Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Gość Szprota

Gdyby to było takie oczywiste że gta v wyjdzie na ps3/x360 to czemu Rockstar tego od razu nie powiedział? Cały czas milczy

 

Za niedługo dostaniemy pierwsze szczegóły o Gta V(ale nie dowiemy się o platformach docelowych). Rockstar czeka do E3 gdzie na 100% procent zostaną zapowiedziane nextgeny i wtedy powie platformy docelowe jakim będą już oficjalnie PS4/nextbox.

 

A powiedz jak wyglądały pierwsze tytuły na ps3/x360? Nie powalaly na kolana. Druga rzecz,trailer/teaser/ nigdy nie jest odzwierciedleniem tego czego zobaczymy w finalnym produkcie. Może akurat materiał w trailerze pochodził z bardzo wczesnej wersji gry?

Odnośnik do komentarza

No wyobraźnie masz bujną, nie powiem, ale chyba jednak zbyt bujną. Sam się zaje.biście zresztą zdziwisz za 2 miesiące, bo żadnych nowych konsol raczej nie będzie, a już tym bardziej prezentacji GTA V (wiesz że ostatni raz na E3 R* było jakieś 5 lat temu i od tej pory reklamują swoje gry głównie przy pomocy internetu?)

Odnośnik do komentarza

LionelPL, koledzy przede mną już powiedzieli Ci co trzeba. Na logikę wiadomo, że GTA V wyjdzie na PS3 i Xboksa 360. Na samym trailerze widać, że to ten sam silnik.

 

No,ale gdyby jednak wyszło na nextgeny to Rockstar mógł by wdrożyć do GTA V lepszą technologię. Polepszona fizyka,system destrukcji,możliwość interakcji ze środowiskiem,lepszą grafika i wiele innych rzeczy które nie są do wykonania na tych konsolkach. A tak dostaniemy GTA IV z innym środowiskiem(Los Santos),wiekszym światem i pewnie parę małych ulepszeń.

 

Tak, ciekawe tylko kto ma takie możliwości przerobowe. Już GTA V na tym samym silniku, ale z terenem - np - 3 razy wiekszym + z utrzymaną płynną animacją, jest jednym z największych wyzwań z w historii elektronicznej rozgrywki. Gdyby Rockstar znów miało skupić się na nowej technologii, ucierpiałby na tym gameplay, jak w GTA IV. Mając poznany silnik, gotowy grunt, mogą teraz zając się ulepszaniem gameplayu. Przypomnij sobie różnicę pomiędzy GTA III, a San Andreas. Jeśli teraz uświadczymy coś podobnego, to będze to gra-miazga.

Edytowane przez Lukas_AT
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gdyby to było takie oczywiste że gta v wyjdzie na ps3/x360 to czemu Rockstar tego od razu nie powiedział? Cały czas milczy

 

Za niedługo dostaniemy pierwsze szczegóły o Gta V(ale nie dowiemy się o platformach docelowych). Rockstar czeka do E3 gdzie na 100% procent zostaną zapowiedziane nextgeny i wtedy powie platformy docelowe jakim będą już oficjalnie PS4/nextbox.

 

A powiedz jak wyglądały pierwsze tytuły na ps3/x360? Nie powalaly na kolana. Druga rzecz,trailer/teaser/ nigdy nie jest odzwierciedleniem tego czego zobaczymy w finalnym produkcie. Może akurat materiał w trailerze pochodził z bardzo wczesnej wersji gry?

 

Trailery GTA są robione na silniku gry i raczej w 90% to jest to co widzimy w finalnym produkcie. W trailerku widać ewidentnie dopieszczony engine GTAIV. To że GTAV wyjdzie na current-geny jest oczywiste, przecież to byłaby totalna głupota olać taką bazę użytkowników jaką mają te konsole, co najwyżej ta gra może pojawić się dodatkowo na WiiU i tyle. Jedyną niewiadomą jest data premiery.

Odnośnik do komentarza

To akurat Łosion zły przykład bo jak wyszedł ostatni trailer Czwórki. To i tak już od dawien dawna oficjalnie było wiadomo, że IV zmierza na PS360.

 

W każdym bądź razie to i tak oczywiste, że V na 99% wychodzi na PS360 (i WiiU?). Tyle, że ja tak jak pisałem prędzej opcji "nextgeny" i tak nie skreślam. Mimo tego, że owa opcja "nextgeny" jest tak prawdopodobna jak wypuszczenie GTAV przed Maxem Pejnem 3. To po prostu nie skreślam i tyle, nie przy R* heh.

 

PS. Z ciekawostek RDRedemption też miało wyjść i było robione na Ps2 na początku. Dopiero potem przerzucono je na nextgeny. Od razu uprzedzam nie TO O NICZYM NIE ŚWIADCZY - tak sobie pisze, GTAV wychodzi na current geny, joł. No chyba, że wyjdzie również na WiiU a to w końcu będzie next gen więc wtedy będzie można powiedzieć, że GTAV wyszło na next gena <paradoks>

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Trailery to 100% silnika gry. Inna kwestia, że gra powstaje nie tylko na konsole ale i na komputery osobiste, przez co to co prezentuje Rockstar w materiałach z gry to uruchomiony kod na stacjach roboczych zdolnych udźwignąć tego giganta.

Dla przykładu o czym piszę sprawdzcie sobie wymagania jakie podano dla Maxa 3 konieczne do uruchomienia gry na maksymalnych detalach, zapewne takich jakie są pokazane na wszelkiego rodzaju grafikach z gry. Jaki kolos będzie potrzebny do uruchomienia piątki? Znając umiejętności R* do optymalizacji silnika na PC w GTA IV zapewne i to stoi pod znakiem zapytania. Nie ma co się martwić czy obecny PC to pociągnie... Pasek instalacji to będzie już coś!

Odnośnik do komentarza

LOL. Wg ciebie w RDR tekstury nie były fajne ? RDR miał jedne z ostrzejszych tekstur jakie widziałem w sandboxach, ba, wiele ''korytarzowych'' tytułów może pozazdrościć takich teksturek. Do tego reszta elementów grafy, które w połączeniu dawały jedną z najładniejszych gier tej generacji.

 

Texz - mi wystarczy żeby było lepiej niż w GTAIV, a konkretniej żeby było bardziej przejrzyście. Nic więcej mi nie potrzeba, a patrząc na trailer grafa będzie wyraźnie lepsza niż w poprzedniej części, więc ja jestem usatysfakcjonowany.

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Przecież mamy zbliżenie na detale w trailerze. Postęp jest ogromny. A co będzie jak się scena rzuci za upiększanie?

 

Bekaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa, jeszcze niedawno pisałeś mi zupełnie coś innego xDDDDDDDd

 

Anyłej, różnice widać pomiędzy Czwórką a V już po samym trailerze.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza
Gość Szprota

Ktoś tu wcześniej pisał że Rockstar nie porzuci tak dużej bazy użytkownikow PS3/360.

 

Ale GTA V mogło by być niezłym motorem napędowym sprzedaży nextgenow. Pewnie parę mln nextgenow zostałoby kupionych dla samego GTA V.

 

Kto wie może Sony i MS sypną trochę kasą dla Rockstara aby GTA V wyszlo na ich nowe,jeszcze niezapowiedziane konsole(na E3 zostaną pewnie zapowiedziane)

 

Więc u mnie jest 50 na 50 szans na wyjsce GTA V na PS3/X360

Odnośnik do komentarza

jakie next-geny. O czym my tu w ogóle gadamy. 360, PS3 i ewentualnie WiiU to jedyne możliwe platformy docelowe nowego GTA. Nie zapowiedziano nawet jeszcze zapowiedzi ( ;) ) następnej generacji, a wy tu gadacie o premierze GTAV na konsole, których jeszcze przez długi czas nawet nie będzie i nie będą zapowiedziane. W trailerze widać EWIDENTNIE Rage z tej generacji.

Edytowane przez 44bronx
Odnośnik do komentarza

Ciekawi mnie jak Rockstar zaskoczy nas w kwestii Soundtracku; bądź co bądź, wspaniale dobrany soundtrack to jedna z najlepszych stron serii GTA. Chętnie usłyszałbym w "V" kilka kawałków podobnych do

.

Jak dla mnie ta piosenka jest absolutnie genialna ;)

 

A, do tego jeszcze dorzucić Roxette, T'Pau, Tears for tears (Shout i Everybody Wants to Rule the World!!!), Toto, TenCC itd. Kurcze, ale najbardziej to i tak marzy mi się możliwość dodawania własnych utworów.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...