Skocz do zawartości

PSX Extreme #154


Rekomendowane odpowiedzi

na ppe.pl jeszcze przed wyjsciem numeru widzialem w blogu u kogoś, że rdr zrecenzowana. Ostatnio często w PE się zdarza, że gdy jakaś premiera jest +/- kilka dni do wyjścia numeru, to niestety się nie pojawia.

Kto bedzie chcial i tak kupi gre, obojetnie czy mu zrobimy prevke.

 

Możliwe, ale nie pewne:) jakąś te recenzje w końcu funkcję pełnią, niektorzy byc moze czekają na werdykt PE, znając od wielu lat Wasz gust, omijając ign, gametrailers itp.

 

Szkoda, że nie puszczacie w takich sytuacjach recek, w których zaznaczycie, że mieliście z danym tyt. tyle i tyle do czynienia, ze wstępną oceną, a w następnym numerze ew. uaktualnicie i uzupełnicę reckę. Choć chyba kilka razy tak było, fajna rzecz.

Edytowane przez Nitrom
Odnośnik do komentarza

Czemu Panowie nie życzycie sobie, żeby podawać oceny gier lub pytać o nie? Bez sarkazmu, pytam szczerze.

 

A kto komu broni? Tylko na boga wrzucajcie je w spoiler taga i IMO jest ok.

 

BTW. a'propo nowego numeru, bo opini zas jak na lekarstwo, a dzisiaj mam wolne (o zgrozo) i moge cos naskrobac przy porannej kawie, w sumie jest poludnie ale wczoraj cisnalem przy walach powodziowych.

 

Okladka mnie kreci, nie tapetuje pokoju i w sumie nie podnosze krzyku jak mi nie lezy ale tutaj dobry artwork i na plus. Aha, swoja droga nigdy nie wyleciala mi zadna strona ze srodka i nie wiem co ludzie robia ze swoimi psxami. Ladna reklama ppe, aczkolwiek osobiscie nie uzywam, nie musze byc turbo na biezaco ale szacun dla was, przegladalem nieco i funkcjonalne sie wydaje. Dobre konsolometry, layout magazynu mi pasuje, szkoda, ze komiksow jak na lekarstwo w listach. Sporo interesujacych mnie recenzji, nie czepiam sie do braku red dead redemption, takie czasy i embargo itp. na kolejne tytulu nie zawsze zgrywaja sie z cyklem wydawniczym, jak ktos tego nie kuma i jeczy to ma chyba 7 lat. Widze publicystyke, widze suplementy do recenzji np. o historii serii Street Fighter. Brawa dla mister walkiewicza, onegdaj byla masa "dziwnie madrego" jezyka i mialem trudnosci ze skumaniem recenzji a teraz jest hicior, lepiej niz u Myszy normalnie. Czytam zawsze chetnie!

 

Numerek zapowiada dlugie czytanie, dzieki za dobra robote chociaz wypowiem sie po ogarnieciu calosci ale co moglo sie nie udac? ;]

Odnośnik do komentarza

Jak zwykle dobry nr. Biegajcie chłopaki po kioskach, powodzenia. Mi listonosz w piątek przyniósł do domku ;)

 

Dwa minusy mam.

Taki mały to brak HC Room - zawsze to fajnie wejść do pokoju innego gracza. Drugi - ten już dużo większy i wystawiam go prawie za każdym razem - znów nie opisano mojego kochanego PSX'a. Może ktoś przeczyta moje wypociny i doczekam się go w następnym numerze ;p Chciałbym poznać TOP 10 gier na niego

 

Edytowane przez schab0795
Odnośnik do komentarza

Z tą recenzją RDR przesadzacie i to ostro...robienie recki takiej gry na szybkiego nie wyszło by za najlepiej. Lepiej spokojnie obadać gierkę i w singlu i w multi i wystawić jak najbardziej zasłużoną ocenkę. Numer na razie tylko przejrzałem...ex-y na Xbox-a 360 zaczynają zdeka odstawać jednak...szkoda :P

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Z tą recenzją RDR przesadzacie i to ostro...robienie recki takiej gry na szybkiego nie wyszło by za najlepiej. Lepiej spokojnie obadać gierkę i w singlu i w multi i wystawić jak najbardziej zasłużoną ocenkę. Numer na razie tylko przejrzałem...ex-y na Xbox-a 360 zaczynają zdeka odstawać jednak...szkoda :P

 

Czemu? Alan Wake, czy Splinter Cell Conviction to jedne z lepszych gier w tym roku.

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

biję sie w piersi. Myślałem jednak, że kilka dni po premierze takie embargo nie obowiązuje. Dobra a teraz ktoś mi odpowie dlaczego nie ma kącika sportowego?

 

Napisz co bys chcial widziec w kaciku sportowym.

 

sciera

 

 

zacząłbym od poradnika do Fify. Osobiście uczę się tej piłki (po przesiadce z PESa) i wiele rzeczy jest dla mnie nowych. Fifa ma jakieś udziwnione opcje taktyczne- sprzydałby się FAQ. Pozatym felietony, relacje z imprez - standardzik.

Odnośnik do komentarza

biję sie w piersi. Myślałem jednak, że kilka dni po premierze takie embargo nie obowiązuje. Dobra a teraz ktoś mi odpowie dlaczego nie ma kącika sportowego?

 

Napisz co bys chcial widziec w kaciku sportowym.

 

sciera

 

 

zacząłbym od poradnika do Fify. Osobiście uczę się tej piłki (po przesiadce z PESa) i wiele rzeczy jest dla mnie nowych. Fifa ma jakieś udziwnione opcje taktyczne- sprzydałby się FAQ. Pozatym felietony, relacje z imprez - standardzik.

 

Do ktorej Fify poradnik? 2010 WC niewiele sie rozni od F10.

 

sciera

Odnośnik do komentarza
Gość Orson

biję sie w piersi. Myślałem jednak, że kilka dni po premierze takie embargo nie obowiązuje. Dobra a teraz ktoś mi odpowie dlaczego nie ma kącika sportowego?

 

Napisz co bys chcial widziec w kaciku sportowym.

 

sciera

 

 

zacząłbym od poradnika do Fify. Osobiście uczę się tej piłki (po przesiadce z PESa) i wiele rzeczy jest dla mnie nowych. Fifa ma jakieś udziwnione opcje taktyczne- sprzydałby się FAQ. Pozatym felietony, relacje z imprez - standardzik.

 

Do ktorej Fify poradnik? 2010 WC niewiele sie rozni od F10.

 

sciera

 

 

Jesteś sportowym laikiem i się nie znasz :P rózni się to raz a dwa...był poradnik do Fify 10? Nie :D

 

Fani sportu (tego wirtualnego jak i w wersji live) - naciskajcie na naczelnego by kącik nie znikł.

 

Zwyrodnialec- na tej samej zasadzie może nie być żadnego kącika, wszystko można wrzucić na sieć. I nie bedzie niczego- jak chciał Kononowicz :D

 

Btw- nawet gdyby kącik nie wrócił (chlip) to poradnik by się sprzydał- niech już będzie przy okazji Fify 11. Te custom tactics są nieźle wykręcone

Odnośnik do komentarza

Tak, wszyscy czekamy na fascynująca relację z turnieju Pcim Open, w którym Stefanek_1998 pokonał w PES-a Ronaldinho_grójec. Typwoy zamulacz miejsca który nie interesował nikogo, poza garstką w danym turnieju uczestniczących.

Kąciki w dobie internetu tracą rację bytu, broni sie jedynie RPG-owy, w którym Zax odwala naprawdę świetną robotę. Reszta może przenieśc się na PPE i tam wstawiac jakieś niszowe rzeczy, dla grupki zapaleńców.

Odnośnik do komentarza

biję sie w piersi. Myślałem jednak, że kilka dni po premierze takie embargo nie obowiązuje. Dobra a teraz ktoś mi odpowie dlaczego nie ma kącika sportowego?

 

Napisz co bys chcial widziec w kaciku sportowym.

 

sciera

 

Ja wbijam w te kaciki ogolnie. Tylko czemu juz "szarej strefy" nie ma? Wez sie Przemek wypowiedz. ;(

Odnośnik do komentarza

Tak, wszyscy czekamy na fascynująca relację z turnieju Pcim Open, w którym Stefanek_1998 pokonał w PES-a Ronaldinho_grójec. Typwoy zamulacz miejsca który nie interesował nikogo, poza garstką w danym turnieju uczestniczących.

Kąciki w dobie internetu tracą rację bytu, broni sie jedynie RPG-owy, w którym Zax odwala naprawdę świetną robotę. Reszta może przenieśc się na PPE i tam wstawiac jakieś niszowe rzeczy, dla grupki zapaleńców.

A no.

 

Zax mnie zaskakuje z numeru na numer. Jego poruszane tematy, "wywody", artykuły w Kąciku RPG ( i nie tylko) czyta się cholernie dobrze. O reckach już nawet nie wspominając.

Zax kapitalna robota.

Dajcie mu więcej stron ;]


 

Normalnie bym nie zwrócił na to uwagi (w innej recenzji; chyba) ale akurat w AW strasznie mnie to interesowało. Niestety mocno się zdziwiłem kiedy po przeczytaniu recenzji Alana nie uświadczyłem choćby małego fragmentu, informacji na temat grafiki :blink: Żadnej wzmianki, nic. A przecież jest o czym pisać.

 

Myszaq zapomniałeś ?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

 

Normalnie bym nie zwrócił na to uwagi (w innej recenzji; chyba) ale akurat w AW strasznie mnie to interesowało. Niestety mocno się zdziwiłem kiedy po przeczytaniu recenzji Alana nie uświadczyłem choćby małego fragmentu, informacji na temat grafiki :blink: Żadnej wzmianki, nic. A przecież jest o czym pisać.

 

Myszaq zapomniałeś ?

 

 

Czy ktos jeszcze czyta recki ze zrozumieniem... Jak nie ma wielkiego naglowka GRAFIKA, to juz znaczy ze niema nic o graifce? Jest caly akapit. Cytuje:

 

"NIE TRZĘSIENIE ZIEMI, ALE...

Las... W środku nocy. Z lekką łuną księżyca. Upiornie się wyginający, szeleszczący, z nienaturalnie unoszącą się mgłą, z nagle lecącymi w dół gigantycznymi drzewami? Taką widokówkę zapamiętałem z Alan Wake. Ogromny plus tej produkcji to środowisko. Niby liniowe, ze skryptowaną zmianą pór dnia i nocy, ale mające w sobie takie pokłady sugestywności, takiej intensywności, tak świetnego designu..."

 

I dalej jest caly akapit o grafice.

Ponad to w tekscie w roznych czesiach sa wtracenia o grafie

Edytowane przez Myszaq
Odnośnik do komentarza

No tak ale przytoczony przez Ciebie fragment jest o designie ( i dalsza część w sumie też). A mi chodzi o grafikę od strony czysto technicznej ;]

 

Zwróciłem na to uwagę akurat w wypadku Alana bo mówią, że to najładniejsza gra na Xbox-a (a i nie tylko) więc byłem po prostu głodny informacji na ten temat.

 

PS. Nie musi być wielki nagłówek "GRAFIKA" ale "NIE TRZĘSIENIE ZIEMI, ALE?" jest o designie ;p

Odnośnik do komentarza
Gość bigdaddy

skoro AW dostał u M. 8 za grafikę to oznacza jedno, x360 to potężna konsola i taki poziom graficzny jak AW to standard na x360, na ps3 dostał by 10 :lol:

 

A na serio 8 za grafikę i dźwięk to śmiech na sali, rozumiem że gra komuś nie podeszła ale pod względem oprawy AV to górna półka.

Edytowane przez bigdaddy
Odnośnik do komentarza

skoro AW dostał u M. 8 za grafikę to oznacza jedno, x360 to potężna konsola i taki poziom graficzny jak AW to standard na x360, na ps3 dostał by 10 :lol:

 

A na serio 8 za grafikę i dźwięk to śmiech na sali, rozumiem że gra komuś nie podeszła ale pod względem oprawy AV to górna półka.

 

Jaki smiech na sali? Alan zasluguje na 8 za grafe - czyli poziom bardzo bardzo dobry. Dlaczego nie na 9 lu 10?

 

Bo levele sa do bolu liniowe

Bo wykonanie postaci i ich mimika jest o kilka klas gorsza od Heavy Rain i bynajmniej nie jest to szczyt szczytow

Bo przeciwnicy to proste, malo zroznicowane modele postaci

Bo sa pewne powtarzane schamty w srodowisku

 

czyli oprawa majaca fajny design (o ktorym pisalem), ale i wpadki techniczne i urposzczenia

 

nie jest to oprawa na 9 ani tym bardziej na 10...

 

muza w grze jest wysmienita, natomiat dialogi sa nagrane co najwyzej poprawnie, czasie ciut sztucznie

 

stad taka ocena... nie bede popadal w przesadna euforie (jak IGN dajacy raz 8 raz 9 - zaleznie od kraju autora recenzji), ani w zbytnia z(pipi)ka (eurogamer dal 7)... 8 to akurat, dla gry ktora troche spelnia oczekiwania, troche nie - a byla 5 lat w developingu

Edytowane przez Myszaq
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...