Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Ech no tak, ale pytanie czy przed nim je w ogóle miałes? Część osób ma to na nawet każdej cut scence. Nawet na fabrycznym hdd i po rebuildzie. Inni żadnych.

Dwoje moich znajomych przed paczem miały takie zaciecia/ freezy/ problemy z audio. Nie wiem jak teraz.

W każdym razie dzięki za info. :)

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Ech no tak, ale pytanie czy przed nim je w ogóle miałes? Część osób ma to na nawet każdej cut scence. Nawet na fabrycznym hdd i po rebuildzie. Inni żadnych.

Dwoje moich znajomych przed paczem miały takie zaciecia/ freezy/ problemy z audio. Nie wiem jak teraz.

W każdym razie dzięki za info. :)

Ja przeszedłem grę 3 razy i nie było najmniejszych problemów, może to wina lasera lub dysku.

Odnośnik do komentarza

Takie filmy to mockbustery,robione przez "genialne" studio Asylum.Gdy powstaje wysokobudżetowa papka dla głupich hamburgerów ,studio to tworzy film klasy Z o podobnym tytule licząc na zyski (wśród debilnych amerykanów)podczas całego zamieszania w okół premiery danego filmu.

A poza tam raczej miało być "pogromcy" :D Z tego co wiem to jakaś irańska popierdółka,chłopaki chyba liczą na jakieś 200 dolarów może za to żeby zdążyć s(pipi)ić w ciągu miesiąca zanim niewyżyte w call of duty ,jankeskie NWO wpadnie do ich państwa zapewne tym razem twierdząc żę będzie to dobre miejsce do wypadku kolonizacyjnego na marsa.Ale co ja tam wiem,no nic ide ciupac w U3 :f

Odnośnik do komentarza

czytalem kiedys wlasnie o tych produkcjach, Johnny Knoxville jest podobno ich wielkim fanem... ;) a co do samego U3, lyknalem od znajomego za rabatowa cene, z braku czasu przejscie ow gierki zajelo mi z dobry tydzien i powiem szczerze, ze im blizej do konca tym wieksze znuzenie odczuwalem... wszystko bylo ok, do czasu wyczekiwanej pustyni, motyw i sceneria sama w sobie jak najbardziej na plus, ale pozniej czulem jakby zabrako pomyslow na mocne zakoczenie (trylogii?) produkcji.

Odnośnik do komentarza

Na polskim ps store do kupienia są tylko 2 paczki z U1 i U2, ale z tego co słyszałem USA ma 3. Brak tez map dlc które są przeróbkami tych z U2 (Wzniesienie, Muzeum, Fabryka, Ruiny). Czy może dostaniemy te bzdury tylko jesli kupimy Fortune Hunter Club? ;/

 

Edit: Chodziło mi oczywiście o paczki ze skinami postaci.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Na polskim ps store do kupienia są tylko 2 paczki z U1 i U2, ale z tego co słyszałem USA ma 3. Brak tez map dlc które są przeróbkami tych z U2 (Wzniesienie, Muzeum, Fabryka, Ruiny).

 

Przecież te mapy są od samego początku dostępne w grze. A żadnego większego DLC do U3 - poza skórkami postaci - jeszcze nie było przecież.

Edytowane przez K@t
Odnośnik do komentarza

Na polskim ps store do kupienia są tylko 2 paczki z U1 i U2, ale z tego co słyszałem USA ma 3. Brak tez map dlc które są przeróbkami tych z U2 (Wzniesienie, Muzeum, Fabryka, Ruiny).

 

Przecież te mapy są od samego początku dostępne w grze. A żadnego większego DLC do U3 - poza skórkami postaci - jeszcze nie było przecież.

Wybacz nie wiedziałem. Ledwo dziś obczaiłem mp po raz pierwszy. Poza tym nie wspominałem nic o jakimś dużym DLC z mapami itp. W każdym razie coś tu jest nie teges;

 

Na ps store mamy 2 zestawy skinów: jeden z U1 (Wetsuit Drake, Navaro, Eddy Raja itd.), drugi z U2 (Zimowy Drake, Chloe, Elena, Lazarevic itd.) gdy tymczasem co najmniej 6-8 skórek, m.in.

- Harry Flynn

- Nepal Chloe/ Drake/ Elena

- Camera man Jeff

,są do kupienia jedynie odzielnie co (w razie kupna wszystkich osobno) wychodzi drożej. :[

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Coś źle szukasz, ostatnio jak sprawdzałem to w PL sklepiku były 3 zestawy skinów. Ja się ciągle wacham nad zakupem Fortune Hunter Club, 89 PLN to niby dużo, ale nie wiem ile będą sobie wołać za dodatki z mapami i może się wyjdzie do przodu.

Eee, no nie wiem Square. Ostatnio (byłem tam jakieś 3 dni temu) obok oferty kupna FHC (czy każdego innego produktu) w zakładce "Może lubisz także..." znalazłem m.in. 2 paczki ze skinami z U1 i U2, Grubego Lazarevica, strój Capture Trooper'a, avatary z U2... ale ani śladu tej trzeciej za to nie mało do kupienia osobno skórek jak Nepal Chloe, Harry Flynn. ;/

Co do samego FHC to ja tam był poczekał na rozwój wydarzeń. Jak na razie zapowiedziane są jedynie odnowiony: Fort, Jaskinia Lodowa, Sanktuarium. Coś kurfa mało jak na 89 zł.

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Ja się ciągle wacham nad zakupem Fortune Hunter Club, 89 PLN to niby dużo, ale nie wiem ile będą sobie wołać za dodatki z mapami i może się wyjdzie do przodu.

Na pewno wyjdzie na plus, bo od tego właśnie jest FHC. Ja nie biorę, bo nie wiem co za mapy wrzucą. Ted wie zapowiedziane biorę, ale co będzie z resztą?

Odnośnik do komentarza

Eee, no nie wiem Square. Ostatnio (byłem tam jakieś 3 dni temu) obok oferty kupna FHC (czy każdego innego produktu) w zakładce "Może lubisz także..." znalazłem m.in. 2 paczki ze skinami z U1 i U2, Grubego Lazarevica, strój Capture Trooper'a, avatary z U2... ale ani śladu tej trzeciej za to nie mało do kupienia osobno skórek jak Nepal Chloe, Harry Flynn. ;/

Mówiłem że źle szukałeś :P Proszę, trzecia paczka skinów.

 

csp3.th.jpg

 

@YETI

No właśnie czekam na pierwszą paczkę mapek żeby zobaczyć ile bedzie w niej "nowości" i za jaką cenę.

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...