Skocz do zawartości

Uncharted 3: Oszustwo Drake'a


Gość Mr. Blue

Rekomendowane odpowiedzi

Szykuje się jakiś większy turniej. Fajnie, że scena Uncharted ma się coraz lepiej

Wszystko fajnie tylko jesli ten turniej ma byc rozgrywany online to ja podziekuje, jak narazie w tej grze mozna bardzo latwo oszukiwac ( wywolywanie "sztucznych lagow" niemal ze na porzadku dziennym) tak ze jakikoliwek "sensowny" turniej ( online) nie ma najmniejszego sensu, bo nikt tak naprawde nie zagwarantuje ze wszyscy beda grac fair.

 

Zreszta to samo tyczy sie tej naszej smiesznej "ligi uncharted"

Edytowane przez Freeze182
Odnośnik do komentarza

W skład FHC wchodzi na chwilę obecną 7 (albo 8 ) paczek ze skinami i 3 z mapami (trzeci ma premierę jutro). Jeszcze dojdą dwa dodatki z mapami oraz jeden niewiadomy.

 

Czy będzie problem ze składką ? Nie wiem, raczej nie, ale lepiej niech potwierdzi ktoś kto tak kupił.

Edytowane przez Square
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Już raczej wiadomo co będzie tym niewiadomym DLC, chyba że wrzucą to za darmo.

 

Speaking of new DLC we’re announcing today that a new game type is coming in March to Uncharted 3 multiplayer. It’s called Co-Op Shade Survival mode and if you look at the screenshot above it is just a small taste of what you'll need to get prepared for in this fiery new game type.

 

Pierwszy screen na blogu ND http://www.naughtydo...lable_tomorrow/

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

To zabrzmi naiwnie ale nikt z was nie wie (nie próbował?) czy możliwe jest np. ściągnięcie z naszego rodzimego ps store dodatków dlc za pośrednictwem konta udostępnionego przez ziomka z USA? :(

 

A może - w przypadku otrzymania przez niego e-maila/ hasła do jego konta będę mógł wejść na USA ps store?

Bo mam taką sytuację że nie będąc akurat przy funduszach na FHC zakupiłem pierwszy pakiet map + tuzin skinów (na koncie miałem mniej niż te wymagane 89 zł - i teraz się to mści)

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Ja mam to samo. Rozegrałem może ze 20 pojedynków i też ani razu nie widziałem nowej mapy. Na ich forum jest już o tym temat więc.. po prostu coś zepsuli.

Tak poza tym to w ogóle to multi to ostatnio jest pomyłka. Balans broni jest tragiczny. Z każdą kolejną aktualizacją gra staje się coraz gorsza :/

Prawde mówiąc to najlepsza była chyba ta pierwsza beta, ewentualnie niewleie gorsza była druga. W betach było mnie bugów i niedoróbek niż w pełnej wersji, a i balans broni był nieporównywalnie lepszy.

Odnośnik do komentarza

Właśnie w tym rzecz, że sens jest tylko w grze FAL'em albo G-Malem. FAL nadal z małej-średniej odległości potrafi zabić w sekundę, a G-Mal ma nieco zbyt duży damage i stopping power (2 sere zabijają, jeśli pierwsza wejdzie cała to trafionego tak spowalnia, że ma brdzo małe szanse na jaką kolwiek reakcję). Dla porównania M9 z szybkostrzelnością kosi z bliska ale z daleka jest IMO bezużyteczny. AK z daleka jest trochę lepszy niż M9 ale w bezpośredniej konfrontacji na średnim i małym dystansie nie ma szans z żadną inną bronią (zakładając, że na przeciw siebie stoi dwóch równie dobrze celujących graczy).

 

Tak w ogóle to mogliby wrzucić tryb Classic, który działałby podobnie jak multi z U2.

Edytowane przez Emet
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Właśnie o to chodzi, że taki g-mal sprawdza się lepiej nawet na bliskiej odległości :D dlatego na forum ND jest masa tematów z prośbą o osłabienie tej broni.

 

@emet

Osobiście gram tylko AK bez żadnych kickbacków/power weaponów/Fleet footów i mam ogromną radochę, gdy kolesie z max lvlem i g-mal nie dają mi rady, więc jak najbardziej jest sens w zabawie słabszymi brońmi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...