Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Jak by kogoś to interesowało to już jest Flashback Map Pack 1 - 313 MB / 29zł - dla FHClubowiczów za free.

Nosz ku..., a miał być za 12 zł. Nic to wychodzi że trza będzie zaopatrzyć się w ten felerny FHC za 89 zł. A ja mam na koncie 74 (karta zdrapka;>)

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

http://www.naughtydo...ers_club_grows/

 

Hmm ciekawe bonusy szykuje ND, na pewno dojdą jakieś plansze do kooperacji (blue room na screenie) i no i najbardziej cieszy ten frangment bo okazuje się że zakup FHC był dobrym dealem.

 

We’ve kicked this deal up a few notches and are now offering 14 total packs, 7 new packs that we will be revealing as the year progresses! As a FHC member the savings for these 14 packs will be over 60%!

 

No i pączkowy Sully daje radę :)

 

6692562165_a96914ed02_o.png

Odnośnik do komentarza

No i teraz widać jakiś progres w grafice w multi w porównaniu do U2. Shambala wygląda obłędnie podczas zimy, to samo Fort (chociaż podziemia nie robią już takiego efektu jak w U2), Sanktuarium daje radę podczas nocnej zmiany, doszło dużo źródeł światła, nawet Jaskinia prezentuje się ładnie. Jeżeli ktoś się waha to niech nie zwleka z zakupem bo odrestaurowane mapki są świetne. Ja teraz odliczam do następnego DLC.

Odnośnik do komentarza

Kalinho a ty tylko o jednym :P

 

Nowe trofiki pewnie dojdą z którymś dodatkiem. W najbliższym patchu mogli by naprawić wpadanie skarbów, pracują nad tym ale ciągle nie działa.

ja mam z tego radochę :P samo przechodzenie tych wszystkich samograjów jakie teraz robią już mnie dawno nie bawi

Odnośnik do komentarza

gdzieś czytałe o problemie gdy gra nie chce się załadować nawet do menu i ciągle pierścień się obraca, nie uświadczyłe tego jeszcze, ale przed chwilą chciałem odpalić uncharted i dupa. Nawet nie moge wyłączyć gry bo mi się zwiesza i wtedy ps3 się restartuje . Jakieś rady ??

 

 

UPDATE

skasowanie wszystkich danych (poza zawartością dodatkową) i ponowna instalacja z patchami załatwiła sprawę i udało się odpalić.

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

zakupiłem nowe mapki z poziomu gry, później wyszedłem aby je ściągnąć i zainstalować, naciskam DOWNLOAD i wyskakuje mi napis że 'to już zostało zakupione , naciśnij [Download] aby pobrać,' To jeszcze raz naciskam pobierz i sytuacja się powtarza, próbuje pobrać z menu gry i to samo . WTF ?

 

w liście pobranych tytułów wyskakuje mi error (80023102) i nic się nie pokazuje. Po zakupie wyskoczył mi napis o aktywowaniu zakupu.

Doczytałem gdzieś, że jest to problem w usłudze psn a właściwie to SEN i sporo użytkowników ma ten problem a sony "pracuje na tym" więc muszę uzbroić się w cierpliwość.

Edytowane przez Grez
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...