Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Na imprezie EA, która odbędzie się dzień przed TGS, zostanie zaprezentowany projekt Sudy i Mikamiego(ojciec Resident Evil) oraz Akiry Yamaoka(jako dźwiekowiec); studio które pomaga w tym projekcie to Q Entertainment (czyli Mizuguchi, twórca Rez czy Lumines). Ciekawe co wykombinowali.

 

http://www.joystiq.com/2010/08/23/eas-suda51-mikami-horror-collaboration-will-be-at-tgs-no-m/

 

Kurczę tym samym spadają szanse na ME2 ;/.

 

A co do gry może jakiś horror?

Oj jestem ciekaw ;].

 

Co masz na mysli mowiac ME2? :o

 

Mass Effect 2?

 

Resident Evil jest slaba seria, wiec ja bym sie jakos specjalnie nie podniecal ta nowa gra ;)

 

ME2 = panna biegajaca po czerwonych liniach ;P

Odnośnik do komentarza

Na imprezie EA, która odbędzie się dzień przed TGS, zostanie zaprezentowany projekt Sudy i Mikamiego(ojciec Resident Evil) oraz Akiry Yamaoka(jako dźwiekowiec); studio które pomaga w tym projekcie to Q Entertainment (czyli Mizuguchi, twórca Rez czy Lumines). Ciekawe co wykombinowali.

 

http://www.joystiq.com/2010/08/23/eas-suda51-mikami-horror-collaboration-will-be-at-tgs-no-m/

 

Kurczę tym samym spadają szanse na ME2 ;/.

 

A co do gry może jakiś horror?

Oj jestem ciekaw ;].

 

Co masz na mysli mowiac ME2? :o

 

Mass Effect 2?

 

Resident Evil jest slaba seria, wiec ja bym sie jakos specjalnie nie podniecal ta nowa gra ;)

 

ME2 = panna biegajaca po czerwonych liniach ;P

 

Czyli po prostu Mirror's Edge 2 :P

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Na imprezie EA, która odbędzie się dzień przed TGS, zostanie zaprezentowany projekt Sudy i Mikamiego(ojciec Resident Evil) oraz Akiry Yamaoka(jako dźwiekowiec); studio które pomaga w tym projekcie to Q Entertainment (czyli Mizuguchi, twórca Rez czy Lumines). Ciekawe co wykombinowali.

 

http://www.joystiq.com/2010/08/23/eas-suda51-mikami-horror-collaboration-will-be-at-tgs-no-m/

 

Kurczę tym samym spadają szanse na ME2 ;/.

 

A co do gry może jakiś horror?

Oj jestem ciekaw ;].

 

Co masz na mysli mowiac ME2? :o

 

Mass Effect 2?

 

Resident Evil jest slaba seria, wiec ja bym sie jakos specjalnie nie podniecal ta nowa gra ;)

 

No racja skrót ME2 na Ps3 jest już zarezerwowany dla Mass Effect 2 ;]. A mi chodziło o Mirrors Edge 2.

 

A co do RE słabą serią to się stał dla mnie od czwórki (piątka to pomyłka) ale tak to jedna z najlepszych serii; survival horrory.

I cały czas liczę, ze 6 przywróci dobre imię serii. Choć ta gra od EA to na bank nie RE.

Odnośnik do komentarza

Chciałbym, żeby wszystkie najlepsze tytuły z jesieni i przyszłego roku miały premierę tego samego dnia. Czym szybciej pojawią się w sklepach tym szybciej stanieją. Na domiar złego gry od EA pewnie pojawią się wraz z jakimś kodem. Nie wiem jak Dead Space ale NFS na pewno taki będzie miał. Ubisoft nie śpi i z Brotherhood też będą jakieś problemy. Jedyny normalny tytuł jaki się ostał to chyba Mass Effect 2. Na płycie mają pojawić się wszystkie dodatki, oprócz tego najnowszego.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Chciałbym, żeby wszystkie najlepsze tytuły z jesieni i przyszłego roku miały premierę tego samego dnia. Czym szybciej pojawią się w sklepach tym szybciej stanieją. Na domiar złego gry od EA pewnie pojawią się wraz z jakimś kodem. Nie wiem jak Dead Space ale NFS na pewno taki będzie miał. Ubisoft nie śpi i z Brotherhood też będą jakieś problemy. Jedyny normalny tytuł jaki się ostał to chyba Mass Effect 2. Na płycie mają pojawić się wszystkie dodatki, oprócz tego najnowszego.

 

Jeśli lecisz na używkasz to faktycznie, te kody na online, mogą być uciążliwe :P, ale jeśli czekasz aż sama gra stanieje, a potem kupujesz nówkę/folia to nie masz czego się obawiać.

 

P.S. A tym bardziej jeśli kupujesz gry na premierę. Te kody są przeciw osobom grających na używkach, a nie przeciw uczciwym graczom. A nawet przy zakupie premierowym np. w grach EA dostajesz darmowe dodatkowe rzeczy (te limited edition)

Edytowane przez MBeniek
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Chciałbym, żeby wszystkie najlepsze tytuły z jesieni i przyszłego roku miały premierę tego samego dnia. Czym szybciej pojawią się w sklepach tym szybciej stanieją. Na domiar złego gry od EA pewnie pojawią się wraz z jakimś kodem. Nie wiem jak Dead Space ale NFS na pewno taki będzie miał. Ubisoft nie śpi i z Brotherhood też będą jakieś problemy. Jedyny normalny tytuł jaki się ostał to chyba Mass Effect 2. Na płycie mają pojawić się wszystkie dodatki, oprócz tego najnowszego.

 

Jeśli lecisz na używkasz to faktycznie, te kody na online, mogą być uciążliwe :P, ale jeśli czekasz aż sama gra stanieje, a potem kupujesz nówkę/folia to nie masz czego się obawiać.

 

P.S. A tym bardziej jeśli kupujesz gry na premierę. Te kody są przeciw osobom grających na używkach, a nie przeciw uczciwym graczom. A nawet przy zakupie premierowym np. w grach EA dostajesz darmowe dodatkowe rzeczy (te limited edition)

 

To brzmi jakby kupowanie uzywek nie bylo uczciwe.

 

Ciekawe czy te same poglady masz w kwestiach samochodow :]

 

Kody sa glupie, bo wymagaja odemnie podlaczenia konsoli do netu i sciagania jakiegos badziewia, instalowania tego na dysku i zastanawiania sie czy bedzie do dzialalo czy tez nie. Byc moze madre glowy wymyslily ze dzieki temu sprzedadza wiecej nowych kopii miast uzywanych, ale osobiscie w zyciu nie kupilbym gry tylko dlatego ze na starcie oferuje jakies DLC. Jest DLC to fajnie, nie ma to niech (pipipi) ;)

 

Ciekawe kiedy producenci samochodow zaczna sprzedawac kartki na paliwo wraz z nowa fura.

Odnośnik do komentarza

Ape Escape 1 listopada?

 

http://www.joystiq.com/2010/08/26/ape-escape-for-ps3-listed-by-gamestop-likely-a-move-game/

 

Oby to byla prawda. Chetnie bym powrocil do tego zwariowanego swiata ;]

 

A ja bym się tak nie jarał ;]. To znaczy sam do niedawna cieszyłem się z nowego AP ale dopóki nie zobaczyłem gameplayu.

To jest jakiś japanese arcade shit robiony pod Move nic ale to nic nie miało to wspólnego z poprzedniczkami - dobrymi platformerami.

 

Jedyna nadzieja, że podobno wyjdą 2 nowe AP i może któryś z nich to platformówka jak pierwsze części.

Nie wiem.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

P.S. A tym bardziej jeśli kupujesz gry na premierę. Te kody są przeciw osobom grających na używkach, a nie przeciw uczciwym graczom. A nawet przy zakupie premierowym np. w grach EA dostajesz darmowe dodatkowe rzeczy (te limited edition)

Z tymi "uczciwymi" graczami trochę przesadziłeś. Mało kto kupuje nowe gry i ich nie odprzedaje.

 

Tak jak pisałem wcześniej. Kody przyczynią się do tego, że ludzie przestaną kupować nowe gry. Kiedyś na odsprzedaży "traciło" się 30-50, w zależności ile gra stała na półce. Teraz trzeba do tego doliczyć wartość zużytego kodu. Kupując gry od EA na starcie tracisz 50 zł. Chyba, że nie grasz w multi, co w przypadku BC2 jest po prostu śmieszne.

 

Te kody to żaden problem, bo większość multiplayer'ów jest do dupy. Powtarzane schematy. Problem może być jeżeli kolekcjonujesz pucharki, a gra wymaga zdobycia ich w MP.

Tak... Już lecę wydawać 50 zł, żeby zdobyć jakieś wirtualne pucharki.

 

Taki kod na bank pojawi się w nowym NFS i Dead Space.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Ape Escape 1 listopada?

 

http://www.joystiq.com/2010/08/26/ape-escape-for-ps3-listed-by-gamestop-likely-a-move-game/

 

Oby to byla prawda. Chetnie bym powrocil do tego zwariowanego swiata ;]

 

A ja bym się tak nie jarał ;]. To znaczy sam do niedawna cieszyłem się z nowego AP ale dopóki nie zobaczyłem gameplayu.

To jest jakiś japanese arcade shit robiony pod Move nic ale to nic nie miało to wspólnego z poprzedniczkami - dobrymi platformerami.

 

Jedyna nadzieja, że podobno wyjdą 2 nowe AP i może któryś z nich to platformówka jak pierwsze części.

Nie wiem.

 

Rzeczywiscie. Wlasnie obejrzalem ten gameplay i nie wyglada to za dobrze...ehh :/

Odnośnik do komentarza

Te kody to żaden problem, bo większość multiplayer'ów jest do dupy. Powtarzane schematy. Problem może być jeżeli kolekcjonujesz pucharki, a gra wymaga zdobycia ich w MP.

Tak... Już lecę wydawać 50 zł, żeby zdobyć jakieś wirtualne pucharki.

 

Taki kod na bank pojawi się w nowym NFS i Dead Space.

 

Dlatego napisałem że dopiero wtedy robi się problem. Podejrzewam, że liczba pucharków w multi też wzrośnie żeby zwabić "zbieraczy".

Odnośnik do komentarza

http://www.ps3site.pl/hirai-wierzy-ze-ps3-przebije-ps2/51787/#respond

 

Kaz sie chyba przejedzie na tym optymizmie... obym sie mylił, ale ps3 tak naprawde nie ma nic do zaoferowania 'ludziom zielonym' jesli chodzi o konsole.

 

 

playerek filmów na BD? taki playerek to koszt 300zl

multimedialny kombajn? n/c

darmowy online? online moze i tak, ale wprowadzanych jest coraz wiecej platnych usług.

za(pipi)iaszcze gry? jak ktos jest zielony to kupuje wii lub x'a bo tutaj jest lepsza reklama

move? na rynku jest wii

 

moim zdaniem tak to widzi ktos kto chce sobie kupic pierwsza konsole lub nigdy sie tym nie interesował.

 

ps3 ma jakies asy w rękawie? bo chyba nie 3D...

Odnośnik do komentarza

Na PS2 tez chyba każdy... PS3 ma dłuższy okres życia niż PS2. Zresztą jest to mylące, bo przez okrez życia należy rozumieć czas do wypuszczenia kolejnej konsoli, a przecież potem support też będzie przez jakieś 3-4 lata.

nie kazdy ;)

psx mialem, ps2 nigdy nie kupilem, ps3 dopiero z premiera slima ;)

czyli teraz ps4 nie kupie i poczekam na 5

Odnośnik do komentarza

News z Niezgrani.pl

 

Sony na japońskiej oficjalnej stronie dało licznik (jeszcze 5dni) i tajemniczą grafikę:

 

http://www.jp.playst.../title/amimono/

 

Jak pisze jest napisane (:whistling:) na Niezgranych:

Słowo "amimono" zawarte w adresie strony oznacza w języku japońskim "rzeczy robione na drutach".

 

Więc albo nowa gra o robieniu na drutach na Move albo .......... Agent od R* :woot:.

 

To samo chciałem napisać to jest Agent ;p stawiam flaszkę.

Nie no żartuje ale od razu jak zobaczyłem ten "rysunek" to skojarzył mi się z Agentem.

 

O kurde nie ma co spekulować tylko czekać do środy, trzymam kciuki i wszystko inne żeby to był Agent.

Odnośnik do komentarza

Co ma SCEJ do Agenta?

Zbliżające się TGS?

I w końcu pierwsze informacje odnośnie Agenta?

 

"Trzepie" od 15 minut google w celu informacji "robienie na drutach" - symbolika, zimna wojna, lata 70, Agenci ale nic nie znajduje ;p.

 

Albo może to nowy kolejny ex w końcu na ppe pisali, że Sony ma zapowiedzieć parę nowych.

 

Zresztą nie mów, że z Agentem to Ci się nie skojarzyło ;p.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...