Skocz do zawartości

Nowości serialowe


tk___tk

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym móc powiedzieć coś dobrego o Alcatraz, ale na litość boską, ten serial jest tak czerstwy, że szok. Dawno nie widziałem tak marnej stylizacji, nie słuchałem kiepskich dialogów i nie oglądałem mord aktorów tak pozbawionych talentu. Jeden Garcia ze śmiesznymi tekstami tego serialu nie uratuje, a nawet jeśli za tym wszystkim kryje się jakaś niesamowita i super pomyślana tajemnica, to i tak nie dotrwam by ją poznać. Dwa pierwsze odcinki mi wystarczą, żeby nie chcieć widzieć więcej. Kolejna porażka foxa w tym sezonie.

Odnośnik do komentarza

No i to bardzo, imo dużo lepszy niż pierwszy, który czasem po prostu nudził. A cliffhanger wcale nie wredny.

 

 

Sherlock żyje, przez cały czas udawał, że daje się pobić Moriartiemu. W sfabrykowaniu śmierci pomogła mu na 100% Molly. Nawet na podstronie BBC o Sherlocku jest parę fajnych faktów układających wszystko w całość, np. że ciało należące niby do Holmesa to ewidentnie ktoś inny.

 

Odnośnik do komentarza

Tak, tak, wiem, tylko że liczyłem na to, że jednak skończą odcinek wyjaśnieniem, tak jak każdy inny, a nie zostawią to rozbabrane, tak, że za rok nie będę pamiętał tych detali więc nie obędzie się bez natrętnych retrospekcji dla ćwierćmózgów.

 

 

Moriarty też pewnie żyje, no kur.wa, jak na prędce jeden mógł sfingować samobójstwo popełniając je na oczach Watsona, to czemu nie obaj.

 

 

Tyle że za rok, jak mi się dobre wrażenie o finale zatrze, to pewnie sobie pomyślę tylko, że wyjaśnienie - jakiekolwiek by nie było - jest naciągane.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Ej kur.wa, obejrzałem pilota Alcatraz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

O JA JE.BE CO ZA GÓW.NO.

 

 

Na plus: jakość obrazu, Hugo z Lostów, muzyka, minimalnie fabuła.

Na minus: dosłownie wszystko inne. No kur.wa totalna hamburgeryzacja wszystkiego. Aktorstwo na poziomie tandetnej soap opery, intryga już od początku śmierdzi zakończeniem a la Lost (hibernacja? leki zatrzymujące proces starzenia?). Już teraz wyczuwam schemat: nowy ep = nowy więzień = bieganie za nim przez 40 minut. Do tego jakaś wskazówka co do największej zagadki na koniec sezonu. No i kur.wa ta babka detektyw xD Razem z Jorge Garcią to istny Asterix i Obelix.

 

tl;dr : JEDEN WIELKI KAŁ

 

Srsly, nawet FlashForward było lepsze.

Edytowane przez qb3k
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

powiem wam, że całkiem niezłe jeśli kogoś nie odrzuca format "found footage". touch też daje radę, ale nie do końca jestem przekonany czy formuła serialu sprawdzi się na dłuższą metę. niestety dalsze odcinki dopiero w marcu...

Edytowane przez tk___tk
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...