Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Zaqair

Większość to już znane/zapowiedziane gry ;/ (no niby jest te 6 nowych ale imo bez rewelacji ;p) a liczyłem na Mirrors Edge 2 oficjalnie ;/.

 

Też na ten tytuł liczyłem. Ale pocieszam się, że może EA chciało sobie coś zostawić na GC... oby :rolleyes: . W końcu jakieś tam info, że nad tą grą pracują już chyba było.

 

No właśnie.

 

Ja to w ogóle liczyłem, że już na E3 będzie ME2. No nic tak jak napisałeś może na GC.

Info bylo ale czytalem gdzies ze EA nawet nie chce slyszec o ME2 :( szkoda moze jednak jakos ich przekonaja i zobaczymy cos na gc lub tgs albo tej imprezie pod koniec roku co duzo nowych gier pokazuja

Edytowane przez zaq123456
Odnośnik do komentarza

Szkoda bo z miłą chęcią przytuliłbym ten "zestaw" ale maks to jakieś 150-200 dolarów, maksymalnie, czytaj cena jeszcze w miarę rozsądna.

http://www.amazon.co.uk/Digital-Analogue-Science-Rockstar-Games/dp/3865219349/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1279476990&sr=1-1

Jak juz przyjdzie, to daj znac.

 

 

Jesli chodzi o Mirrors Edge 2, to myslalem ze gierke juz robia, bo nawet w PSX Extreme cos o tym wspominali.

Edytowane przez Yabollek007
Odnośnik do komentarza

Szkoda bo z miłą chęcią przytuliłbym ten "zestaw" ale maks to jakieś 150-200 dolarów, maksymalnie, czytaj cena jeszcze w miarę rozsądna.

http://www.amazon.co.uk/Digital-Analogue-Science-Rockstar-Games/dp/3865219349/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1279476990&sr=1-1

Jak juz przyjdzie, to daj znac.

 

 

Jesli chodzi o Mirrors Edge 2, to myslalem ze gierke juz robia, bo nawet w PSX Extreme cos o tym wspominali.

 

ŁoŁ ale różnica w cenie, jestem w szoku. A czemu to tak?

 

Ok dam znać tylko prędzej podam Ci numer konta żebyś mi chociaż połowę kwoty przelał ok?

 

Heh a gdzie ja napisałem, że biorę? Napisałem, że to by była cena w miarę rozsądna i z chęcią przytuliłbym taki zestaw ale i tak raczej go nie wezmę.

Za dużo gier wychodzi, PS Move itd. żeby brać za 400 stówy ten zestawik.

 

Może kiedyśśśśśśśś cena pewnie jeszcze spadnie.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Szkoda bo z miłą chęcią przytuliłbym ten "zestaw" ale maks to jakieś 150-200 dolarów, maksymalnie, czytaj cena jeszcze w miarę rozsądna.

http://www.amazon.co.uk/Digital-Analogue-Science-Rockstar-Games/dp/3865219349/ref=sr_1_1?ie=UTF8&s=books&qid=1279476990&sr=1-1

Jak juz przyjdzie, to daj znac.

 

 

Jesli chodzi o Mirrors Edge 2, to myslalem ze gierke juz robia, bo nawet w PSX Extreme cos o tym wspominali.

 

 

Tez czytalem ze maly team robi ale jak EA nie chce slyszec nawet o ME2 to raczej DICE tego nie wyda

Odnośnik do komentarza

Ale skąd wiecie, że EA nie chce słyszeć o ME2? Kto tak mówił?

Zaq ;]

 

Ja też o tym nie słyszałem kurde no ale coś jest na rzeczy skoro tyle mija czasu a nadal cisza.

Może na tym GC ale większość tych większych gier EA zapowiadało na E3 i zdaje mi się, że właśnie tam by zapowiedzieli ME2.

 

Dice pewnie tylko w głowie teraz BF-y.

 

I ve got a bad feeling about this jak to mawiał Han Solo :confused:

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ale skąd wiecie, że EA nie chce słyszeć o ME2? Kto tak mówił?

Zaq ;]

 

Chodziło mi bardziej o jakiegoś prezesa EA czy coś, ale kto wie gdzie pracuje Zaq :thumbsup: .

 

W sumie taki Jaffe też zaprzeczał o Twisted Metalu, a jak się skończyło to wszyscy wiemy.

 

I tak w ogóle Dice musi mieć już jakiś kolejny duży projekt. Albo Battlefield 3, w co wątpię, bo BC2 jest jeszcze na topie (i ciągle go wspierają), teraz jeszcze robią multi do MoH, a dla samych pecetowców gry nie będą wydawać. Albo, właśnie, ME2 :rolleyes:.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

A moze "styl " multi jaki proponuje DICE na konsolach jest poprostu hujowy. Jedynie nowe studio dajace nowe IP , lub Resistance 3 jesli powroci do stylu R1 , lub killzone 3 jest w stanie uratowac konsolowe fps multi. :/

Bf uwielbiam, po prostu w moh chyba Dice nie wiedzialo co chca zrobic z ty multi wiec im wyszedl bf-mw multi i to bardzo slabe

Odnośnik do komentarza

OMFG, OMG.

 

Jeszcze nie ma tu tego newsa :o to znaczy to na razie plotka ale

to będzie to, cholera to będzie tooo. Obrazek z EFLC wyraźnie wskazywał, że albo VC albo SA.

 

 

http://www.xbox360ac...Hollywood-.html Grand Theft Auto V Heading to Hollywood?

 

Tutaj masz o tym samym:

 

http://uk.ps3.ign.co.../1108444p1.html

 

 

Podobno chłopaki z R* byli ostatnio widziani w Los Angeles jak robili zdjęcia i kręcili filmy.

 

 

 

We've contacted Rockstar who have, unsurprisingly, remained tight-lipped, refusing to comment on rumour or speculation.

 

Ojoj coś się święci :teehee:

Edytowane przez sprite
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Wiem, wiem, wiem, że się kręcili ;];];]

 

Sprite ja wiem co się święci NOWE GTA. Piszę to po raz setny MUSZĄ JE ZAPOWIEDZIEĆ W TYM ROKU żeby w przyszłym wypuścili a 2011 to pewniak.

Bo nie wierzę, że dopiero w 2012 miałoby wyjść nowe GTA, 4 lata od czwórki no way. Tym bardziej patrzeć jak było na PS2.

 

Święci się San Andreas 2 (czemu nie VC najpierw hmm) dobra trzeba czekać do pokazu Maksia Payne trzeciego a może szybciej.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Coati dobrze prawi.

 

Silnik mają już gotowy więc i tak już dawno ludzie się dziwili czemu nie wychodzi/nie zapowiadają kolejnej części. Pomiędzy GTA 3 a VC było tylko ponad rok różnicy a pomiędzy VC a SA 2 lata.

Tutaj mijają ponad 3 lata i nadal brak zapowiedzi.

 

Zdjęcia już pewno dawno mają gotowe, pewnie już samo miasto dobrze wygląda hehe.

Odnośnik do komentarza

Fuck - San Andreas 2.0 to byloby istne cudo. Te wszystkie wsie, lasy, pustynie, miasta w next genowym ujeciu?

 

I wyobrazcie sobie jeszcze jedna rzecz. Kazde z trzech miast w GTA: SA bylo mniej wiecej wielkosci miasta z GTA III / Vice City. To teraz sobie wyobrazcie, jakby w nowym San Andreas kazde z tych trzech miast rozmiarem bylo zblizone do LC z GTA IV. Do tego jeszcze doliczcie te wszystkie tereny pozamiejskie - teren gry bylby tak wielki, ze moznaby bylo w ta gre chyba grac 4 lata i wszystkiego nie poznac.

Odnośnik do komentarza

Fuck - San Andreas 2.0 to byloby istne cudo. Te wszystkie wsie, lasy, pustynie, miasta w next genowym ujeciu?

 

I wyobrazcie sobie jeszcze jedna rzecz. Kazde z trzech miast w GTA: SA bylo mniej wiecej wielkosci miasta z GTA III / Vice City. To teraz sobie wyobrazcie, jakby w nowym San Andreas kazde z tych trzech miast rozmiarem bylo zblizone do LC z GTA IV. Do tego jeszcze doliczcie te wszystkie tereny pozamiejskie - teren gry bylby tak wielki, ze moznaby bylo w ta gre chyba grac 4 lata i wszystkiego nie poznac.

 

Nooooooooooooooo.

 

W ogóle ile pytań, ile niewiadomych. Załóżmy, że tak to prawda i kolejne GTA to SA2 właśnie to najważniejsze jestem ciekaw czy znowu dostaniemy "nygga klimat" itd. czy może znowu poważne GTA wzorem 3 i 4.

Jeżeli mam być szczery to wolałbym stokroć razy piaskownicę, nygga klimat, multum rzeczy do zrobienia, do zabawy itd. niż poważne tony. Tym razem.

 

Osobiście mimo wszystko wolałbym bardziej VC2 ale SA też mnie niezwykle jara. Choć myślałem, że sytuacja będzie analogiczna jak za czasów PS2; dostaliśmy czwórkę (odpowiednik trójki), dostaniemy VC i na końcu SA aleee ... Zresztą nie ważne gdzie się będzie dziać nowe GTA może być i kosmos.

(Marzy mi się Londyn - Anglia).

 

Aż sobie dzisiaj odświeżyłem ten zaje.bisty trailerek SA, uwielbiałem go ;]

 

 

SA na RAGE :wub: no kurdeeeee kiedy pokaz Maxaaaaaaaaaa

Odnośnik do komentarza

a ja nie ogarniam tesktow o SA2 i VC2, myslalem (i mam nadzieje ze GTA5 to bedzie calkowicie nowa część a nie jakas "druga czesc poprzedniej czesci"

i chcial bym zeby trafili z bohaterem w koncu w jakies fajne klimaty, bo ani murzyni, ani mafia, ani rusek do mnie nie trafiał ;p

 

zresztą powini wymyslić coś co bedzie odroznialo gre od reszty przynajmniej fabularnie, bo jak ostatnio bylo mowione w temacie o RDR wszystkie GTA to bylo "od zera do mafijnego bohatera" , mogli by coś nowego zapodać

 

 

co do ogromu SA to oczywiscie byla zaleta, ale tak jak bylo mowione rpzy okazji gta4 teraz gry sa bardziej skomplikowane i trudniejsze do zrobienia, wiec miasto z 4 mialo ow iele wiecej detali i wymagalo wiecej roboty niz kilka razy wiekszy teren z Sa, dlatego nie licze na to ze miasto/teren bedzie porownywalny z SA, chociaz moglby byc troche wiekszy niz w 4

 

no i licze ze powroci mozliwosc szerokiej customizacji postaci bo w SA to bylo swietne, a w 4 bardzo okrojone i tylko kilka ubranek

gdyby tak sie stalo to moli by pozwolić na granie w multi postaciami z singla bo customizacja pozwolila by na roznorodność

 

mogli by tez rozwinąć odrobine wspinaczke, oczywiscie nie żeby zrobic klona assasin creed, ale troche bardziej, i odrobine powiazac z fabułą, bo np w RDR wspinaczka byla troszke lepsza niz w 4, ale prawie nigdy sie nie przydawala (tylko w jednej (moze 2) misji w sumie, a poza misjami tym bardziej nie) , a to fajny patent jest

 

 

cieszyl bym sie tez gdyby troszke polecieli w strone RPGa zeby postac mogla sie rozwijać na rozne sposoby, to by dawalo zachete do powtornego przechodzenia

troche ciezko to sobie wyobrazic w gta ale mysle ze dalo by sie to zrobić , rozgrywka mogla by dzieki temu nie byc liniowa

 

co do liniowosci rozgrywki, ciekawe by bylo gdyby pojawily sie sprzeczne ze soba questy, czyli 2 osoby zlecaja sprzeczne zadanie i wybieramy ktore robimy, albo czasem mozemy calkowicie olac questa i np zabic zleceniodawce (oczywiscie nie w wypadku najwazniejszych fabularnych misji), kilka takich wyborow bylo w gta4, ale znikomo

Edytowane przez Yano
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Pewnie fake, ale nie mogłem się powstrzymać: "UNCHARTED III"

 

http://www.gamezilla...ne-na-facebooku

 

Trzymamy kciuki??

Oszaleli dzisiaj z tymi newsami - plotkami wywołującymi zawał ;]

Najpierw GTA teraz U3 fuckkkkkkkkk.

 

Oj trzymamy kciukiiiiii.

 

a ja nie ogarniam tesktow o SA2 i VC2, myslalem (i mam nadzieje ze GTA5 to bedzie calkowicie nowa część a nie jakas "druga czesc poprzedniej czesci"

i chcial bym zeby trafili z bohaterem w koncu w jakies fajne klimaty, bo ani murzyni, ani mafia, ani rusek do mnie nie trafiał ;p

 

A kto powiedział, że nowe GTA to będzie piątka?

Nie chce mi się rozpisywać tym bardziej kiedyś o tym pisałem ale zrobienie i danie liczby 5 nowemu GTA to bzdura. Bo po jaką cholerę zapędzać się w liczby jednak większość liczy na drugą część VC/SA a na 5 przyjdzie czas w następnej generacji.

 

Silnik ten sam, zmiany w gameplayu itd. to jednak za mało na "piątkę". Niech będzie tak jak było do tej pory (za czasów pierwszych GTA (1 i 2, London i potem 3 VC i SA), a na PS3 czwórka i teraz znowu VC2 i SA2 przynajmniej ja mam taką nadzieję a na PS4 GTAV.

 

Fajne klimaty były w każdej części (VC i SA bezkonkurencyjne) ;p

 

zresztą powini wymyslić coś co bedzie odroznialo gre od reszty przynajmniej fabularnie, bo jak ostatnio bylo mowione w temacie o RDR wszystkie GTA to bylo "od zera do mafijnego bohatera" , mogli by coś nowego zapodać

 

A nie wszystkie bo czwórka nie była "od zera do bohatera" i to samo w dodatki.

Zresztą kto powiedział, że tak nie będzie w nowym GTA? W sumie w dużej mierze to zależy od środowiska jakie nam dadzą.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...