Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

Ja sobie nawet nie próbuję wyobrazić jakie to będzie uczucie zderzyć się z ogromem tego świata, prawdopodobnie mój mózg się przegrzeje od nadmiaru bodźców wzrokowych i możliwości, jakie da mi gra.

 

Ale prawdopodobnie poprzechodzę trochę misji by zaznajomić się z grą i pozbierać trochę gotówki, broni, pojazdów czy posiadłości i wtedy zacznę się bawić. OMG, to już tak niedługo, jeszcze trzy tygodnie z hakiem. Na samą myśl mam ciary.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czy padło już to pytanie, jak to jest z tymi DLC - będzie można kupić osobno to z edycji kolekcjonerskiej?

Niby nie wiadomo, ale pewnie będzie tak jak zwykle, że po jakimś czasie (pół roku, rok) będzie można kupić te pierdoły za kilka złoty.

Odnośnik do komentarza

Ja mialem brac najbardziej wypasiona edycje, ale stwierdzilem ze nic w niej nie ma wartego ponad 500zl :/

 

Zamowilem preorder na amazonie, kusi mnie ta cena 170 vs 220 na muve. Z tym ze z amazona bede mial pewnie w piatek dopiero. Oby. Co robic? Jak zyc? Z drugiej strony z muve na premiere bedzie juz.

Odnośnik do komentarza

nie bądź miękki. zamów tak, żebyś miał jak najszybciej. też wziąłem z muve. 50 zł różnicy troszkę boli ale przynajmniej zagram w dniu premiery jak nie wcześniej.

 

e: 17 to wtorek więc pewnie w poniedziałek będą wysyłać. chyba że w piątek w co jednak wątpię :confused:

Ktoś pisał, że muve gwarantuje dostawę do paczkomatów do siedemnastego, ale nigdzie nie znalazłem potwierdzenia.

Odnośnik do komentarza

Ja na początku wezmę się za zwiedzanie świata. Pojeżdżę trochę po Los Santos, poszukam tam Grove Street, a potem wdrapię się na Mount Chiliad.  :) Już nie mogę się doczekać.

 

Wyobrażam sobie już jak siedzę przed TV i pojawia się ekran ładowania...  Tak wielki hype potrafi stworzyć tylko Rockstar.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

nie bądź miękki. zamów tak, żebyś miał jak najszybciej. też wziąłem z muve. 50 zł różnicy troszkę boli ale przynajmniej zagram w dniu premiery jak nie wcześniej.

 

e: 17 to wtorek więc pewnie w poniedziałek będą wysyłać. chyba że w piątek w co jednak wątpię :/

No niestety zamawiajac nie ma co liczyc na poniedzialek, jedynie na polkach sklepowych ktos moze wystawic wczesniej.

z drugiej strony I tak dobrze ze Rockstar robi premiere na calym swiecie tego samego dnia, a nie jak to w innych grach gdzie Europa musi czekac 3 dni wiecej.

Odnośnik do komentarza

Akurat wysyłać mogą w piątek i w poniedziałek może już być. Wszystko zależy od tego kiedy sklepy dostaną grę od dystrybutorów.

Pamiętam, że kilka razy była sytuacja, że preordery rozsyłali 3 dni przed premierą. :)

Może akurat się uda, byłoby faking osom. :D

Odnośnik do komentarza

Akurat wysyłać mogą w piątek i w poniedziałek może już być. Wszystko zależy od tego kiedy sklepy dostaną grę od dystrybutorów.

Pamiętam, że kilka razy była sytuacja, że preordery rozsyłali 3 dni przed premierą. :)

Może akurat się uda, byłoby faking osom. :D

wysyłanie wysyłaniem, ale ja zamierzam odebrac osobiście, ostatnio TLOU odebrałem w środe mimo premiery w piątek. licze że teraz będzie też tak wcześnie

w sumie wszystkie głośne gry kupowałem w ultimie ze 2 dni przed premierą

Odnośnik do komentarza

W ogóle to wtorek jest z deka przewalony. Bo gdyby premiera była w piątek to mogliby rozsyłać np. w środę, a tak tutaj weekend, dostawę mogą dostać w piątek i tak czy tak wysyłają dopiero w poniedziałek. Weekend wszystko przedłuża i komplikuje. :P

Odnośnik do komentarza

Tak swoją drogą, pamiętacie ten loading theme który tutaj wrzucałem? Z ciekawości wrzuciłem go na YouTube i potwierdziły się moje przypuszczenia - 2k go zablokowało. Czyżby faktycznie był oficjalny?

 

2k usuwa wszystko. nie ważne czy oficjalne czy nie. nawet w oświadczeniu o tym pisali z tego co pamiętam. ich nie obchodzi czy fake czy real, blokują wszystko jak popadnie a co nie wyszło od nich.

 

 

Akurat wysyłać mogą w piątek i w poniedziałek może już być. Wszystko zależy od tego kiedy sklepy dostaną grę od dystrybutorów.

Pamiętam, że kilka razy była sytuacja, że preordery rozsyłali 3 dni przed premierą. :)

Może akurat się uda, byłoby faking osom. :D

 

Cenega jako oficjalny dystrybutor, a Muve jako ich sklep, powinni mieć jako pierwsi :P oby na poniedziałek wycelowali.

Odnośnik do komentarza

Osobiście nie ryzykowałbym z zamawianiem w internetowych sklepach. A nuż, widelec przyjdzie dzień później i co? Lepiej wybrać się na łowy do miasta z samego rana i mieć pewność. Chyba, że ktoś naprawdę mieszka na za(pipi)u. :)

ja normalnie tak właśnie robie, nie biore nigdy preordera żeby nie być skazanym na konkretny sklep, tylko żeby móc wyruszyć na łowy. tylko że tak naprawde w 90% przypadków okazuje sie że to właśnie ultima ma gry najwcześniej dlatego tym razem zaryzykowałem (zwłaszcza że jeśli człowiek sie chce z nimi dogadać żeby wydali gre przed premierą (oczywiście mają zakaz) to łatwiej jest ich przekonać jak sie ma preordera)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...