Edytowane przez sprite
Odnośnik do komentarza

Ten Homeland jest ciekawy, niezłe aktorstwo, bez dłużyzn których można by się spodziewać po scenariuszu w którym zaginiony mąż wraca po 8 latach do żony, która ma nowego faceta i dzieci które nie pamiętają ojca. Zamiast tego akcja skupia się na głównym wątku szpiegowskim i choć jestem zaskoczony jak szybko sprzedali kto jest dobry a kto zły, to jednak zastanawiam się w którym kierunku serial teraz pójdzie i może okaże się to wcale nie tak jednoznaczne.

No i dwie prześliczne dup.cie, mniam.

Odnośnik do komentarza

Homeland jest naprawde dobre. Nie wydaje mi sie wcale, zeby definitywnie pokazali kto ma racje, bo wszystko mozna dwuznacznie interpretowac i niektore rzeczy sa wyrwane z kontekstu.

 

W kazdym razie chyba powinni pozostac przy jednym sezonie bo fabula wydaje mi sie, hhhmm, jednosezonowa, bo dalej byloby ciagniecie na sile.

 

Z innej beczki zaczal sie drugi sezon Happy Endings, nadal calkiem dobra komedia.

Edytowane przez Mq
Odnośnik do komentarza

również polecam ahs, aż trudno uwierzyć, że takie porąbane pomysły zrodziły się w głowie twórcy glee. co prawda w zasadzie nie wiadomo jak się to wszystko rozwinie i czy na prawdę tematyka pozwala pociągnąć to jako dłuższą serię, a poza tym wydaje się, że to mamy tu do czynienia z przerostem formy nad treścią, ale z braku innych tego typu produkcji myślę, że warto obejrzeć chociaż pilota.

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza

The Shadow Line - 2011 - BBC

 

 

Swietny miniserial. Od razu mi sie przypomnialo dlaczego nie lubie wielosezonowych seriali, ktore nigdzie nie prowadza lub maja w zwyczaju zmieniac sie o 180 stopni, bo zmieniaja sie aktualne tendencje/ogladalnosc.

 

 

Macie cos jeszcze na dobrym poziomie i z zamknieta fabula rozpisana na niewiele odcinkow?

Odnośnik do komentarza

appriopriate adult, generation kill, broken trail, john adams - to pierwsze co przychodzi mi na myśl. o i jeszcze "red riding hood", ew. "the take" (tom hardy w roli głównej) i "devil's whore" (kostiumowy - w obsadzie między innymi michael fassbender, dominic west i peter capaldi).

Edytowane przez tk___tk
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie nie, absolutnie nie oglądaj tego Sherlocka, to jest znacznie słabsze niż niedawny film rozrywkowe spojrzenie na tą postać, dedukcja i logika w tym serialu funkcjonują tylko jako niezrozumiałe dla widza pojęcia i dla takiego odbiorcy właśnie ten serial jest przygotowany. Poza tym, chciałeś coś kompletnego, a ten serial będzie mieć drugi sezon.

Odnośnik do komentarza

Nie nie, absolutnie nie oglądaj tego Sherlocka, to jest znacznie słabsze niż niedawny film rozrywkowe spojrzenie na tą postać, dedukcja i logika w tym serialu funkcjonują tylko jako niezrozumiałe dla widza pojęcia i dla takiego odbiorcy właśnie ten serial jest przygotowany. Poza tym, chciałeś coś kompletnego, a ten serial będzie mieć drugi sezon.

Nie wiedzialem, ze bedzie drugi sezon, w takim razie technicznie sie nie liczy. Nie zgadzam sie jednak w kwestii jakosci serialu.

 

W takim razie moze The Corner. W klimatach The Wire.

Odnośnik do komentarza

Czy aby na pewno mówimy o tym samym serialu? Z tym gejowatym brytolem z kręconymi włosami? Jak mogłeś nie wiedzieć, albo przynajmniej przypuszczać, że będzie następny sezon, skoro pierwszy skończył się totalnym cliffhangerem?

To jest zdecydowanie rozrywkowy serial do oglądana jednym, najlepiej przymrużonym okiem, a ambitny i wymagający widz nie ma w nim czego szukać. I nie mogę uniknąć porównania, że charakter głównego bohatera to w wyniku drętwego aktorstwa nieudolna kalka House, tylko setting jest inny. Serial natomiast ratuje postać Watsona, ale przed Moriartym już ratunku nie ma.

W sumie fajny jest pierwszy odcinek, pozostałe dwa ją już delikatnie mówiąc kiczowate i absurdalne.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...