Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

3k691555e8002658n.jpg

Pamiętacie ten obrazek?

 

Coraz bardziej wydaje mi się, że gościu miał racje. GTA V to będzie skrzyżowanie GTA IV z RDR. Zeby było ciekawiej - nawet góry w tle są podobne do tych z trailera i screenshotów z GTA V :D

Ale wiadomo, góry jak góry. Wszystkie są do siebie bardzo podobne :)

aoLU3.jpg

Edytowane przez łosion
Odnośnik do komentarza

Właśnie, pamiętajcie słowa R*, że jest to największy, najbardziej rozbudowany i najambitniejszy projekt jaki dotychczas stworzyli.

A, że słów na wiatr nie rzucają to nie ma co się martwić ;) Nie mogą nas zawieźć. Zniszczą generację na sam koniec i tyle. Tym bardziej, że to jest pełnoprawna kontynuacja.

 

Edit. Cały czas zastanawiam się nad tym co wrzucili, jak usprawnili rozgrywkę, że postanowili dać pełne V. Mam nadzieję, że GI w czwartek odpowie na to pytanie.

Edytowane przez butch.stein
Odnośnik do komentarza

Chyba sobie kupię na iPada, wie ktoś jaka cena?

 

BTW. Ci którzy boją się, że miasto będzie małe to mogą się wyluzować. Ogólnie teren będzie ogromny, po prostu (pipi)a gigantyczny na bank. Miasto + tereny poza miejskie nas przytłoczą. Same miasto też będzie duże. Co najmniej takie jak w czwórce IMO. :D

Odnośnik do komentarza

jesli uznamy ze ci kolesie ze screenow (snajper i bejzbol z psem) sa grywalnymi postaciami to juz w tej chwili wszelki lament pt "dziadek na silowni" mozna spuscic w klopie. mam nadzieje ze bedzie mozna sterowac na stale roznymi madafakierami (zmiana postaci jak w batmanie, w jakims punkcie, safehousie czy cos), przez co patent z dziaraniem czy pakowaniem nie bedzie juz taki kuriozalny ;)

Odnośnik do komentarza

z tych plotek najbardziej mi sie podoba o możliwości customizacji zarostu xD zawsze mi tego brakowało, ubrania i włosy to jasna sprawa że fajnie, ale dorobić jeszcze fajny zarost i ze starego piernika zrobić madafake to jest to :D , a kolczyki i tatuaże mam w (pipi)e bo jedne są malutkie i i tak ch ich nie widać, a tatuaże są pod ubraniem i też ich nie widać (nie planuje dziadkiem biegać z wywalonym brzuchalem)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...