Skocz do zawartości

PSX Extreme #154


Rekomendowane odpowiedzi

Zakupiony dziś extreme(jeszcze śmierdzi wami, tak nowy:P)i:

- kali kawał dobrej roboty: ssf4, split second i najnowszy pop no i świetny ufc2010 (ssf4 zgadzam się ale mogłeś dla nie posiadających podstawki podnieść do 9+)ps. skad ty tyle czasu na pisanie bierzesz??:)

- Heavy Rain- kontynuacja extremowej krucjaty przeciw hr dalej ma miejsce(oj nie ładnie:P)

- Ogólnie całe mnóstwo dość dobrych tytułów w tym miesiącu(8 lecą aż miło:))

- A gdzie w listach "debil miesiąca:P".

- Troszkę szkoda że RDR dopiero za miesiąc recka, ale wtedy sam sobie porównam swoje odczucia z waszymi:)

 

ps. zróbcie coś z tym nieszczęsnym środkiem, często pani w kiosku daje mi już ze środkową stroną luźną a jak nie pierwsze posiedzenie= jej wypadniecie....A dzieje się tak juz od ładnych 6 miesięcy...(wszystkie numery zadbane od 4 a od pół roku taka lipa:P)

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza

Ludzie, opanujcie sie, zapowiedz RDR po premierze gry, to bylby prawdziwy LOL.

 

Za to do czasu recki (miesiąc po premierze) już dawno kto będzie chciał, to grę skończy. Więc to też nie jest dobre rozwiązanie.

 

Kto bedzie chcial i tak kupi gre, obojetnie czy mu zrobimy prevke. Jak masz pomysl na Rockstar, to zaproponuj.

 

sciera

Odnośnik do komentarza

Akurat Lp2 graficznie nie dziwi wcale(jest to bardzo ładna gra, a że gameplay skostaniały trudno), popa nie widziałem więc się nie wypowiadam a aw, miało być rewolucyjnie jest tylko(aż) bardzo dobrze więc adekwatnie do oceny...

 

Mr_Sciera, lub ktokolwiek inny z ekipy- napisz/cie proszę co jest powodem tych środkowych odpadających stron(znajomy też narzeka, wiec sam nie jestem....), czy jest jakaś szansa aby następny numer utrzymał się w całości:)(bez luźnych stron)??

Edytowane przez xzdunx
Odnośnik do komentarza
Gość Orson

Ludzie, opanujcie sie, zapowiedz RDR po premierze gry, to bylby prawdziwy LOL.

 

Za to do czasu recki (miesiąc po premierze) już dawno kto będzie chciał, to grę skończy. Więc to też nie jest dobre rozwiązanie.

 

Kto bedzie chcial i tak kupi gre, obojetnie czy mu zrobimy prevke. Jak masz pomysl na Rockstar, to zaproponuj.

 

sciera

 

 

Napisaliscie, że mieliście jechać do Rockstar by tam ograć grę ale wam sie nie udało. Dlaczego?

 

 

Z jednej strony ogracie grę na maksa, wysmażycie pewnie kozak reckę a z drugiej...za miesiąć! Ja już pewnie ją skończę, tak jak i pewnie większość czytelników....damn:/

Odnośnik do komentarza

Ludzie, opanujcie sie, zapowiedz RDR po premierze gry, to bylby prawdziwy LOL.

 

Za to do czasu recki (miesiąc po premierze) już dawno kto będzie chciał, to grę skończy. Więc to też nie jest dobre rozwiązanie.

 

Kto bedzie chcial i tak kupi gre, obojetnie czy mu zrobimy prevke. Jak masz pomysl na Rockstar, to zaproponuj.

 

sciera

 

 

Napisaliscie, że mieliście jechać do Rockstar by tam ograć grę ale wam sie nie udało. Dlaczego?

 

 

Z jednej strony ogracie grę na maksa, wysmażycie pewnie kozak reckę a z drugiej...za miesiąć! Ja już pewnie ją skończę, tak jak i pewnie większość czytelników....damn:/

 

Może przez ten pył wulkaniczny?

 

Ściera było nastraszyć Rockstar, że jak nie dadzą Wam RDR do recenzji, to gra dostanie 8-.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Kurde, nowy numer widziałem dzisiaj w kiosku pod domem, ale portfel pusty bo wszystko poszło na to cholerne Red Dead Redemption. Damn it! Nie przeszkadza mi w ogóle brak recenzji RDR. Przejdę sobie grę przez ten miesiąc i potem przeczytam reckę na chłodno. Swoją drogą Rockstar brzydko sobie poczyna z mediami, na Poly sami musieli sobie skombinować grę do recenzji. Dziwne. A wracając do PE 154 - z przyjemnością poczytam w nowym PE recki Alana, Prince'a i Nier. Okładka śliczna. Pozdro dla całej ekipy najlepszego pisma o grach w Polsce.

Edytowane przez aux
Odnośnik do komentarza

 

- Heavy Rain- kontynuacja extremowej krucjaty przeciw hr dalej ma miejsce(oj nie ładnie:P)

 

 

Lol dalej ? To tylko świadczy o tym że zgredzi sami dali się nakręcić przez szumne zapowiedzi( przecież wcześniej Koso pisał przez pól roku o tytule niezwykłym, dojrzałym, którego nikt nie kupi- kolejna pomyłka).

Odnośnik do komentarza

- Ogólnie całe mnóstwo dość dobrych tytułów w tym miesiącu(8 lecą aż miło:))

Fakt, dużo dobrych ocen. Jestem jednak trochę zdziwiony, że nie było żadnej bardzo wysokiej. Mówię tu o nowych grach na konsole stacjonarne, więc nie liczę LBP, gier z handheldów i bez tektury. Spodziewałem się przynajmniej takiej oceny dla Alana Wake'a. Ale to i tak dobry miesiąc.

 

Też swój egzemplarz kupiłem dzisiaj. Niby pisali, że będzie 21, ale miałem przeczucie, by wziąć pieniądze w drodze na uczelnię :). Ogólnie świetna okładka i dużo świetnych materiałów, ale za dokładniejsze czytanie wezmę się jutro ;).

Edytowane przez Mr_Sciera
Odnośnik do komentarza

Co miesiąc numer jest chwilę później. A w tym miesiącu kiedy był szybciej, i tak kupiłem go później. Dzisiaj okazało się, że od wczoraj był już w teczce :teehee:

 

Co nowego przeczytałem bez popity. Świetne, zapowiedzi świetnych gier.

 

Ural e-piwo za Zgrentgen; HR ;]

 

Brak recenzji RDR zrekompensowała mi wygrana w konkursie ;p więc wybaczam ;]

 

To, tyle na razie.

 

PS. Środek nie wypada :thumbsup:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W historii konsol pominięto N64 i PSXa albo mi się wydaje. Są planowane osobne artykuły czy jak?

 

No przeciez to nie leci po kolei, skaczemy po platformach jak nam sie podoba. Tylko pierwsze odcinki Powrotu D.P. opisujace kolejne generacje, lecialy chronologicznie.

 

Teraz przejrzałem poprzednie numery i bije się w pierś, byłem święcie przekonany, że idzie to chronologicznie. Wybaczcie za ten duży błąd :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...