Skocz do zawartości

PS3 - Komentarze/aktualności/inne rozmowy o PS3


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

De Niro jak Sullivan? Hmm a Pesci?

 

No z taką obsadą może piątą wodą po kisielu coś by z tego wyszło. Tylko Wahlberg niech spier... już w jednej ekranizacji growej zagrał... jakże cudnej.

A kto zagra Chloe? :wub:

Chyba kto zagra Elene, bo to będzie ekranizjacja pierwszej części. W sumie nie wiem czy nie lepiej byłoby gdyby była to osobna opowieść. I mam nadzieję, że Sony/Naughty Dog mają ciągły wgląd w ten projekt.

 

Też mi się nie widzi ten cały Wahlberg, nie przepadam za tym aktorem i jakoś też mi nie pasuje do Nathan'a.

Odnośnik do komentarza

Eee to tym bardziej szkoda, również o wiele bardziej wolałbym osobną opowieść jakiś spin off. Coś jak komiks Uncharted Eye of Indra, bo po cholerę robić film na podstawie filmu... heh.

 

Nom Wahlberg to kiepszczyna aktorzyna jak on niby ma udźwignąć ciężar głównej postaci - Drake. Za cholerę tego nie widzę.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Uncharted 3 jak ICO? Całkiem możliwe…

http://www.ps3site.pl/uncharted-3-jak-ico-calkiem-mozliwe/57028/

 

ND ich skromność... czy oni zdają sobie sprawę, że są jednym z najbardziej utalentowanych "teamów". Że stworzyli gry legendy... choć cieszy, że kolejny dev który podaje GTAIII i to jaki dev.

 

Btw wielkimi krokami zbliża się VGA na Spike TV - 12 grudnia. A dzisiaj czy wczoraj Epic Games ogłosiło, że zapowie nowy tytuł na VGA (chodzą ploty, że nowe Girsy z obsługą PS Eye tfu to znaczy Kinecta - FAIL). Ostatnie też czytałem, że jakieś studio zapowie nową grę na VGA chyba THQ ale nie jestem pewny. Tak czy siak fajnie, że VGA stała się "imprezą" do ogłaszania gier.

 

Ale co tam inne gry, pytanie czy zapowiedzą Uncharted 3. Szanse są małe patrząc ile exów obecnie Sony ma w produkcji, poza tym to, że zapowiedzieli "dwójkę" na VGA kompletnie nie oznacza, że i trójkę tam zapowiedzą. Ale zawsze jakiś procent nadziei i niepewności jest... ja tam ściskam pośladki z nadzieją, że może jednak puszczą 15 sekundowego "teaserka" z Drakiem i napisem "U3" ;].

 

Będę się modlił o to.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

THQ na VGA ma ogłosić (może nawet wraz z jakimś teaser'em) nad czym pracuje Guillermo del Toro (ten reżyser m.in Labiryntu Fauna, jakby ktoś nie wiedział). Choć i tak gry nie należy się spodziewać nie wcześniej niż w 2012.

 

A co do U3, to na 90% jestem pewny, że nic w jego sprawie nie ogłoszą (a już na pewno nie jeśli chodzi o premierę w 2011). Tak przynajmniej się nie rozczaruje, a zawsze miło się zaskoczę jak jednak się myle :teehee: .

 

A szczerze mówiąc to na VGA wolałbym trailery (z gameplayem) gier, które są pewne w 2011 a jeszcze nie widzieliśmy ich 'w ruchu', czyli np. Batman AC (w sumie rok temu dali teaser, to teraz mogą dać trailer ;) ) czy Resistance 3.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

O właśnie o wilku mowa kolejna gra na VGA.

 

THQ na VGA ma ogłosić (może nawet wraz z jakimś teaser'em) nad czym pracuje Guillermo del Toro (ten reżyser m.in Labiryntu Fauna, jakby ktoś nie wiedział). Choć i tak gry nie należy się spodziewać nie wcześniej niż w 2012.

 

A co do U3, to na 90% jestem pewny, że nic w jego sprawie nie ogłoszą (a już na pewno nie jeśli chodzi o premierę w 2011). Tak przynajmniej się nie rozczaruje, a zawsze miło się zaskoczę jak jednak się myle :teehee: .

 

Właśnie gra del Toro zapomniałem a jeszcze wklejałem tego newsa heh.

 

No nic do 11 w zasadzie to u nas 12.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

W sumie nie wiem po co Activision się tak męczy. Skoro nie chcą takich deweloperów jak Bizzare, to niech w ogóle poświęcą się tylko produkowaniu kolejnych COD'ów i dlc do nich (na którym zbijają krocie), a nie wydają takie, za przeproszeniem, gówna jak Blood Drive, Apache Air Assault; czy, może i dobre, gry muzyczne, ale na które popyt już się skończył (co pokazują słabe wyniki sprzedaży DJ Hero 2 czy GH6). A wtedy będę miał cichą nadzieję, że kiedyś 'hype' na COD'y się skończy i Kotick pójdzie na dno jak Titanic :whistling: .

Odnośnik do komentarza

Co do studia Bizarre - jesli faktycznie zostalo zamkniete to wielka szkoda, glownie dla fanow racerów, bo na tym znali sie na prawde dobrze. Inne ich gry, jak chociazby nowy Bond to przecietniaki.

 

Coz, niektorych developerow po prostu przerosla obecna generacja konsol - na PSX/PS2 pisali dobre gry, a na PS3 zwyczajnie zabraklo im talentu. Nie mam na mysli tylko Bizarre, ale rowniez chocby Free Radical - firma znana z doskonalego Time Splitters na PS2 wysmażyła na PS3 taką kiszke jak Haze.

Odnośnik do komentarza

Co do studia Bizarre - jesli faktycznie zostalo zamkniete to wielka szkoda, glownie dla fanow racerów, bo na tym znali sie na prawde dobrze. Inne ich gry, jak chociazby nowy Bond to przecietniaki.

 

Coz, niektorych developerow po prostu przerosla obecna generacja konsol - na PSX/PS2 pisali dobre gry, a na PS3 zwyczajnie zabraklo im talentu. Nie mam na mysli tylko Bizarre, ale rowniez chocby Free Radical - firma znana z doskonalego Time Splitters na PS2 wysmażyła na PS3 taką kiszke jak Haze.

 

Nom np. całą Japonię ;p.

 

Btw odnośnie tych zapowiedzi BioWare cholera a może chodzi o nowego Kotora :wub: . I oczywiście na konsolę...

Odnośnik do komentarza

Na VGA bd Saints Row 3. :potter:

A uncharted 3? Marzec 2012 albo luty , wczesniej zapomnijcie ,a zapowiedz przed E3 (kwiecien ,maj). Res3 tez pewnie na styczen 2012 bd celowac choc moze i wyrobi sie na listopad,a na temat The last Gardian sie w ogole nie wypowiem bo moja kryształow kula nic nie widzi nt. tej gry. Styczen bądz luty 2012? Pewnie tak.

Odnośnik do komentarza

Resistance będzie na jesień 2011 a nie styczeń 2012, a TLG na święta 2011 ale tutaj czuję przeniesienie na 2012.No i czemu mamy zapomnieć o Uncharted 3 w 2011 roku?

 

Też chciałbym się dowiedzieć ;].

 

W 2011 na jesień minie 2 lata od dwójki więc nie wiem czemu trójka w 2011 jest niemożliwa (taka sama przepaść była pomiędzy jedynką a dwójką). Może zapowiedź U3 na VGA jest znikoma ale np. zapowiedź na E3 z datą premiery jeszcze 2011 - czemu nie.

 

PS. Noo Saints Row 3 też mogliby już oficjalnie zapowiedzieć. Ale jakiś czas temu ktoś z THQ powiedział, że szybko trójki nie zobaczymy. Teraz ma wyjść jakaś arcadówka SR na XLA.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

To nie chodzi oto, że ND by się nie wyrobiło z U3 (pewnie sama praca idzie im jeszcze szybciej niż przy U2, skoro nawet oferują swoją pomoc innym studiom od Sony), ale oto że na jesień 2011 Sony ma już dość swoich hitów. Tym najważniejszym jest Infamous 2, które wydaje mi się ma być takim U2 jeśli chodzi o serię infamous. Potem jeszcze Resistance 3, które kończy jakąś tam trylogię i też znana marka i w ogóle. A do tego jeszcze pomniejsze hity jak Ratchet, Twisted Metal, pewnie jakiś większy tytuł na Move i TLG (choć tu mi się wydaje, że w święta dostaną go tylko Japończycy, nie wiem jak to było z Ico czy SoC, ale przeważnie typowo japońska produkcja wychodzi z opóźnieniem na zachodzie. A jeśli wyszedłby w czasie tych premier U3, to jasne pewnie pobiłby wyniki sprzedaży wszystkich exów Sony, ale te wszystkie ich pozostałe tytuły pewnie by się nie sprzedały tak dobrze (bo jeśli ktoś miałby do wyboru U3 lub iF2 to raczej pewnie że wybierze U3, a if kupiłby w późniejszym okresie albo co gorsza dla Sony wymieniłby się), o ile w ogóle by się sprzedały (patrząc na to, że Sony nie wie na czym polega w dzisiejszych czasach marketing). A trzeba pamiętać, że do tego dochodzi multum dużych tytułów multiplatformowych (kolejna Fifa/Pes, Call, AC, N4S i inne duże serie). Więc myślę, że Sony nie będzie tak głupie, żeby wszystkie tytuły rzucać na jeden okres, a potem żeby 2012 świecił pustkami.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

1) SR3 zostal zapowiedziany ze OFICJALNA zapowiedzia wraz z trailerem bd na VGA

2) Res3 i U3 w 2011? Heh , zacytuj mnie pod koniec pryszlego roku jak bd siac flame ze przesunieto ktorąs z tych gier ... bo przeciez LBP2 tez byl pewniakiem na ten rok jak i GT5 na 3 listopada. To samo heavy rain w 2009 :whistling: A z tym TLG to nie wiem ,ale ja tam widze luty 2012 ,a to ze miedy kojelnymi Unchartedami byly 2 lata przerwy to ZADEN argument. Nikt nie powiedzial ,ze tak bd czesci wychodzic ,a majac tyle gier ktore kiedys SONY MUSI wypuscic po tylu latach developingu to nie wyaje mi sie ,ze bd pospieszac ND aby te wypuszcało ich super killera i walczyl z ich wlasnymi produkcjami oto ktore lepiej sie sprzeda w okresie światecznym. Ale Ja tam przeciez nic nie wiem ... tylko ze jak wiekszosc z was napala sie na te VGA z zapowiedzia U3 i premiera na 2011 to smiac mi sie chce. Gre raz zapowiedzieli w ten sposob i odrazu sraka przez pokazem ,a potem zawód i "a czemu u3 nie bylo jak mialo byc?!?!?!" Apoza tym szkoda ze nikt z was nie zaobserwowal ,ze od 2 lat okres ten "swiateczny" to nie to co kiedys ze wychodzily same killery i nie bylo wiadomo co wybrac ,teraz tym okresem jest styczen-marzec przez liczne obsuwy wiec bankowo mur beton jak ch.uj 1 z tych 3 pozycji wyjdzie w 2012,a na 75% dwie (u3 i TLG). Ale ja tam nic nie wiem przeciez tylko "głosno myśle". :potter:

Odnośnik do komentarza

1) Można linka do tego newsa, że zapowiedzą SR3 z trailerem na VGA?

 

2) O jeju, jeju żeby ten śmiech Ci nie zaszkodził ;/. Czemu zaraz napala i sraka czytaj uważnie przecież wyraźnie zaznaczamy, że to, że zapowiedzieli U2 na VGA nie oznacza, że teraz zapowiedzą U3. Ale tak samo nic nie skreśla, że mogą zapowiedzieć, tak jak mogą dzisiaj zapowiedzieć o godzinie 15 phi. Nadzieję można mieć.

 

Teraz powiedz mi kto napisał, że między kolejnymi Unchartedami jest 2 lata przerwy i podał to jako argument za? Bo wydaję mi się, że nikt to, że mija 2 lata oczywiście, że nie jest żadnym argumentem ale jest swoistym zielonym światłem. Przynajmniej nie można się dowalić, że jest za wcześnie na na trójką (pipi)aaa.

 

Poza tym ja widzę jeszcze jedną małą tendencję (uprzedzam faktyyyyyyyy NIE TO NIE JEST ARGUMENT za) developerzy lubią wypuszczać sequele swoich gier w podobnych okresach co poprzednie części. Wystarczy spojrzeć na byle jaki sequel wliczając w to nawet exy Sony (pomijam obsuwy tylko np. pierwotne daty)...

 

Ch.uj tam niech szanse na U3 w 2011 będą 1 procentowe ale i tak wolę żyć w takiej nadziei. W 2012 jest koniec świata i to jest argument, że nie wydadzą trójki w tym roku ha.

Odnośnik do komentarza
W 2012 jest koniec świata i to jest argument, że nie wydadzą trójki w tym roku ha

Dopiero w grudniu wiec spokojnie.

Może masz troche racji,ale i tak ja obstawiam początek 2012 ,a o SR3 czytałem nawet na ppe info o tym VGA ,jak znajde link to dam.

 

 

Tak na szybko z innej strony http://gamebox24.pl/ranking.php?mode=blog&message_id=5156&tpl_dir=skin&skin=ProJam_Dark&row_template=gamebox20_message2.tpl&cache_time=0

Edytowane przez XM16E1
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A już jeśli spekulujemy o U3 na VGA, na podstawie tego, że tak było z U2, to o ile mnie pamięć nie myli to z parę tygodni wcześniej Sony/ND opublikowało krótki teaser U2 (ten co Nathan idzie po śniegu do sztyletu) i potem na VGA zgodnie z zapowiedzią był trailer z Nathanem w zwisającym pociągu i chyba w tym samym okresie była duża zapowiedź U2 w GI, a teraz nic, więc szanse na U3 na VGA to moim zdaniem 0,001% . Mi tam nie żal, jest tyle świetnych premier w '11, że cieszę się że U3 wyjdzie dopiero w '12 (też obstawiam wiosnę).

Odnośnik do komentarza

Czyżby Mass Effect 3 :potter:

 

http://www.vg247.com...ioware-project/

 

Ja po tym teaserze odnoszę wrażenie, że Bio chcą ogłosić nową markę. Albo jakąś strzelankę w uniwersum ME (ale nie mającą wiele wspólnego z trylogią), co jest bardziej prawdopodobne niż nowa marka, na którą potrzeba więcej kasy wyłożyć. W ogóle uniwersum/świat ME jest tak duże, że spokojnie zmieści się tam miejsce na rpg, strzelanki a może i nawet strategie (choć raczej te ostatnie już nie od Bioware). Nie sądzę, że to chodzi o ME3.

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...