Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Niedawno kupiłem Ps3 i w sumie chce się podzielic kilkoma refleksjami. A jako posiadacz obu konsol jestem niejako przyzwyczajony do funkcjonalnosci Xbox'a ale maszyna Sony powala mnie swoim brakiem funkcjonalności, tak potężna zabawka a tak naprawde mało potrafi.

No ale przejde do rzeczy po pierwsze rażącym błędem jest brak automatycznego wykrywania plików na pendrivie. Nastepna denerwująca rzecz to brak playlisty dla plików Video, brak custom soundtracków w grach i w menu bo tak naprawde jak ktoś chce coś poustawiać i posłuchać muzy to nie ma opcji i jest to rażącym niedociągnięciem. Tak samo pobieranie dem i ich pużniejsza instalacja też daje wiele do życzenia jak i półgodzinne aktualizacje gier. To że większość gier nie obsługuje 1080p to szkoda mówić jak i brak jakiegokolwiek headseta w zestawie to kpina. A i wygląd friendlisty też pozostawia wiele do życzenia. Ale też napisze coś o zaletach takich jak np.darmowe granie online, możliwośc zakupów w zł, brak jakiejkolwiek blokady regionalnej co że tak powiem strasznie denerwuje w usłudze M$. Także mozliwość bezpośredniego kopiowania mediów na dysk konsoli jest też niezaprzeczalnie plusem. W sumie tylko tyle przychodzi mi do głowy.

Na koniec napisze tylko tyle że Ps3 kupiłem tylko dla Exklusiwów bo jednak tytuły Multiplatformowe wole ogrywać na konkurencyjnym sprzęcie.

Odnośnik do komentarza

No fakt PS3 ideałem nie jest. A te półgodzinne aktualizacje gier to zależą od szybkości łącza. I co Ci nie pasuje w instalacji gier? Przecież możesz zostawić konsole na pobieraniu, jak skończy to wszystko się samo zainstaluje i konsola się sama wyłączy.

Odnośnik do komentarza

Tak ale jak chce w cos zagrac w danym momencie i mam czekac mnóstwo czasu to mnie coś trafia.

A dla plików wideo nie da sie zrobić playlisty. A co do katalogów to nie ma znaczenia zrobilem tak jak na psp i efektu nie przynioslo zadnego, robiłem inne i tez to nic nie dalo jedynie folder motywów normalnie był wykrywany. Ale cuż nie czepiam sie to tylko moja opinia że sprzet jest troche skopany softowo w XMB. A łoncza nie mam wolnego.

Odnośnik do komentarza

Tak ale jak chce w cos zagrac w danym momencie i mam czekac mnóstwo czasu to mnie coś trafia.

A dla plików wideo nie da sie zrobić playlisty. A co do katalogów to nie ma znaczenia zrobilem tak jak na psp i efektu nie przynioslo zadnego, robiłem inne i tez to nic nie dalo jedynie folder motywów normalnie był wykrywany. Ale cuż nie czepiam sie to tylko moja opinia że sprzet jest troche skopany softowo w XMB. A łoncza nie mam wolnego.

 

Cóż, polecam łącze 20mbps... wzwyż - jakoś na nic nie czekam... :whistling: Nie rozumiem nadal o co Ci z tym pkt. chodzi?

 

A co do wykrywania to mi działa więc nie wiem jak Ty robisz... http://ps3explained....lder-structure/ P.S. Wielkość liter ma znaczenie przy folderach.

 

Ale jak już wspomniałem - PS3 na pewno ideałem nie jest xD

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

 

Cóż, polecam łącze 20mbps

Znalażł się pan piszący poprawnie i wytykajacy błędy. Ale co do struktury jest to uciazliwe tej wersji nie sprawdzałem ale dla osoby która się nie zna na kompach ty myslisz ze będzie siedziała pół dnia i szukała jak się to robi dlatego jest to gówniane rozwiązanie przy tak dużej mocy obliczeniowej i Sony dalo przysłowiowej D**y.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...