Skocz do zawartości

GTA V - dyskusja ogólna


Rekomendowane odpowiedzi

jak już pisałem w którymś poście wszystko poza tym co wyszło oficjalnie od R*. skoro sami to wrzucają to ok.

 

nad limitką też długo myślałem i od razu ją chciałem. realia, szczególnie portfel, jednak zweryfikowały podejście. dopłacać ponad 300 za 3 namacalne fanty + e-content to dużo. poczekam, jestem cierpliwy, upoluje na allu za jakiś czas z osobna i taniej.

 

@ kalafior - zluzuj poślady, sam niepotrzebnie wracasz do temu a wrzuty sobie odpuść. poza dwoma kawałkami nie lubię g'n'r' ;p

Odnośnik do komentarza

@ kalafior - zluzuj poślady, sam niepotrzebnie wracasz do temu a wrzuty sobie odpuść. poza dwoma kawałkami nie lubię g'n'r' ;p

 

Tak bo pisanie o tym co kto zrobi z psem albo w jaką teraz grę zagra jest bardziej interesujące. Wrzuty to do nikogo nie były osobiste tylko faktyczny stan telewizji (kiedyś) muzycznej. No i kwestia taka, że te piszecie jakby tak było naprawdę a w istocie jest odwrotnie. Każdego roku wychodzi tyle zaje'bistych płyt w każdym gatunku, że serio nie ogarniam jak ktoś może pisać iż kiedyś była lepsza muzyka. 

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

Twoje zdanie konta moje itd. można tak się długo bawić tylko po co. każdy ma swój gust, nie ma co o tym dyskutować. tak samo każdy ma jakieś swoje podejście. to że tyle za(pipi)istych płyt wychodzi to nie musisz mi mówić. tamta wypowiedź, jak ze dwa razy zaznaczyłem, była ogólnikowa. audycje radiowe sprzed 15 lat a obecne. dobrej muzyki teraz trzeba samemu szukać, kiedyś po prostu leciała czy to w radio czy tv. i tyle.

Odnośnik do komentarza

Specjalne raczej schodzą, na muve.pl już wyprzedali wszystkie. Sam wziąłem jedną z ostatnich na X360 - Wczoraj zamówiłem, dziś już nie ma. :D

Odnośnik do komentarza

To będzie istna masakra. Jeszcze nigdy nie jarałem się aż tak bardzo. I pomyśleć że za miesiąc o tej porze będziemy grać...

 

Jest tyle rzeczy, które chcę zrobić podczas grania że to się nie mieści w głowie. Nie ma żadnej innej gry, która miałaby w sobie tyle rzeczy. 

 

Bardzo jestem ciekaw tego tworzenia postaci w Online - będzie można dobrać rodziców, z tego co zrozumiałem to też będziemy wybierać to co nasza postać robiła w młodości aż stoczyła się na kryminalną ścieżkę... MASAKRA!

 

Jestem ciekaw jak bardzo zmienili grę od czasu kiedy premiera miała być wiosną.

Odnośnik do komentarza

jak już pisałem w którymś poście wszystko poza tym co wyszło oficjalnie od R*. skoro sami to wrzucają to ok.

 

nad limitką też długo myślałem i od razu ją chciałem. realia, szczególnie portfel, jednak zweryfikowały podejście. dopłacać ponad 300 za 3 namacalne fanty + e-content to dużo. poczekam, jestem cierpliwy, upoluje na allu za jakiś czas z osobna i taniej.

 

@ kalafior - zluzuj poślady, sam niepotrzebnie wracasz do temu a wrzuty sobie odpuść. poza dwoma kawałkami nie lubię g'n'r' ;p

Kolekcjonerka nie ma żadnego portfela, jest jakaś torba depozytowa.

Odnośnik do komentarza

 

 

Chyba se jaja robisz. To, że wy nie umiecie szukać i wszystko utożsamiacie z zje'banym pokoleniem MTV to wasz problem. Już Rozi słusznie zauważył to, a wy dalej ciągniecie te stereotypy, ale czego oczekiwać od ludzi, którym się podoba G'n'r.

@ bluber:

Który Snoop Dog był lepszy; ten z Dr. Dre w klimatach gangsta rap, czy ten w featuringu z Kate Perry? Public Enemy, czy Jay jak mu tam? Który KoRn miał w sobie największą energię; ten z lat 93-99', czy z dupstepowymi typkami? Wszelki Lady Gagi i inne Timbelandy czy np. Toto - Africa? To że dzisiaj nadal są świetni artyści nie zmienia faktu że proporcjonalnie do ogółu jest ich zwyczajnie duuużo mniej niż w ostatnich 3 dekadach XX w. A z tym G'N'R to akurat nie zły fail. Czemu nie np. Queen? 

Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

Ja muszę przyznać, że Rockstar rozczarowało mnie swoim zagraniem jeśli chodzi o  zawartość kolekcjonerki. 

Do niedawna Rockstar wspominało, że garaż w kolekcjonerce ma być od początku dostępny (czyli w edycji podstawowej gry trzeba sobie na niego zapracować etc)

 

http://gta-five.pl/watek-wspolpraca-gta-five-z-muve-pl?pid=83829#pid83829  - drugi plakat

 

Teraz z kolei piszą o garażu jak o zawartości ekskluzywnej dla edycji kolekcjonerskiej ( "The Collector's Edition also features an exclusive garage to store custom vehicles...") zupełnie tak, jakby miał być niedostępny w ogóle w standardowej. 

Myślę, że to gra słówek i nic się nie zmieniło w tej kwestii (garaż będzie w wersji standardowej choć nie od razu). Tak czy inaczej nie podoba mi się to zagranie. A nóż widelec więcej osób połakomi się na kolekcjonerkę w chorej cenie. 

 

Poprawcie mnie, jeśli się mylę. 

Odnośnik do komentarza

Bardzo jestem ciekaw tego tworzenia postaci w Online - będzie można dobrać rodziców, z tego co zrozumiałem to też będziemy wybierać to co nasza postać robiła w młodości aż stoczyła się na kryminalną ścieżkę... MASAKRA!

Nie tyle będziemy dobierać rodziców, co nasz postać będzie wypadkową naszych rodziców. Znaczy się - tworzymy swoich rodziców, a nie siebie :) Wybieramy archetypy z tych już dostępnych (może być np. Niko Bellic dla posiadaczy kolekcjonerki) i skille np. na podstawie naszych autentycznych (jest nawet siedzenie przed telewizorem;) zdolności. Potem dominujące geny i jazda. Świetna sprawa, ciekawe jak to wyjdzie w praniu, ale wiadomo jak to Rockstar. Nie mogli pójść po linii najmniejszego oporu i po prostu dać nam do wyboru kolor włosów;) Nasz gościu wcale nie musi być kryminalistą - ponoć można robić karierę w Online będąc za(pipi)istym pilotem czy kierowcą. No mózg roz(pipi)any:) idę spać - czas szybciej zleci do premiery. Spokojnej nocy.

Edytowane przez JaMaJ
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Wszelki Lady Gagi i inne Timbelandy czy np. Toto - Africa

 

Gaga > Toto

 

Człowieku, zachowujesz się, jakbyś wygłaszał tutaj fakty, a nie tylko swoją opinię. Ludzie serio lubią różne rzeczy.

 

Dobra przyznaję, zestawiając danych muzyków popełniam opinię i to czysto subiektywną, ale nawet biorąc pod uwagę że jestem subiektywny, łatwo możemy wykazać który okres był zwyczajnie bogatszy i lepszy; 
Ile charakterystycznych i odmiennych gatunków muzyki powstało w latach 1970-2000, a ile teraz?
Jak bardzo rozwinęło się brzmienie (syntezatory, bity, przetworniki do gitar elektrycznych) kiedy 90% zostało już opracowane do końca XX w.? 
Ilu z artystów tamtego okresu którzy mieli coś do powiedzenia rozmieniło się na drobne i lajki na FB? 
Ilu nowych wykonawców powiela stare wzorce muzyczne, ubrań i zachowań itp.? (np. Gaga) 
 
"Dawniej" było lepiej niz "dziś" ponieważ ciężko wymyślić dziś coś zupełnie nowego i dlatego przyznaję, być może niesprawiedliwe jest stawianie tych 2 okresów. Inna sprawa że osty z GTA VC oraz SA faktycznie miały taką przewagę że korzystały z utworów, które od dawna znamy i lubimy, a GTA 3-5 mają tu pod górkę.   
Edytowane przez nobodylikeyou
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Wszelki Lady Gagi i inne Timbelandy czy np. Toto - Africa

 

Gaga > Toto

 

Człowieku, zachowujesz się, jakbyś wygłaszał tutaj fakty, a nie tylko swoją opinię. Ludzie serio lubią różne rzeczy.

 

Dobra przyznaję, zestawiając danych muzyków popełniam opinię i to czysto subiektywną, ale nawet biorąc pod uwagę że jestem subiektywny, łatwo możemy wykazać który okres był zwyczajnie bogatszy i lepszy; 
Ile charakterystycznych i odmiennych gatunków muzyki powstało w latach 1970-2000, a ile teraz?
Jak bardzo rozwinęło się brzmienie (syntezatory, bity, przetworniki do gitar elektrycznych) kiedy 90% zostało już opracowane do końca XX w.? 
Ilu z artystów tamtego okresu którzy mieli coś do powiedzenia rozmieniło się na drobne i lajki na FB? 
Ilu nowych wykonawców powiela stare wzorce muzyczne, ubrań i zachowań itp.? (np. Gaga) 
 
Ciężko wymyślić dziś coś zupełnie nowego i dlatego być może niesprawiedliwe jest stawianie wczoraj z dziś. Inna sprawa że osty z GTA VC oraz SA faktycznie miały taką przewagę że korzystały z utworów, które od dawna znamy i lubimy, a GTA 3-5 mają tu pod górkę.

 

 

 

To że masz wyje.bane na współczesną muzykę i nic o niej nie wiesz nie znaczy, że taka nie istnieje.

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

 

To że masz wyje.bane na współczesną muzykę i nic o niej nie wiesz nie znaczy, że taka nie istnieje.

 

 

Ech no tak i dlatego napisałem że dzisiaj wciąż mamy "wielu świetnych artystów"...  :whistling:

 

Pod-temat do zamknięcia. 

 

 

i do tego podajesz przykłady jakiś słabych muzyków, którzy wyczuli hajs w gimbazie i robią nudubstep metal czy inne reagge to sie nie dziw, że starsze rzeczy ci sie bardziej podobają. Ale dobra już EOT

 

Własnie się dowiedziałem, że jedna kolecjonerka wędruje do mnie 

success-kid.jpg

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...